Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Driver a hole

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Hele je to hrozně jednoduchý - moc tomu nerozumím, nemám vůbec čas a skoro žádný peníze. Ale nutně jsem se rozhodl, že potřebuji nový hole. Tzn. potřebuju je vybrat (a pak zaplatit;-)). Míčky mám, zjistil jsem že lidi u nás houfně házej Nike míče do koše, takže pohoda...
 
1. to, ze lidi hazej nike mice do kose, zcela chapu :D
2. urcite bych volil nejaka zeleza pr ostredni hcp, jako treba Call XR a podobne., driver klidne taky u Call, maj momentalne jedny z nejlepsich
3. pokud chces nove, David ti urcite udela super cenu :)
 
Martine, klidne pomuzu ( resp. spis nekdo z kluku od nas :D ), ale jsme kapku z ruky..... jen co vim z objednavek, hodne lidi ( a zvlast na DE trhu) kupuje Warbird sety od Call. ...... ale nejak bliz jsem nezkoumala, ja mam v planu si letos poridit akorat konecne driver...a mladej potrebuje nove hole :D
 
1. to, ze lidi hazej nike mice do kose, zcela chapu :D
2. urcite bych volil nejaka zeleza pr ostredni hcp, jako treba Call XR a podobne., driver klidne taky u Call, maj momentalne jedny z nejlepsich
3. pokud chces nove, David ti urcite udela super cenu :)

Dotcene se zeptam proc stredni HCP?:))
 
Dotcene se zeptam proc stredni HCP?:))
jelikoz jsi rikal, ze nehrajes tak casto, tak aby trosku odpousteli a netrapil ses, asi by bylo zbytecne brat ziletky, nebo se pletu??
u me stredni beru 10-20 ;)
proto jsem si nebral uz uplne ziletky jako jsem mel, protoze v zime a pri frekvenci jedne hry za tyden to bylo tezke trefovat :(
 
Upraveno:
U drev bych hodil ocko i na Cobru - jde to sehnat za dobre penize.
Treba Mizuna JPX EZ Forged za 299 GBP mi prisli celkem interesting :)
 
Laka mne drzet se u zelez i drev jedne znacky, ale asi je to zbytecny omezovani vyberu?
 
Laka mne drzet se u zelez i drev jedne znacky, ale asi je to zbytecny omezovani vyberu?

Abych rekl pravdu me se taky libi kdyz je v bagu jedna znacka. Sam to teda nemam, ale do budoucna bych chtel jenze bohuzel Nike kterej se prestava vyrabet. :(:(
 
ja mam v bagu 2 znacky:
Mizuno: zelezan, wedge, putter, vybaveni(bag, atd)
TaylorMade: Dreva, driver, mice
myslim, ze pokud ti budou sedet zeleza od callaway, dreva nedejboze od nike, driver taylormade, wedge ping a putter odyssey, proc ne :)
 
Martine, asi jsem prehledl, ale mozna by stalo za to rict, co mas ted, proc chces zmenu a zhruba cenová predstava?
 
Teď mám Callaway BB Diablo forged na krámové oceli. O hybridu, dřevech a driveru se v podstatě nemusíme bavit, protože to jsou takové zbytky, co jsem našel po resortu (rozuměj ne stylem AR). Wedge Snake Eyes 52 a 56 fittované na míru od Michala Prokopa z Golfsmith a krom toho, že nehrajou sami, jsem s nima max spokojenej.
 
Teď mám Callaway BB Diablo forged na krámové oceli. O hybridu, dřevech a driveru se v podstatě nemusíme bavit, protože to jsou takové zbytky, co jsem našel po resortu (rozuměj ne stylem AR). Wedge Snake Eyes 52 a 56 fittované na míru od Michala Prokopa z Golfsmith a krom toho, že nehrajou sami, jsem s nima max spokojenej.
A chces opet kovana zeleza?

Jinak ta uniformita znacky je zbytecna myslim... nebo jsem z toho vyrostl a je mi to jedno. Byt dreva od jedne chapu a ma to smysl. Znacek co umi dobre vse je malo.
 
Upraveno:
Tak pánové... já VÁM teda rozhodně s ničím ničím ale vážně ničím nevyjdu vstříc. Ale vážně jako. Jako fakt vážně. PARCHANTI! Kopat do mrtvých... [emoji31] [emoji12]
 
Dnes fitting!
image.jpeg
 
Tyto jsem si zkousel a vyborne... jaky shaft?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom