Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dycky Most

RomanL

Nováček
Golfu zdar, jsem golfista z klubu, který je na hraně své existence - 1.Golf Club MOST. Hřiště máme pěkné, ale bez vody, takže poslední dvě suchá léta natolik zničila greeny, že se tam už druhý rok nedá hrát. Hřiště patří městu, klub žije jen z poplatků členů, ale snad se na jaře začne s výstavbou umělé vodná nádrže, a pak se dá hřiště zase do kupy, jinak skončí.
Za loňský rok jsem hrál přes 50 turnajů a ani jeden na svém domovském hřišti - nejčastěji Barbora, Podbořánky, Bítozeves, Ústí nad Labem.
Včera 11.1. jsem hrál v Benátkách (96 ran, takový můj horší průměr) a dnes se chystám do Bítozevsi.
Tak se mějte. A nezapomeňte ..... DYCKY MOST.
Hezkou hru.
Roman Laštovka
022-0787
 
Golfu zdar, jsem golfista z klubu, který je na hraně své existence - 1.Golf Club MOST. Hřiště máme pěkné, ale bez vody, takže poslední dvě suchá léta natolik zničila greeny, že se tam už druhý rok nedá hrát. Hřiště patří městu, klub žije jen z poplatků členů, ale snad se na jaře začne s výstavbou umělé vodná nádrže, a pak se dá hřiště zase do kupy, jinak skončí.
Za loňský rok jsem hrál přes 50 turnajů a ani jeden na svém domovském hřišti - nejčastěji Barbora, Podbořánky, Bítozeves, Ústí nad Labem.
Včera 11.1. jsem hrál v Benátkách (96 ran, takový můj horší průměr) a dnes se chystám do Bítozevsi.
Tak se mějte. A nezapomeňte ..... DYCKY MOST.
Hezkou hru.
Roman Laštovka
022-0787
vítej :)
 
Čus... mostečák zdraví mostečáka. Hraješ jen turnaje, nebo chodíš pinkat i jen tak tréninkově?
 
Ahoj Romane, vítej na 19.jamce, ať se ti tu líbí. :up:

Tzn. že v Mostě hrajete celoročně na zimní grýny, nebo vůbec?
 
Hraju turnaje i chodím jen tak. Ale víc mě baví turnaje. Sám si jdu jen tak zahrát hlavně na hřiště, která jsem ještě nehrál.
 
V Mostě se hraje na letní greeny, ale ono se tomu ani moc greeny říkat nedá. Je to sem tam tráva, sem tam hlína. Na jaře to zase zkusíme zrýt, zasejeme trávu a snad zaprší.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom