Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Drivingové míčky pro psa

Tentakruel

Nováček
Jmenuji se Michal (Mišar, Mišák, Miš, ...), jsem z Prahy, z poloostrova Holešovice :)
Domovský klub: GC Marina Praha.

První odpal před 3 lety na DR Chateau St. Havel, druhý odpal s "Jdu na golf" na DR Rohanský ostrov, "Zelená karta" na hřišti Soudný v Benátkách nad Jizerou.

A pak jsem začal žít "zelený svět"... Ani jsem netušil do jak časově náročného koníčku se pouštím.
Baví mě hra a poznání nových hřišť. Raději jdu v týdnu 2x hřiště se skvělými přáteli než abych zajel na DR a potrénoval.
Prosím, nebijte mě za to ... Ono mi to tak většinově hezky cinká a létá ke spokojenosti :) A že něco občas nevyjde? Mám vždycky druhou nebo další ránu. A tu přece umí každý :)
Vítej, konecne nekdo z holesovic :) Na rohanu jsem docela casto a obcas me muzes trefit, kdyz sbiram micky ;)

Kdysi jsem měl takový spor. Chtěl jsem si nasbírat dva tři golfové míčky pro psa. Vyběhl na mě někdo kdo říkal, že je správce, že tam nemám co dělat (i když nikde nebyl plot a nepohyboval jsem se na hřišti) a míčky mu musím odevzdat. Je to pravda, že si člověk nesmí brát nalezené míčky když není člen klubu?
 
Kdysi jsem měl takový spor. Chtěl jsem si nasbírat dva tři golfové míčky pro psa. Vyběhl na mě někdo kdo říkal, že je správce, že tam nemám co dělat (i když nikde nebyl plot a nepohyboval jsem se na hřišti) a míčky mu musím odevzdat. Je to pravda, že si člověk nesmí brát nalezené míčky když není člen klubu?

Taky vejdeš do samoobsluhy a sbíráš housky, co jsou na zemi? Nebo na fotbalový hřiště a bereš zakopnutý balony?
 
Kdysi jsem měl takový spor. Chtěl jsem si nasbírat dva tři golfové míčky pro psa. Vyběhl na mě někdo kdo říkal, že je správce, že tam nemám co dělat (i když nikde nebyl plot a nepohyboval jsem se na hřišti) a míčky mu musím odevzdat. Je to pravda, že si člověk nesmí brát nalezené míčky když není člen klubu?

Ani jako členové klubu si nalezence za hranicí DR nesbíráme :)
Věřím ale, že kdyby sis došel na recepci a požádal o míček pro pesana, dohodli byste se ...
 
Ok. Já jsem to tak nějak bral, ale zaujalo mě právě, že JanKostalCZE napsal, že míčky chodí sbírat. Proto mě zajímalo jak moc je to povolené a nebo není. ale je fakt, že ta dvacka za míček mě taky nezabije. Díky za rady.
 
Ok. Já jsem to tak nějak bral, ale zaujalo mě právě, že JanKostalCZE napsal, že míčky chodí sbírat. Proto mě zajímalo jak moc je to povolené a nebo není. ale je fakt, že ta dvacka za míček mě taky nezabije. Díky za rady.
Chodim sbirat jako praci, jezdim autickem, nedokazes si predstavit, kolik micku se ztraci, protoze si lidi reknou, ze je jeden micek nezabije, jsou to tisice rocne!!
 
Chodim sbirat jako praci, jezdim autickem, nedokazes si predstavit, kolik micku se ztraci, protoze si lidi reknou, ze je jeden micek nezabije, jsou to tisice rocne!!
Já jsem to tak taky bral, že to nikdo nebude řešit a tak když jsem šel kolem, tak mě napadlo, že se tam podívám do louky, zda někdo třeba nepřestřelil mimo hřiště. Bylo jich tam dost. Ale ta hádka mi za ušetřenou dvacetikorunu fakt nestála.
 
Já jsem to tak taky bral, že to nikdo nebude řešit a tak když jsem šel kolem, tak mě napadlo, že se tam podívám do louky, zda někdo třeba nepřestřelil mimo hřiště. Bylo jich tam dost. Ale ta hádka mi za ušetřenou dvacetikorunu fakt nestála.
ano, pro tebe je to 20 korun, ale kdyz si tohle rekne 1000 lid za rok, tak je resort chudsi p 20000 :(
 
Ok. Já jsem to tak nějak bral, ale zaujalo mě právě, že JanKostalCZE napsal, že míčky chodí sbírat. Proto mě zajímalo jak moc je to povolené a nebo není. ale je fakt, že ta dvacka za míček mě taky nezabije. Díky za rady.
Jen pro jistotu, @JanKostalCZE je autíčkem posbírá a vrátí je do vydavače míčků, nenechá si je;)
On by ti nějaký míček pro psa určitě dal i golfista, kdyby ses zeptal;)
 
Tak takhle - oceňuji, že si takový dotaz položil, ono to dělá spousta lidí a prostě jim to divné ani nepřijde. Stručně se má věc tak, že každý míček něco stojí, i nejlevnější golfové míčky stojí přes deset korun/ks. Ono se jich spousta poztrácí, někam zakutálí a tak podobně. I na drivingu jsou běžné golfové míčky - dobře, zpravidla horší kvality v našich podmínkách, ale kupovat se musí. Asi ti nikdo ruku neutrhne, když nějaký zatoulaný strčíš do kapsy... ale mnohem vhodnější je, když už takový drivingový míček nalezneš - a bývá označený jednou nebo dvěma tlustými čarami, když ho hodíš zpátky na cvičnou louku, kde ho pak to autíčko posbírá a poslouží ten míček pro trénink mnoha dalším golfistům.
 
Upraveno:
Je dobre, ze se ptas.
Pokud nejake chces, tak si je proste kup. Pouzite micky prodavaji na kazde recepci hriste nebo ti je mozna prodaji i na drivingu. Je to par korun a je to spravne.

Kdybych te potkal, klidne ti 3 stare i dam...
 
A mě tak napadlo v souvislosti s tímto dotazem - a je to asi spíš na mkopcak a na JanKostalCZE - chodí je někdo (sběrač, kdokoliv) sbírat ty míčky do pole? Často je driving blízko nějakého pole...louky...lesa...a určitě jich tam hafo skončí. Chodí je tam sbírat? Že když je Tentakruel našel na louce, tak si mohl myslet, jsou "odepsané", zatoulané....
 
Spíš mě překvapuje, proč zrovna tyhle míčky házet psovi.
Když jsou těžký a hlavně pes si na tom aktorát vyláme zuby. Tenisák v pohodě, ale tohle..... Nehledě na to, jestli je to větší pes, že to může i spolknout.
 
A mě tak napadlo v souvislosti s tímto dotazem - a je to asi spíš na mkopcak a na JanKostalCZE - chodí je někdo (sběrač, kdokoliv) sbírat ty míčky do pole? Často je driving blízko nějakého pole...louky...lesa...a určitě jich tam hafo skončí. Chodí je tam sbírat? Že když je Tentakruel našel na louce, tak si mohl myslet, jsou "odepsané", zatoulané....
Ano, kazdy tyden se vysbirava okoli, keriky, vyssi trava, kazdy tyden jich je kolem 500, cca dalsich 1000 micku je zavrtano v zemi :D :(
 
Spíš mě překvapuje, proč zrovna tyhle míčky házet psovi.
Když jsou těžký a hlavně pes si na tom aktorát vyláme zuby. Tenisák v pohodě, ale tohle..... Nehledě na to, jestli je to větší pes, že to může i spolknout.
Čoveče, my máme dva psy, jednoho malýho a druhýho velkýho. Velkýmu bych to nedal, sežere všechno, ale malej má doma jeden na blbnutí. Začalo to tak, že ho někde ukradl, okousal, tak už jsme mu ho nechali;) Míček už je pěkně ohlodanej a nemám pocit, že by si měl vylámat zuby, oni jsou na tohle hodně šikovný:)
Velkej má tenisáky, ale musí být značkový (teď si oblíbil Slazenger Wimbledon), takový ty "pro psy" mu vydržej cca 30 vteřin - prokousne ho, oloupe jak pomeranč, rozpůlí a hotovo:D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Čoveče, my máme dva psy, jednoho malýho a druhýho velkýho. Velkýmu bych to nedal, sežere všechno, ale malej má doma jeden na blbnutí. Začalo to tak, že ho někde ukradl, okousal, tak už jsme mu ho nechali;) Míček už je pěkně ohlodanej a nemám pocit, že by si měl vylámat zuby, oni jsou na tohle hodně šikovný:)
Velkej má tenisáky, ale musí být značkový (teď si oblíbil Slazenger Wimbledon), takový ty "pro psy" mu vydržej cca 30 vteřin - prokousne ho, oloupe jak pomeranč, rozpůlí a hotovo:D

A odkud ho má, ten malej..... nemá náhodou jeden či dva pruhy, ten míček ;)
My měli středního psa a jednou sežral kámen velikosti golf.míčku, takže vím, že jsou toho schopný
 
A odkud ho má, ten malej..... nemá náhodou jeden či dva pruhy, ten míček ;)
To tak jednou na procházce na Rohaňák...však víš;) Ba ne, ukradl ho z bagu z otevřený kapsy. Je fakt malej, to by si musel vykloubit čelist jak had a pak by ho možná dal:D
 
To tak jednou na procházce na Rohaňák...však víš;) Ba ne, ukradl ho z bagu z otevřený kapsy. Je fakt malej, to by si musel vykloubit čelist jak had a pak by ho možná dal:D

Mluvíme o psu? Nebo o křečkovi?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom