Koupím Driver pro syna

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Ahoj, přátelé, projíždím už notnou dobu levnogolf a ne a ne na nic narazit. Mám zájem koupit driver pro mladšího syna - 15 let, měří 170 cm. Dle všeho by to mělo být na regular shaftu, ideálně Cobra. Ale to není podmínka. Nevíte o nějakém? Samozřejmě "jetý" ve slušném stavu a za příznivou cenu, chlapec roste, sílí, na dlouho ho mít nebude.;)

13.1.2017
846
817
103
Jméno
Robert Šlajs
Ahoj, já bych ti mohl přenechat TaylorMade R11 S 10,5 stupně, shaft R.I.P. regular. Vč. headcoveru, myslím, že ve velmi slušném stavu. Nedokážu ale posoudit, jestli je pro synátora vhodný, na to tady máme jiné odborníky :)
Na ceně bysme se určitě domluvili.

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Ahoj, já bych ti mohl přenechat TaylorMade R11 S 10,5 stupně, shaft R.I.P. regular. Vč. headcoveru, myslím, že ve velmi slušném stavu. Nedokážu ale posoudit, jestli je pro synátora vhodný, na to tady máme jiné odborníky :)
Na ceně bysme se určitě domluvili.
OK ten by asi mohl byt, je mi jasné že nákupem takto riskuju, že mu z nějakého důvodu nebude sedět no...zatím hraje jen dřevem a ještě před pár měsíci se driveru bránil. Už ale naznal, že mu asi přišel vhod;) No a určující bude cena no...nějakou představu asi máš.:cool:

13.1.2017
846
817
103
Jméno
Robert Šlajs
Představu mám:cool: Nechal bych ti ho za 1 000,-
Jo a abych nezapomněl, má stavitelný loft a nějaká ta závaží, mám k tomu samozřejmě klíč i návod.

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
No tak myslím, že jsme domluveni. Teď ještě jak uskutečníme předání. Odkud jsi? Mohl bys mi ho vyfotit? Bych mladýmu ukázala co jsem mu sehnala :D
Jedu zítra odpoledne do Hořehled, přes Prahu, ve čtvrtek hrajeme na Alfrédově, v pátek Hořehledy a odpoledne cesta domů opět přes Prahu.

13.1.2017
846
817
103
Jméno
Robert Šlajs
Dneska večer ho vyfotím a pošlu fotky. Snad se bude mladýmu líbit.
Pracuju v Praze, bydlím v Lysé nad Labem. Zítra budu v práci jen asi do 16:30, pak jedu do Jablonce. V pátek odpoledne bych měl být normálně v práci, tak do 18:00. Tak pokud bysme se mohli potkat zítra nebo v pátek někde v Praze (přizpůsobím se), bylo by to fajn.

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Zítra tě v Praze asi nestihnu, plánujeme před třetí vyjet a do Prahy na kraj na čerňák to mám dvě hodiny (a kdoví jak bude vypadat D11), v pátek by to mohlo dopadnout. Teda ideálně někde na kraji nebo na pumpě na Jižní spojce nebo tak něco jestli to pro tebe není potíž. Pojedeme od Plzně po okruhu na Hradec. Ideálně si na sebe vyměníme telefony, posílám ti svůj do SZ.

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Mam doma na prodej Cleveland, kterym hral syn presne v tomhle veku a pri stejnem vzrustu.
Je to Cleveland Launcher XL 270 9st., regular šaft Miyazaki special edition 39R ve vybornem stavu vcetne neposkozenych coveru a gripu. Kupoval jsem ho novy, na cene bychom se dohodli.
https://www.levnygolf.cz/bazar/42038/driver-cleveland-9st-regular
PF
Díky za nabídku, už jsme domluvení s Robertem. Koukám, že příště místo prolézání bazarů, hodím vlákno rovnou na Jamku

Shoty: requo

PFP

Aktivní člen
10.9.2017
106
153
53
Jméno
Pavel
Díky za nabídku, už jsme domluvení s Robertem. Koukám, že příště místo prolézání bazarů, hodím vlákno rovnou na Jamku
Jasne, to je v poradku. Ja pocital s tim, ze jste s Robertem dohodli. Kdyby ten driver od Roberta mladymu nesedel, tak to muze byt dalsi alternativa a muzeme se zkusit dohodnout (klidne i na nejake vymene). Psal jsem proto, ze jsem byl v naprosto stejne situaci a mladymu ten lehounkej driver maximalne sedel a nezatezoval "náctiletej organismus" ve vývinu.

Shoty: requo

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Jasne, to je v poradku. Ja pocital s tim, ze jste s Robertem dohodli. Kdyby ten driver od Roberta mladymu nesedel, tak to muze byt dalsi alternativa a muzeme se zkusit dohodnout (klidne i na nejake vymene). Psal jsem proto, ze jsem byl v naprosto stejne situaci a mladymu ten lehounkej driver maximalne sedel a nezatezoval "náctiletej organismus" ve vývinu.
Ok díky moc, povedu to v patrnosti.