Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Drivingové míče

Ja praktikuju A nebo B, dle blizkosti kose, nebo ho necham v kosiku, ktery vracim k vydavaci
Aha, takže se hrajou dokud se kompletně nerozpadnou....
 
Drivingove mice na Malevilu. Špinavé, s hlínou.
 

Přílohy

  • 2017-05-05 09.26.23.jpg
    2017-05-05 09.26.23.jpg
    136,3 KB · Zobrazení: 282
Molitorov, celkem to slo: IMG_3545.JPG
Za mne nejlepsi a nejcistsi jsou v Hostivari.
 
Na Albatrossu- Čistý, neobouchaný, voňavý;) Počet vrstev nevyzkoumán.
 

Přílohy

  • míče.jpg
    míče.jpg
    235,2 KB · Zobrazení: 293
Tak tahováhle prasárna Vás čeká na Čerńáku za 80 Kč. Špinavý, omlácený, nakřáplý, použitelné z 50 ks 9. Slovy devět.:mad:
Balony černak 10.5.2017.jpg
 
Tak tahováhle prasárna Vás čeká na Čerńáku za 80 Kč. Špinavý, omlácený, nakřáplý, použitelné z 50 ks 9. Slovy devět.:mad:Zobrazit přílohu 1145

Tak na ČM už mají nové Callaway, lítají docela dobře, i na chipping OK. Akorát nevyměnili všechny, takže část zůstává původní.
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
JJ, videl jsem fotky na instagramu, asi nekdy v tydnu, protoze minuly vikend jeste byli ty stare hnusne.
BTW. Driving na Rohanskem ostrove ma taky nove mice Wilson. Litaji rozumne a na chipovani nejsou spatny
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Na Albatrossu- Čistý, neobouchaný, voňavý;) Počet vrstev nevyzkoumán.
Driving míče: 1 pruh - jedovrstvý, 2 pruhy - dvouvrstvý, 3 pruhy - třívrstvý
Na lepších hřištích se používají normální míče s nápisem Practice.

Jinak mne také točí, když dám 2Kč za zapůjčení míčku, na kterém už nejsou ani dimply 😡

Sice provozovatelé tvrdí jak jim půlku míčků rozkradou, ale i kdyby ano, tak ten zbytek si za sezónu vydělá nejen na sebe, ale i na ty ukradené. Při ceně nového drivingového míčku 15,- Kč se i při „půjčovném” 1 Kč za 15 odpalů zaplatí. Odhaduji, že každý vydrží min. 100 odpalů a i kdyby jen 50, tak i s náklady na jejich sběr a údržbu drivingu, by mělo být finančně únosné drivingové míčky po sezóně obměnit (alespoň ty viditelně ohrané či poškozené.
 
Driving míče: 1 pruh - jedovrstvý, 2 pruhy - dvouvrstvý, 3 pruhy - třívrstvý
Na lepších hřištích se používají normální míče s nápisem Practice.

Jinak mne také točí, když dám 2Kč za zapůjčení míčku, na kterém už nejsou ani dimply 😡

Sice provozovatelé tvrdí jak jim půlku míčků rozkradou, ale i kdyby ano, tak ten zbytek si za sezónu vydělá nejen na sebe, ale i na ty ukradené. Při ceně nového drivingového míčku 15,- Kč se i při „půjčovném” 1 Kč za 15 odpalů zaplatí. Odhaduji, že každý vydrží min. 100 odpalů a i kdyby jen 50, tak i s náklady na jejich sběr a údržbu drivingu, by mělo být finančně únosné drivingové míčky po sezóně obměnit (alespoň ty viditelně ohrané či poškozené.
Presne, zlodeji to sou! Rohozky vydreny, tycka vorvany nebo zadny, ze strisek se loupe barva a ten automat je taky vorezlej jako svin.

Jen tak pro pobaveni:

Pozemek 2 ha: ???
Stavba cvicneho greenu: 500 000 Kc
Udrzba cvicneho greenu: 10 000 Kc/ rok
Stavba podkladu pro rohozky: 50 000 Kc
Stavba krytych odpalist + zazemi: 100 000 Kc
Auto na sber: 50 000 Kc
Sberac micku: 50 000 Kc
Automat na mice: 50 000 Kc
Rohozky: 70 000 Kc/ 5 let
Stavba target greenu: 15 000 Kc
Udrzba drivingu (sekani, sber micku, natirani, opravy,...): 45 000 Kc/ rok
Micky: 60 000 Kc/ 3 roky

vs

150 000 odpalenych micu za rok
 
  • To se mi líbí
Reactions: Ott
Presne, zlodeji to sou!
Koukám, že už tě ta politika (byť zatím jen v golfovém prostředí) začíná hezky pohlcovat.
Překrucovat debatu už umíš 👎

Ale jinak díky za finanční rozbor 👍

To ale nic nemění na tom, že všechny tebou uvedené položky a snahu o kvalitní driving zcela spolehlivě překryje pocit nas… při pohledu na 💩, která ti z automatu vypadla do kyblíku.
 
Driving míče: 1 pruh - jedovrstvý, 2 pruhy - dvouvrstvý, 3 pruhy - třívrstvý
Na lepších hřištích se používají normální míče s nápisem Practice.

Jinak mne také točí, když dám 2Kč za zapůjčení míčku, na kterém už nejsou ani dimply 😡

Sice provozovatelé tvrdí jak jim půlku míčků rozkradou, ale i kdyby ano, tak ten zbytek si za sezónu vydělá nejen na sebe, ale i na ty ukradené. Při ceně nového drivingového míčku 15,- Kč se i při „půjčovném” 1 Kč za 15 odpalů zaplatí. Odhaduji, že každý vydrží min. 100 odpalů a i kdyby jen 50, tak i s náklady na jejich sběr a údržbu drivingu, by mělo být finančně únosné drivingové míčky po sezóně obměnit (alespoň ty viditelně ohrané či poškozené.
souhlas s @mkopcak
micu mizi neskutecne mnozstvi, a musim rict, ze cesi jsou na dr mice dost rozmazleni, napr ve spanelsku jsou slusny mice jen na top top hristich, jinak jsou to uplny brambory, zkus si predstavit, ze ti kazdy mesic zmizi mice za 20K protoze lidi kradou, to uz si pak rozmyslis kazdou sezonu kupovat nove mice
 
  • To se mi líbí
Reactions: Ott
Pozemek 2 ha: ???
Stavba cvicneho greenu: 500 000 Kc
Udrzba cvicneho greenu: 10 000 Kc/ rok
Stavba podkladu pro rohozky: 50 000 Kc
Stavba krytych odpalist + zazemi: 100 000 Kc
Auto na sber: 50 000 Kc
Sberac micku: 50 000 Kc
Automat na mice: 50 000 Kc
Rohozky: 70 000 Kc/ 5 let
Stavba target greenu: 15 000 Kc
Udrzba drivingu (sekani, sber micku, natirani, opravy,...): 45 000 Kc/ rok
Micky: 60 000 Kc/ 3 roky

vs

150 000 odpalenych micu za rok

Takže náklady na provoz:
Udrzba cvicneho greenu: 10 000 Kc/ rok
Rohozky: 14 000 Kc/ rok
Udrzba drivingu (sekani, sber micku, natirani, opravy,...): 45 000 Kc/ rok
Micky: 20 000 Kc/ rok
Daň z pozemku: 200 Kc/ rok
Celkem: 89 200 Kc/ rok

Odpisy
2. skupina (auto, sběrač, automat) 30 000 Kc/ rok
5. skupina (zbytek tebou uvedených položek) 21 700 Kc/ rok
Celkem: 51 700 Kc/ rok

Příjmy: 150 000 Kc/ rok
Výdaje: 140 900 Kc/ rok

Takže asi tak …
 
  • To se mi nelíbí
Reactions: Ott
… ze ti kazdy mesic zmizi mice za 20K protoze lidi kradou, to uz si pak rozmyslis kazdou sezonu kupovat nove mice
Tak v diskuzi tu bylo uvedeno, že resorty mají v oběhu (dle velikosti a vytížení) 2 - 5. tis míčků. Nový drivingový míček je za 10-15 Kč/kus. Takže při tebou uvedené „zrátovosti” je to 1300 - 2000 míčů/měsíc. Z toho mi vyplývá, že každé cca 3 měsíce by došlo nutně k přirozené obnově míčků. To by znamenalo, že bychom se neměli tedy setkávat s výrazně ohranými míčky.

Nebo je to jinak?
 
Takže náklady na provoz:
Udrzba cvicneho greenu: 10 000 Kc/ rok
Rohozky: 14 000 Kc/ rok
Udrzba drivingu (sekani, sber micku, natirani, opravy,...): 45 000 Kc/ rok
Micky: 20 000 Kc/ rok
Daň z pozemku: 200 Kc/ rok
Celkem: 89 200 Kc/ rok

Odpisy
2. skupina (auto, sběrač, automat) 30 000 Kc/ rok
5. skupina (zbytek tebou uvedených položek) 21 700 Kc/ rok
Celkem: 51 700 Kc/ rok

Příjmy: 150 000 Kc/ rok
Výdaje: 140 900 Kc/ rok

Takže asi tak …
Omlouvam se za teatralnost sveho vyjadreni, avsak urcita tvrzeni si drobne pritazeni za vlasy zaslouzi.

Sam dozajista vnimas to, ze celorocni provoz drivingu se “ziskem” 10 000 kc, neni neco co by poslalo rodinu na dovolenou do Krkonos.

Ano, je to jen jedna z casti provozu a zapada do celeho ekosystemu resortu, ale rozhodne to neni tak, ze je to zlatej dul kde resorty nemusej hnout prstem.
 
  • To se mi líbí
Reactions: Ott
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom