Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Elektrické vozíky

Ok, díky všem za uklidnění a praktičté zkušenosti.

@Mirek_62, @Izanagi (příp. i další) myslím, že oba máte od MGI buď x5, nebo navigator. Je k něčemu ten scorecard holder? Resp. Vejdou se do něj skorky v ČR typické a dá se na tom psát rovnou - rozuměj, drží to pevně?

A pak ještě uvažuju o prodlužovací trubce na držák na deštník. Jsem vysoký tak průměrné - 185 cm, ale s tím klasickým držákem je to i přes větší deštník úplně nahraně. Nemáte zkušenost?
Nevím jak u MGI, ale u motocaddy šel držák z domu po měsíci. Za tu dobu jsem nepotkal skorku, která by se do něj vešla. A navíc chrastil.
Kdybys někde potkal řešení na prodloužení držáku na deštník, taky mě to zajímá…
 
Nevím jak u MGI, ale u motocaddy šel držák z domu po měsíci. Za tu dobu jsem nepotkal skorku, která by se do něj vešla. A navíc chrastil.
Kdybys někde potkal řešení na prodloužení držáku na deštník, taky mě to zajímá…
Já jsem tedy Motocaddy měl a skórky do něj většinou šly, občas byly lehce přivřené.
U MGI také občas byla některá lehce přivřená - zejména ty trojdílné. Ale nebyla to žádná trága.
 
Já jsem tedy Motocaddy měl a skórky do něj většinou šly, občas byly lehce přivřené.
U MGI také občas byla některá lehce přivřená - zejména ty trojdílné. Ale nebyla to žádná trága.
Skoro všude jsem potkal ty trojdílné a nevlezly do toho dobře…ten komu jsem prodal z toho taky není nadšenej..
 
Ahoj, kdybych chtěl koupit elektriku (motocaddy, MGI), jaký int. obchod byste mi doporučili? Nerad bych udělal chybu, není to za dvacet korun. Děkuju za tipy.
 
Asi bych v současné době kupoval v kamenné prodejně.
A pokud přes web, tak jedině na dobírku.
 
Na nějaký čas mám k dispozici pro sebe a své poznávání golfových hřišť elektrický vozík MGI ZIP X5. Tak jsem upřímně zvědavý, jestli mě elektřina nějak zaujme - natolik že bych se zařadil pak třeba trvale mezi masňáky. :) Jinak zatím vyzkoušeno na Hostíku a v Poděbradech - Poděbrady placka, tak to moc efekt nemělo. Hostivař těch pár výšlapů má - tak tam to pomohlo. Možná i díky tomu jsem konečně asi poprvé zahrál dvojku a trojku slušně. 🙃

Zobrazit přílohu 31158 Zobrazit přílohu 31159 Zobrazit přílohu 31157

Důležitý je hlavně to mít v jedné barvě, všechno. :)

--

Poslední fotka jako zajímavost orientačně pro porovnání, kolik jsem nachodil dle GPS v Hostíku po 12 jamek, a kolik si naměřil vozík (asi jen díky počítání otáček kolečka), že najezdil. První dojmy zatím fajn. Trochu bojuju s nalezením optimálního tempa, což u klasického vozíku neřeším, tam jde vozík podle mě. Tady, když jsme unavenej, tak me vozík buzeruje, abych šel stejnou rychlostí, jako na začátku. Zajímavý. Benefit nebýt zadýchaný po výšlapu z kopce má taky něco do sebe. Tak po delším čase dám vědět - vozík nepatří mezi žádné novinky, ale pořád je k dispozici a skladem v mnoha krámech. Tak kdyby něco někoho zajímalo, mohu vyzkoušet a dát report. :up: Po více zážitcích zkusím sepsat podrobnější recenzi.

Jinak @doktordee v roce 2018 pro Jamku recenzoval dospělejšího bratříčka s dálkáčem. Vic recenze MGI Zip Navigátor.
není už čas na pořádno recenzi? jsem zvědavej, jak byl @requo spokojen, předem díky
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom