Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Driver a hole

Nakonec to dopadlo na obyč Apexy, víc mi to odpouštělo a lítalo to nakonec nejdál, dal jsem 7kou i 194 jardu:), presnou specifikaci shaftu nevim, mel by to byt klasika. Driver obyč XR, hybrid taky Apex, wedge 50, 56, 60 + bag:)
 
Nakonec to dopadlo na obyč Apexy, víc mi to odpouštělo a lítalo to nakonec nejdál, dal jsem 7kou i 194 jardu:), presnou specifikaci shaftu nevim, mel by to byt klasika. Driver obyč XR, hybrid taky Apex, wedge 50, 56, 60 + bag:)
Velmi dobra volba myslim! Tak at slouzi ;)
 
No jeste si musim 3 tydny pockat:). A zaplatit teda:).
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Každé nové hole jsou vždy svátek a když k nim dostaneš navíc tolik Jardů je o to hezčí! [emoji95] [emoji106] [emoji122]
 
Paráda, to bude lítat úplně samo, jsem zvědav, jak se zlepší hra.
Btw. šup s tím do WITB. :)
 
Apex jsou super. Skvela volba. Taky jsem je zkousel. Vybiral jsem mezi Apex, TM Psi a Srixon Z 745 a nakonec Srixon vyhral.
Pristi tyden pujdu Benatky, kdyby nekdo chtel tak muzeme dat hru :) (Letni greeny, zimni ceny) :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Vzhledem k tomu, že bych rád tu další zimu vyměnil hole a nechal si postavit něco na míru, tak by mě zajímala přibližná cena, kolik Tě to stálo?
 
Tak te vitam do klubu Apexu :)

Nekde jsem cetl recenze a normalni Apexy byly skutecne delší nez Apex Pro. Ja jsem teda moc dobře Apex Pro netrefoval s normálními mi to slo o poznani lepe. A pry je to hul co delal Ben Hogan a Callaway koupil licenci na ni
 
Vzhledem k tomu, že bych rád tu další zimu vyměnil hole a nechal si postavit něco na míru, tak by mě zajímala přibližná cena, kolik Tě to stálo?

No ceníkovka je někde kolem 56 000 Kč:(.
 
Tak te vitam do klubu Apexu :)

Nekde jsem cetl recenze a normalni Apexy byly skutecne delší nez Apex Pro. Ja jsem teda moc dobře Apex Pro netrefoval s normálními mi to slo o poznani lepe. A pry je to hul co delal Ben Hogan a Callaway koupil licenci na ni

Ja jsem zkousel oboje a apex sice delsi byl (nevim zda ma jiny loft ci ne), ale procko jsem osobne trefoval lepe a lepsi feel. Kazdopadne je to uz rok a na tom grafitu co mi sedel to vychazelo na sileny ranec. Takze pockame, az to trosku uzraje :)
 
Az ti David posle fakturu, tak budes valit oci :D
 
Ja nevim ci to muzu rict.... ale obeslal jsem na x eshopu v CZ, SK, UK, USA s požadovanou konfiguraci. Od všude dosly velke palky, az z SK mi dosel email od jednoho majitele, ze vidi, ze jsem psal i na jiné obchody, ktere vlastni, tak i udelal cenu a ještě jsem to koupil bez DPH....
 
Ja nevim ci to muzu rict.... ale obeslal jsem na x eshopu v CZ, SK, UK, USA s požadovanou konfiguraci. Od všude dosly velke palky, az z SK mi dosel email od jednoho majitele, ze vidi, ze jsem psal i na jiné obchody, ktere vlastni, tak i udelal cenu a ještě jsem to koupil bez DPH....

Věřím tomu, že mi v Golfprofi udělají cenu, ze které půjdu do kolen!:))
 
Malinko ot :) , nějak nevím co mi sedí, dnes třikrát 7i ( Cw razr X,TT Dg R300, Ping G20 grafit reg, Ping i10 ocel stiff) yardage +- 2m...:D:D:D
 
Malinko ot :) , nějak nevím co mi sedí, dnes třikrát 7i ( Cw razr X,TT Dg R300, Ping G20 grafit reg, Ping i10 ocel stiff) yardage +- 2m...:D:D:D
Ono pokud to ma stejny loft a trefis to... proc ne.
Ja tam nejvice citim, jak moc se u toho "nadru". Neco mi prijde vice prirozene nez jine... neco tezke atp.
Stejne z toho nakonec bude krtek nebo topinka :D
 
Nijak, pánč do dnešního dne jsem hole nedostal:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom