Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dropování od kolen

no ..... líbí. jako ojedinělá recese na téma jak se dá nové pravidlo vnímat mi to přijde trefné.

a i přesto, že pravděpodobně schytám komentář od Mirka, tak projevím svůj názor laika a hobíka. Staré dropování jsem vnímal jako: a) trest dostáváš za to, že hraješ kam nemáš b) máš hrát hřiště jak je a míč jak leží...dostáváš úlevu, tak ji bez řečí ber c) dropem z výšky ramen malinko simuluješ náhodnost odrazu míčku po několika metrovém (setmetrovém) letu, abychom zachovali prvek "vlivu okolí" který nemáš šanci ovlivnit..

Kdyby změnou šlo o rychlost a stavělo se, tak OK pochopím to. Kdyby se rozšířilo rozpětí, odkud můžeš dropovat tak také OK, ať se nemusí řešit jestli to bylo od kolene nebo už od čtyřhlavého svalu /ruka přesně ve výši ramen postaru :) Takhle mi to přijde, že se vlk potřeboval nažrat a nechat kozu celou. :devil:
Jestli jsi myslel, že schytáš komentář ode mne, tak SCHYTÁŠ.

- sám bych to lépe nenapsal ;)
 
Jakkoliv chápu užitečnost tohoto pravidla pro "umravnění" některých šikulů, tak pokud jdu sám to dělám dál po staru. Při tom spouštění z výše kolen mám provinilý pocit jako bych si míček dával záměrně na vytipované místo.
 
Jakkoliv chápu užitečnost tohoto pravidla pro "umravnění" některých šikulů, tak pokud jdu sám to dělám dál po staru. Při tom spouštění z výše kolen mám provinilý pocit jako bych si míček dával záměrně na vytipované místo.
Nj, ale umění dropnout s co nejlepším výsledkem je stejnou součástí hry jako se trefit do míčku. Ať už postaru nebo podle nových pravidel. Cítit se provinile je poněkud hloupé..
Btw. Nové pravidlo nevzniklo kvůli umravnění kohokoliv, ale kvůli urychlení hry. Je větší pravděpodobnost, že se drop povede napoprvé..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom