Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Drivingové míče

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Jak nahlížíte na drivingové míče?? Říká se, že ubírají 10% vzdálenosti, nebo snad víc??
Kde jsou podle Vás nejlepší drivingové míče a kde Vás to naopak zklamalo, že jsou hrozné.
 
Jak nahlížíte na drivingové míče?? Říká se, že ubírají 10% vzdálenosti, nebo snad víc??
Kde jsou podle Vás nejlepší drivingové míče a kde Vás to naopak zklamalo, že jsou hrozné.
Největší peklo jsou drivingové míče v Benátkách a Bohdanči, tam je lepší si dát místo drivingu kafe. No, spíš asi čaj v obou případech :)
 
Největší peklo jsou drivingové míče v Benátkách a Bohdanči, tam je lepší si dát místo drivingu kafe. No, spíš asi čaj v obou případech :)
v Benatkach jsou CZgolf mice jeste ne?? ty wilsonstaffy, ty jsou super :) Jsou na Rohanu, v Pisku, v Telci a v Usti
 
Já se musím přiznat, že drivingové míče moc neřeším. Na mojí úrovni není 10% znát, víc uberou ruce. Hrozný jsou ty drahý, když stojí 2 Kč za kus. A nejlepší mi přišly právě v Benátkách, zadarmo k feečku:)
 
v Benatkach jsou CZgolf mice jeste ne?? ty wilsonstaffy, ty jsou super :) Jsou na Rohanu, v Pisku, v Telci a v Usti

Taky ale už je to mix všeho. Jsou špatné ale jsou zadara pokud máš zaplacené fee. V tomhle mě víc zklamal černý most.
 
Já se musím přiznat, že drivingové míče moc neřeším. Na mojí úrovni není 10% znát, víc uberou ruce. Hrozný jsou ty drahý, když stojí 2 Kč za kus. A nejlepší mi přišly právě v Benátkách, zadarmo k feečku:)
Myšlenka k fee zdarma je super, ale míčky tam jsou jako šutr, špinavé, ohrané... Škoda holí
 
Za m ezatim nejhorsi na Slapech, hnus, spina, neotrebujete ani samolepky na hole, ta spina se otiskne a jde hoodne spatne dolu
btw. v Hodko jsou ted nove mice, Srixony, mekke az tak, ze nepoznate trefenou ranu od lehce netrefene, letaji o 20% mene nez prov1 :(
 
Trochu OT, ale ví někdo, kolik drivingových míčů je běžně v jednom resortu, typicky třeba v Benátkách? A kolik stojí jeden novej drivingovej míč, jednovrstvej, ty jsou asi nejběžnější?
 
Trochu OT, ale ví někdo, kolik drivingových míčů je běžně v jednom resortu, typicky třeba v Benátkách? A kolik stojí jeden novej drivingovej míč, jednovrstvej, ty jsou asi nejběžnější?
nejbeznejsi jsou 2vrstve bych rekl, cena podle poctu koupenych, 10-15,- ?? treba se pletu. micu je podle me v kazdem resortu jinak, rekl bych, ze bezne 5000, ale v hodko je minimalne 20000, tam to jede ve velkem, ale treba se ve vsem pletu :D vic by nam mohl rict @mkopcak :)
 
Asi nejhorší mi přišly na Cínovci, tam je celej driving divnej. Dali nám prázdnej košík, že nemají sesbíráno, takže takový samosběr:) Pěkný míče mají na Albatrossu, co si tak pamatuju.
 
Asi nejhorší mi přišly na Cínovci, tam je celej driving divnej. Dali nám prázdnej košík, že nemají sesbíráno, takže takový samosběr:) Pěkný míče mají na Albatrossu, co si tak pamatuju.
na cinovci to driv bylo vpoho, pak presunuli driving k trojce, protoze to nemeli pod dozorem a micky kradli lidi. Od te doby je to k nicemu :(
na albatrossu uz jsou taky starsi, ale ty novejsi jsou dobre
 
Karlstejn je v cajku, Hodko mesic co maji nove taky.
Podebrady, Benatky total srotace. Zbytek smeska :)

Litaji o 11,4% mene daleko Jendo.
 
Karlstejn je v cajku, Hodko mesic co maji nove taky.
Podebrady, Benatky total srotace. Zbytek smeska :)

Litaji o 11,4% mene daleko Jendo.
kde presne o 11,4?? nebo si ze me delas prdel?? :D na karlstejne teda moc cajk nejsou, byli jsme tam ve stredu a docela zklamani :(
 
Ale lezim takhle po veceri na Malevilu v posteli a rikam si, udelam Jendovi radost :) jasny prdel, ale mezi nama, nejak tak to bude.

Ja byl na Karlstejne vloni a bylo to v cajku. Titleisty a bylo to ok.
 
Ale lezim takhle po veceri na Malevilu v posteli a rikam si, udelam Jendovi radost :) jasny prdel, ale mezi nama, nejak tak to bude.

Ja byl na Karlstejne vloni a bylo to v cajku. Titleisty a bylo to ok.
Říkal jsem si kdy si letos byl hrát na Karlštejně ...
 
Ale lezim takhle po veceri na Malevilu v posteli a rikam si, udelam Jendovi radost :) jasny prdel, ale mezi nama, nejak tak to bude.

Ja byl na Karlstejne vloni a bylo to v cajku. Titleisty a bylo to ok.
ty Titleisty jsou uz uplne ohrane, v Hodko se mi zda ta vzdalenost hoodne kratsi i oproti minulym micum, vezmou mi opravdu minimalne 15% , coz neni takovy problem, ale z 80 ran jsem nepoznal, jestli je trefena dobre nebo spatne, podle vzdalenosti to poznat nejde a na holich to byl porad stejny mekky pocit :/
 
Ty Hodky vyzkousim v utery, myslim kosik drajvosu :)

@ati by mohl dat live zpravu z Italie, v jaky kondici jsou balony na drajvosi a co stoji jeden kousek.
 
Tak tady máte vědeckej výzkum:
equipment-2014-06-eqar02-gd-tested-range-balls.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom