Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

DUEL Hodkovičky vs. Hostivař?

Hodkovičky vs. Hostivař, kde to máte raději a proč

  • Obojí skoro stejně

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    22

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
hodkovickyvshostivar.png


ANKETA - DUEL: Hodkovičky vs. Hostivař, kde to máte raději a proč?
 
Upraveno:
bo tam nejezdi ten protivnej vlak
 
Hodkovičky jsou sice "malé městské hřiště" ale jsou perfektně dostupné z centra a i tam jsou velké výzvy. Na ostatní hřiště je to zkrátka daleko.
 
Dal jsem Hodkovičky, jelikož jsem na nich v loni hrál více her a hřiště i zázemí je super. Na Hostivaři jsem byl zatím jen jednou (snad letos prubnu i nové jamky) i zde se mi líbilo. S ohledem na to, že do Prahy většinou jedu minimálně s drahou polovičkou a nebo i s mladým a těm se Hodkovičky velmi líbí není jiná možnost :D a věřím, že se tam podíváme i letos a třeba opět dáme hru s @NaBednu případně s někým dalším z Vás zde na Jamce :D
 
Těžká anketní otázka! Váhal jsem,ale protože jsem v Hostivaři hrál tak 5X v životě a v HODKOVIČKÁCH jsem každý druhý den,tak jsem to nakonec rozlousknul!😁😁😁
 
Na Hostivaři jsem sice párkárt byl, ale nijak mě to nenadchlo a Hodkovičky jsme hrál jednou, díky spolhře, mám to přes celou Prahu. Takže ani jedno
 
Hostivař! Bezkonkurenční tréninkové plochy (včetně indooru), milý personál, pestrá akademie na trénink krátké hry a 12 různorodých jamek.
A oproti Hodkovičkám nejsou na hřišti negolfisti, je tam víc soukromí...
 
A co moznost oboji?
Hodkovicky jsou malebnejsi... Hostivar mam blize. Kvalita mi prijde v Hostivari o chlup lepsi.
Restaurace obe super, Hostik navic ma i obchod s delikatesami. Casto koupim parmazan. U Hostivare je pivovar.
V Hodkovickach mi vadi nebezpecnost jamky c. 9.
Hostivar ma skvelou akademii a ma i indoor plochy.

Takze za me hlasuji pro oboje. Vubec nerozumim ankete A vs B.

Beztak je to o tom, kdo to ma kde bliz...
 
Dneska jsem si potvrdil, že mám raději Hodkovičky. Alespoň zatím, dokud je Hostík v podstatě jen devítka. Hodkovičky mi přijdou takové "dospělejší". I zábavnější design jamek - až tedy na ten debilní přechod na devítku v případě Hodkoviček. Myslím, že to dělají ty nadherné, obří stromy. :)
 
Dneska jsem si potvrdil, že mám raději Hodkovičky. Alespoň zatím, dokud je Hostík v podstatě jen devítka. Hodkovičky mi přijdou takové "dospělejší". I zábavnější design jamek - až tedy na ten debilní přechod na devítku v případě Hodkoviček. Myslím, že to dělají ty nadherné, obří stromy. :)
Před chvilkou jsem můj pohled na toto hřiště popsal ve vlákně "Hodkovičky"a máš pravdu,že ten přechod a celá 9jamka se dostává do velké kolize s okolím.Prostě čas změnil prostředí a devítku jakoby odřízl. ;)
 
Dneska jsem si potvrdil, že mám raději Hodkovičky. Alespoň zatím, dokud je Hostík v podstatě jen devítka. Hodkovičky mi přijdou takové "dospělejší". I zábavnější design jamek - až tedy na ten debilní přechod na devítku v případě Hodkoviček. Myslím, že to dělají ty nadherné, obří stromy. :)
Imho je to cele o tom, ze Hodkovicky casto nepusobi na cloveka, ze je ve meste.
Jamky pusobi vice prirozene.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom