Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dubnový deštivý víkend

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Hrajete nekdo nekde? Jak to jde a kde?
 
Dnes bylo ideální golfové počasí - kolem 15 stupňů, pod mrakem, bezvětří, lokalita : Východní Čechy
 
tady (Ústí, Terasy) porad prsi, koukam porad na radar a nic :( snad zitra
 
Vcera jsem dal komplet Benatky (27 jamek :)), ale min. hodku slusne lilo.
Dnes rano jsem mel booklou Zbraslav, ale to by bylo na kajak, takze storno... :(
 
Nojo, koukám na radar, přes Prahu se to dneska pěkně přehnalo, tady pršelo trochu ráno, když jsme vycházeli, ( kolem 8), jinak přes den maximálně pár kapek. Pohoda :) By jeden neřekl jak 100km udělá takovej velkej rozdíl
 
Konopiště přeháňka asi kolem 15, dest minutek a nakonec sluníčko, teď jsem dorazil domů  :D
 
Malevil
 

Přílohy

  • image.jpeg
    image.jpeg
    893,6 KB · Zobrazení: 868
Líša start v 18:00 , pohodový slunečný večer. Chudáci co šli dopoledne turnaj schytali pěkného plaváka.
 
ja se po formulich, snookeru a tenisu donutil vykopat ven, takze devitka v Usti. Nejhorsi moznost, ze ja jsem radsi nezustal doma. Zima, chcanec, hriste total pod vodou :( a to me jeste cekaj vecer dve hodiny badmintonu
 
Dneska Hořehledy (jak jinak). Střídavě deštivo.
První letošní birdie a potvrzení závady driveru (já od začátku říkal, že furt doprava nehraju já ale špatnej driver).
 
mkopcak: Pěkné zátiší. By mohly odpalovací kameny být z těch pivních štěňat s malou pípou. :)
jarda: gratulace, na jaké jamce?
 
Requo: na čtyřce - drive, sandwedge, 2m putt - je to snadný, když člověk náhodou nepodělá něco z toho....ještě by se to mělo stávat častěji...
Byla to druhá a poslední rána driverem ten den, kdy hlava ještě držela, takže klika...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom