Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Drivingové míče

Za m ezatim nejhorsi na Slapech, hnus, spina, neotrebujete ani samolepky na hole, ta spina se otiskne a jde hoodne spatne dolu
btw. v Hodko jsou ted nove mice, Srixony, mekke az tak, ze nepoznate trefenou ranu od lehce netrefene, letaji o 20% mene nez prov1 :(

Souhlasím s tím, že nejhorší drivingové míče jsou (nebo alespoň byly) na Slapech. Za mě osobně mám nejradši ty až "gumové" srixony, neničí hole, po 10 letech používání jsou v lepším stavu než jiné po roce či dvou.

Karlstejn je v cajku, Hodko mesic co maji nove taky.
Podebrady, Benatky total srotace. Zbytek smeska :)

V Benátkách je mají nepoškozené, hlavně vcelku, pár jich bylo odřených.
K těm Poděbradům, osobní zášť zde asi dělá své :D jinak půlka míčů již výše zmíněné srixony a druhá polovina odřené topflity (srovnatelné stavem s míčky na jiných hřištích). :)
 
Upraveno:
V Benatkach?
Tem micku co padaji z te plechove bedny :) mezi klubovnou a pristreskem na odpalovani vlevo, tomu ja tedy nebudu rikat srovnatelne :D ani nahodou.
A Podebrady? Chapu, ze se to muze nekomu blbe cist, btw ono se v Podebradech neco zmenilo? Chodim tam 3 roky, vidim kam to smeruje, o nicem. Tema jsou micky, na drivingu je priste nafotim.
To ani v horach na Malevilu nemaji horsi a jsou alespon ciste
 
Vzorek vyfocenych drivungacu z Čerňáku ...
a57567b81e825d7762688b1286636a6c.jpg
 
Hodkovicky od Milana :)
 

Přílohy

  • IMG_8096.JPG
    IMG_8096.JPG
    191,2 KB · Zobrazení: 319
nejbeznejsi jsou 2vrstve bych rekl, cena podle poctu koupenych, 10-15,- ?? treba se pletu. micu je podle me v kazdem resortu jinak, rekl bych, ze bezne 5000, ale v hodko je minimalne 20000, tam to jede ve velkem, ale treba se ve vsem pletu :D vic by nam mohl rict @mkopcak :)

Míčů na driving je kotel druhů, od obyčejnejch jednovrstvejch kameňáků po 3-4 vrstvý Titleisty, tzn. každý driving si může vybrat. Zároveň se dají pořídit míče, které jsou v podstatě stejně dlouhé jako na hřišti nebo záměrně kratší (délka drivingu), ale obecně se dá tvrdit, že těch 10% vzdálenosti berou. My kupovali nové před 3mi lety a jako nové lítali suprově daleko, bez rozdílu oproti klasickému míči. Po těch 3 letech už jsou přeci jen obouchané, tzn. vzdálenost se zkracuje.

A co se tak bavím s kolegy majiteli a provozovateli, tak do míčů se nikomu moc investovat nechce, protože se kradou v obrovském množství:(.
 
Míčů na driving je kotel druhů, od obyčejnejch jednovrstvejch kameňáků po 3-4 vrstvý Titleisty, tzn. každý driving si může vybrat. Zároveň se dají pořídit míče, které jsou v podstatě stejně dlouhé jako na hřišti nebo záměrně kratší (délka drivingu), ale obecně se dá tvrdit, že těch 10% vzdálenosti berou. My kupovali nové před 3mi lety a jako nové lítali suprově daleko, bez rozdílu oproti klasickému míči. Po těch 3 letech už jsou přeci jen obouchané, tzn. vzdálenost se zkracuje.

A co se tak bavím s kolegy majiteli a provozovateli, tak do míčů se nikomu moc investovat nechce, protože se kradou v obrovském množství:(.
Kolik mate v resortu micu?? a kolik maj vetsi resorty??
 
My se snažíme držet kolem 5 000 ks. Ale pražské drivingy budou možná i na 10ti násobku...
 
Podle infa z Hodko je ted novych Srixon micu koupeno 25000, k tomu se navic obcas objevuji stare mice, ale ty se snazi stahnout :)
 
Bohatý resort ...
jojo, Praha, tady se na drivignu toci hrozne moc lidi, podle me se v prumerny den vypali 5000 micu, ale presne cislo neznam, jen odhad
 
Jednovrstvé? Já si vždycky myslel, že 2 je minimum. Jádro a plášť. Asi ne. Tak jsem zas o něco chytřejší. [emoji41]
 
Jednovrstvé? Já si vždycky myslel, že 2 je minimum. Jádro a plášť. Asi ne. Tak jsem zas o něco chytřejší. [emoji41]
jojo, nekde jsem videl jednovrstve, byl to nejaky srixon, mozna to jsou i ty v hodko :D
 
Tak dle hledani jsou Srixony v Hodko jednovrstve, cena pri velkem mnozstvi cca 10kc/ks
pry se vyznacuji az 4 nasobnou vydrznosti :)
 
Tak dle hledani jsou Srixony v Hodko jednovrstve, cena pri velkem mnozstvi cca 10kc/ks
pry se vyznacuji az 4 nasobnou vydrznosti :)
Jj, jsou zpravidla jednovrstve a primarni cil je zivotnost.

Jinak jsem rad, ze nejsem "divnej"... neb mi mice v Podebradech prisly opravdu silene (tu spinu tam musi v tom stroji na to lepit) a v Benatkach jsem driving vzdal, neb jsem mel pocit, ze mlatim do betonu a nicim hole :)
 
Tak dle hledani jsou Srixony v Hodko jednovrstve, cena pri velkem mnozstvi cca 10kc/ks
pry se vyznacuji az 4 nasobnou vydrznosti :)
Já tomu nějak nevěřím. Že by dimples byly vytlačené přímo "do míčku". Zkus tam najít nějaký prasklý a fyzicky mrknout dovnitř. [emoji6]
 
Já tomu nějak nevěřím. Že by dimples byly vytlačené přímo "do míčku". Zkus tam najít nějaký prasklý a fyzicky mrknout dovnitř. [emoji6]

image
 
Trochu pláště tam vidím. Ale možná je to jen tou nekvalitní fotkou.
 
Prostě to chci vidět na vlastní oko. Ty míčky musí být úplně k ničemu. Nic ho "nedrží" pohromadě a musí si tak za letu dělat co chce [emoji245]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom