Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

DUEL Zbraslav vs. Černý Most

Zbraslav vs. Černý Most, kde to máte raději a proč?

  • Ani jedno

    Hlasy: 0 0,0%
  • Obojí skoro stejně...

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    20

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
zbraslavVScernymost.png


ANKETA - DUEL: Zbraslav vs. Černý Most, kde to máte raději a proč?
 
Upraveno:
Pro mě jednoznačně ČM.
Proč ne Zbraslav? V restauraci mám vždycky pocit, že obtěžuju (bez ohledu na denní dobu, ať už jde o kafe před hrou nebo o večeři po hře). Maršálové na hřišti vůbec neřeší tempo hry a jít v turnaji za asijským flajtem 5,5 hodiny se bere jako normální. Že už má začínat turnaj, ale ještě je nutné pustit 2 flajty těch samých (a turnaj tedy počká), to je tady taky normální. Drajving je pro mě tak nesmyslně daleko, že tam jdu jen naprosto vyjímečně. Kvalita míčků ve Warmup tragická (pokud funguje výdejník).
Vidím tady jen dvě dobré věci - poměrně velký prostor pro zahřání před hrou (putovací grýn i čipovací grýn) a dobrá kvalita hřiště (včetně krásně rychlých a kvalitních grýnů).
Počet návštěv snižuju postupně na minimum, jen abych zjistil, že se od minule nic nezměnilo a odjíždím s tím, že se hned tak nevrátím.
 
Černý Most, má za mě zajímavější hřiště, byť je to hlučnější. Kvalitativně je to asi srovnatelné a jak píše @Šnek ty další vlivy (driving, restaurace a další hráči) jsou jednoznačně ve prospěch ČM.
a mám to blíž
 
Pro mě jednoznačně ČM.
Proč ne Zbraslav? V restauraci mám vždycky pocit, že obtěžuju (bez ohledu na denní dobu, ať už jde o kafe před hrou nebo o večeři po hře). Maršálové na hřišti vůbec neřeší tempo hry a jít v turnaji za asijským flajtem 5,5 hodiny se bere jako normální. Že už má začínat turnaj, ale ještě je nutné pustit 2 flajty těch samých (a turnaj tedy počká), to je tady taky normální. Drajving je pro mě tak nesmyslně daleko, že tam jdu jen naprosto vyjímečně. Kvalita míčků ve Warmup tragická (pokud funguje výdejník).
Vidím tady jen dvě dobré věci - poměrně velký prostor pro zahřání před hrou (putovací grýn i čipovací grýn) a dobrá kvalita hřiště (včetně krásně rychlých a kvalitních grýnů).
Počet návštěv snižuju postupně na minimum, jen abych zjistil, že se od minule nic nezměnilo a odjíždím s tím, že se hned tak nevrátím.

Plně souhlasím a podepisuji.
Dokonce jsem zažil, že nám bylo na recepci tvrzeno, že nemáme rezervaci, kterou jsem si dělali 3 dny předem a ověřovali den předem. Samozřejmě v náš teetime šel flight asijských kolegů. Zbraslav ignoruji.

Černý most se mi líbí jako hřiště i přístupem. Mnoho lidí slyším, jak ho zatracují kvůli silnici (5. jamka). Zbytečně, je to moc hezké městské hříště.
 
Ja opet budu hlasovat pro oboje...
Cernak ma super zazemi... od restaurace po dobre treningove plochy. Hriste ma svou kvalitu, ale za srdicko me to proste nikdy nechytlo. Ale vzdy se tam tesim... protoze to hriste ma kvalitu a dobre se napapam. :)

Naproti tomu Zbraslav... kde je krom hriste snad vse spatne me proste druha devitka prijde uzasna a mam ji hrozne rad. Restaurace tam strasne chybi. :(
 
za ty peníze, které chtějí na obou hřištích za fee a díky dalším mínusům u obou hřišť, nehlasuji ani pro jedno. A nechodím na hřiště kvůli drivingu či zázemí, ale kvůli hřišti samotnému. A proto s pány ohledně ČM nesouhlasím. To hřiště mě vůbec neoslovilo, i když tam je pár pěkných jamek, ale jako celek ne.
 
Těžko říct
ČM přívětivější restaurace
Zbraslav "znuděnené a otrávené" xichty

Hřiště - kvalitnější plochy a greeny bych ještě loni/přeloni řekl jednoznačně Zbraslav, letos to hřiště vypadá příšerně :( Greeny s lipicí jsou opravdu špaténka...
ČM některé jamky nesmyslné, po přenormování jsem tam ještě nebyl, ale snad posun k lepšímu, poloha vedle Jižní spojky taky děs...

ČM cesta - 30-40 minut
Zbraslav - 10 minut

Nemám vítěze, citově se stále trochu přikláním ke Zbraslavi, ale nehlasuji ani pro jedno :)
 
ČM, protože domácí členství, blíž na trénink, fajn lidi a layout hřiště mě osobně baví ... :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom