Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [EL.VOZÍK] Motocaddy M5 Connected

Btw. automatické vozíky... viz fce Hazard control atp. jak řeší oblasti, kam nesmí/neměl by vjet? Myslím tím vodu, ale například i bunker, případně auty? Představuji si to tak, že vozík prostě zastaví? Co třeba půda v opravě? Asi tak daleko, aby to mělo v sobě kamery nejsme, takže záleží jen podle map?
 
Fakt je ten dalkac takove terno?
Me by to ridit asi nebavilo.
 
Fakt je ten dalkac takove terno?
Me by to ridit asi nebavilo.
Bavilo. Také jsem k němu měl ze začátku nedůvěru, ale v případech kdy jdeš hledat míč je pak DO velmi příjemná věc. Nepříjemná je, když zmáčkneš STOP, otočíš se, že se třeba podíváš na sms co ti přišla a slyšíš jen "Zlato, vozík...!". A ten zmizel pod hladinou "žluté" trestné oblasti. To se ti u manuálu nestane.
 
Bavilo. Také jsem k němu měl ze začátku nedůvěru, ale v případech kdy jdeš hledat míč je pak DO velmi příjemná věc. Nepříjemná je, když zmáčkneš STOP, otočíš se, že se třeba podíváš na sms co ti přišla a slyšíš jen "Zlato, vozík...!". A ten zmizel pod hladinou "žluté" trestné oblasti. To se ti u manuálu nestane.
Ale stane. Minimálně dvakrát za hru zmáčknu čudlík aby vozík zastavil a on místo toho nastaví max. rychlost a vyrazí. Už jsem ho takhle chytal těsně před vodou..
 
Bavilo. Také jsem k němu měl ze začátku nedůvěru, ale v případech kdy jdeš hledat míč je pak DO velmi příjemná věc. Nepříjemná je, když zmáčkneš STOP, otočíš se, že se třeba podíváš na sms co ti přišla a slyšíš jen "Zlato, vozík...!". A ten zmizel pod hladinou "žluté" trestné oblasti. To se ti u manuálu nestane.
Taky v DO vidím výhody, kromě již zmíněného hledání např. připad kdy nesmíte s vozikem mezi grýn a grýnový bunker. Zatímco jdu po grýnu a prohlížím si dráhu budoucího patu, tak vozíkem objedu překážku a zastavím za grýnem ve směru odchodu k další jamce. Kromě pohodlí se tím i zrychluje hra.
 
Hmm... me to stale prijde jako disractive element... byt chapu, ze v nejake edge case veci by se to hodilo. Ale jak se znam, tak zrovna bych to ovladani nechal pichle na voziku a pak jej marne hledal. :D
 
Když nasadím ve spěchu omylem levé kolo místo pravého a naopak, vozík "jen" netáhne nebo se může i něco pokazit?
 
Když nasadím ve spěchu omylem levé kolo místo pravého a naopak, vozík "jen" netáhne nebo se může i něco pokazit?
Jen netahne.
 
Mám ten samý ( předchozí typ )s bagem Mottocady.

Za mě je to bombastická kombinace na několik let dopředu. S mizuno headcovery a s modrými T7 je to prostě pecka.

1647362230090.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom