Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Druhá golfistka! :-)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
Ahoj, zdravím všechny golfisty. Chodím na Levny golf už nějakou dobu, i jsem tu zakoupila nějaké vybavení a tak jakmile jsem uviděla forum, rozhodla jsem se přihlásit. Golf jsem začala hrát vloni, se synem (15 let) a naprosto mě to pohltilo a neskutečně mě golf baví. Od jara se ke mě a staršímu synovi přidá i manžel a nejmladší syn :) Takže taková golfová rodinka.
 
Ahoj Marto, vítej mezi námu. Jsem rád, že naše řady jsou rozsšířené druhou golfistkou. :) No vida, jaká byla první výbava přes bazar? A pořád dobře slouží? A co na koníček říká rodinka? U mně to bylo obrácené, nejprve já a teď se přidává žena, děti...
 
Ahoj a díky za přivítání. Ano, moje první výbava je bazarová, koupila jsem to tuším přes Aukro cca 3 roky zpět, kdy jsem poprvé "koketovala" s golfem. Netušila jsem vůbec co kupuji, nakonec asi tak špatné hole to nejsou, Silverline na grafitu. Vloni jsem si koupila nový bag, respektive mi ho rodina nadělila k svátku. A někdy v listopadu jsem tady bazaru koupila vozík, od dvoukolového mě bolí záda. A protože hodlá začít i manžel (už si to i vloni párkrát vyzkoušel), koupili jsme opět tady na bazaru hole i jemu. Pán prodával dokupy dámský i pánský set, tak uvidím, co mi bude víc vyhovovat - jestli ten původní nebo ten dámský. Zdá se, že ty moje hole Silverline jsou dost dlouhé.
Syn má juniorské hole bazarové od nás z klubu, ale přegripované a zatím vyhovují.
Říkám si, že si nové hole koupím, až bude moje hra za něco stát :lol:
 
Rodinka se chce přidat, manžel by se přidal i vloni, ale pracovně byl přes týden pryč, tak to nebylo možné. Ale já se synem jsme byli na hřišti několikrát do týdne. Rádi děláme aktivity jako rodina spolu, tohle je ideální sport pro celou rodinu. Jezdíme i na kole, tak snad to všechno dokupy nějak skloubíme. A asi budeme potřebovat větší auto! :)
 
To zní úplně ideálně. Zkušenost s autem potvrzuji, u nás jsme si "bohužel" pořídili auto dříve, než jsme přičichli ke golfu, takže kdyby to bylo trochu obráceně, tak by se nevybíralo auto, kam se vejde jen kočárek pro druhé děcko, ale kam se vejde kočárek a alespoň dva bagy i s drivery uvnitř. :)
 
Bag s driverem uvnitř nedám na šířku do kufru ani já. A to má můj driver standardní délku, nemám ho prodloužený jako ostatní hole. Asi byste si museli pořídit Humwee:)
 
No hodne aut ma v tomto ohledu problem. Ale u nas by takove auto nesmelo do garaze. :)
 
U mě do garáže nesmí, nevejde se tam :)
 
No, jak se tak dívám po autech, musela by to už být cosi jako Berlingo nebo tak něco a to nechci, nebo nějaké to MPV...myslím, že to zatím dobře vyřeší rakev na střechu :) Máme kombíka, takže to není tak zoufalé.
 
No, ono je to hlavně o šířce kufru. Já tam bag s driverem na šířku dostanu, ale jen jeden, většinu kufru zužují podběhy.
 
Ten problém s autem jsem řešil když jsme s ženou začali taky hrát.  Bohužel jsem měl ještě jedno velké omezení, jako člověk co párkrát  měl Subaru,  tak nechce už jinou značku. 
Naštěstí se mi povedlo sehnat snad poslední Tribeku co se sem dostala. Dva bagy s drajvama a dva vozejky, jedna eletrika a jedna jednoduchá tříkolka plus krámy na víkend nacpu do kufru. ;)
 
Tobě to zase pořádně bliká :)
 
Jeste je tu jedna moznost: zkratit o 2" driver :))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom