Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Drivingové míče

Prostě to chci vidět na vlastní oko. Ty míčky musí být úplně k ničemu. Nic ho "nedrží" pohromadě a musí si tak za letu dělat co chce [emoji245]

tady máš dvouvrstvej

image
 
Prostě to chci vidět na vlastní oko. Ty míčky musí být úplně k ničemu. Nic ho "nedrží" pohromadě a musí si tak za letu dělat co chce [emoji245]
Ano, jsou uplne k nicemu, berou skoro 20% vzdalenosti, na impaktu nepoznas, jestli je to trefene nebo ne, pocit porad stejny a nejake tvarovani taky nic moc :( na rozehru dobry, na trenink spatny :(
 
Tyhle přesně jsou m.j. na Konopí..
a drive (nevim jak ted) v Podebradech, ale to uz je daaaavno, bylo na nich i logo
 
Ano, jsou uplne k nicemu, berou skoro 20% vzdalenosti, na impaktu nepoznas, jestli je to trefene nebo ne, pocit porad stejny a nejake tvarovani taky nic moc :( na rozehru dobry, na trenink spatny :(
Ale zcela chápu provozovatele, být lepší tak jich lidi kradou víc... I tak je na hřišti najdu skoro u každý vody...
 
Ale zcela chápu provozovatele, být lepší tak jich lidi kradou víc... I tak je na hřišti najdu skoro u každý vody...
myslim, ze lidi co je kradou, neresej, jakej ten mic je, hlavne ze s necim muzou hrat.....
 
myslim, ze lidi co je kradou, neresej, jakej ten mic je, hlavne ze s necim muzou hrat.....
Cista demence, neb jsou i trosku vice nebezpecne kdyz prasknou...

Beztak nechapu, ze lidi takto sockuji. Sakra zanovni micek kupuji za 10,-!
Prijedu E-classe a pak hraji range ball :))
 
myslim, ze lidi co je kradou, neresej, jakej ten mic je, hlavne ze s necim muzou hrat.....
To není že můžou něčím hrát, ale zcela vědomě si je berou na riskantní rány, než by vztáhli nějakýho otlukánka z bagu...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Cista demence, neb jsou i trosku vice nebezpecne kdyz prasknou...

Beztak nechapu, ze lidi takto sockuji. Sakra zanovni micek kupuji za 10,-!
Prijedu E-classe a pak hraji range ball :))
Naprostý souhlas...
 
Cista demence, neb jsou i trosku vice nebezpecne kdyz prasknou...

Beztak nechapu, ze lidi takto sockuji. Sakra zanovni micek kupuji za 10,-!
Prijedu E-classe a pak hraji range ball :))

Jane tak tak.
Ale pozor Jenda Kostal ma pry ma S-classe :)
 
Jane tak tak.
Ale pozor Jenda Kostal ma pry ma S-classe :)
ja chci S-classe :D ja mam hontiťong classe bez motoru az z dalekych ostrovu a s velkym H ve znaku :D
 
Ale zcela chápu provozovatele, být lepší tak jich lidi kradou víc... I tak je na hřišti najdu skoro u každý vody...
Hra drivingovymi míči je hrozný nešvar.
Je asi těžké s nima bojovat. Neříkám že jsem hrál všude na světě ale mám pocit že tohle se děje jenom v ČR. Když tak nad tím přemýšlím nepamatuji si nikoho s kým jsem kdy hrál že by hrál drivingovymi míči. Ani na ty riskantní rány to nedává smysl když to lítá o 20% míň, pak rovnou zvysuji pravděpodobnost vody. Nebo pak mám vzít o 2 hole víc? Tím ale taky zvysuji pravděpodobnost vody a to výrazně. Lakeballs se dají přece pořídit za 8 Kč, když někdo umí smlovat tak i za míň ....
 
Na jednom hřišti nám vyprávěli, jak si maník (starší pán) nesl košík rangových míčků na hřiště. Když na něj volali kam s nim jde, že s nimi nemůže na hřišti hrát, tak jim odvětil, proč by nemohl, že si je právě přeci koupil!:eek: Má takový člověk vůbec co dělat na hřišti???
 
Btw. co se dělá se starými, drivingovými míči? Vyhodí se? použijí se jako těžítka, nebo na různá umělecká díla?

Řešíme, že se s nimi hrát na hřišti nemá. V jiném tématu někdy dřív jsme ale se i zabývali tím, co dělat, když přijdete k míči, který je z drivingu. Třeba u mě - někdy před rokem a půl jsem koupil ccz 500 hraných míčků různé kvality. Mezi nimi cca i 10 drivingových míčů. Řešil jsem to tak, že když jsem šel někam hrát, tak jsem je odpálil na daném drivingu a nechal jim je tam do zásoby, cca asi 3-4 mám ještě z téhle várky na chatě. Takže, co s nimi, když už je člověk má? Vyhodit jen pro pocit, že je mít nemá? A co dělají resorty s těmi tisícovkami starých, omlácených míčů?
 
Upraveno:
A co dělají resorty s těmi tisícovkami starých, omlácených míčů?

Paradoxně mi jich lidi ukradnou tolik, že mi žádné staré vlastně nezbývají:). A před cca 4mi lety jsem několik krabic těch nejhorších věnoval na umění, viz např. zde.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom