Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Driving range

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,2
Zaznamenal jsem tu u několika lidí negativní vnímání drivingu postaveného do kopce a je mi záhadou, proč? Vždyť driving do kopce vám umožní lépe sledovat profil zahrané rány a její dopad než drivingy na rovině nebo nedejbože z kopce.
 
podle meho nazoru drivingy zkresluji, napriklad driving na Ypsilonce zkresluje uplne maximalne
 
Ja mam do kopce nejake psycho s driverem. :)
 
To máš dobrý že jen do kopce s driverem, já to mám se všemi holemi všude, kde je aut, voda nebo křoví..
 
Tak konečně první pořádnej protrénovanej víkend…

176DB9A6-45D2-4F63-8BEF-A2C8FEF9FE49.png
 
Jde z toho dostat počet vydaných míčů?
Pokud víš že kredit = 15 míčků, tak ano:)
 
Pokud víš že kredit = 15 míčků, tak ano:)
Takže nějakých cca 1000 míčků?
To v dobách své největší slávy Vijay Singh vystřílel za jeden trénink, nebyl přes víkend u vás ubytovaný? 🤭
 
Takže nějakých cca 1000 míčků?
To v dobách své největší slávy Vijay Singh vystřílel za jeden trénink, nebyl přes víkend u vás ubytovaný? 🤭
(55 + 62)*15 = ?
 
Měl jsem období, kdy jsem za jeden trénink vystřílel i 10 košíčků po 50 míčcích... nemusím dodávat, že na zlepšení a kvalitu švihu to mělo pramalý vliv, ba spíše opačný. O psychickém rozpoložení nemluvě 🙂
 
Měl jsem období, kdy jsem za jeden trénink vystřílel i 10 košíčků po 50 míčcích... nemusím dodávat, že na zlepšení a kvalitu švihu to mělo pramalý vliv, ba spíše opačný. O psychickém rozpoložení nemluvě 🙂
Já teď v zimě dával 200 a už to bylo na hraně. 500 je teda slušnej výkon. :up:
 
Zaznamenal jsem tu u několika lidí negativní vnímání drivingu postaveného do kopce a je mi záhadou, proč? Vždyť driving do kopce vám umožní lépe sledovat profil zahrané rány a její dopad než drivingy na rovině nebo nedejbože z kopce.
Něco mi napovídá, že máš driving do kopce!:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom