Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doprovod hraci bez HCP

davidoff

Aktivní člen
Klub
Zlonín
Ahoj, mam takovy kacirsky dotaz. Chceme s pritelkyni pres velikonoce zajit na hriste. Nicmene problem je v tom, ze ja mam HCP, kdezto pritelkyne si bude delat kartu az zacatkem kvetna. Je uz zaregistrovana u CGF, takze treba v teetime ji muzu klidne pridat na misto ve flightu. Nicmene nevim jestli nam proste pak na hristi nereknou "no je hezke, ze to mate zarezervovane a zaplacene, ale slecna nema HCP". Chci jen upozornit ze neni zadny neznala, pravidla umi, na hristich byla nekolikrat a dokonce jsme stravili cely tyden v Turecku na hristich. Pominu i to, ze obcas hraje i lip nez ja.
Ale k dotazu, jake mate zkusenosti ze se k tomu hriste stavi? Jestli jsou nas schopni vyhodit na recepci a nepustit nebo kdyz s ni pujdu, tak nebudou mit problem?
 
Ahoj, mam takovy kacirsky dotaz. Chceme s pritelkyni pres velikonoce zajit na hriste. Nicmene problem je v tom, ze ja mam HCP, kdezto pritelkyne si bude delat kartu az zacatkem kvetna. Je uz zaregistrovana u CGF, takze treba v teetime ji muzu klidne pridat na misto ve flightu. Nicmene nevim jestli nam proste pak na hristi nereknou "no je hezke, ze to mate zarezervovane a zaplacene, ale slecna nema HCP". Chci jen upozornit ze neni zadny neznala, pravidla umi, na hristich byla nekolikrat a dokonce jsme stravili cely tyden v Turecku na hristich. Pominu i to, ze obcas hraje i lip nez ja.
Ale k dotazu, jake mate zkusenosti ze se k tomu hriste stavi? Jestli jsou nas schopni vyhodit na recepci a nepustit nebo kdyz s ni pujdu, tak nebudou mit problem?

Často postačuje prohlášení, že hráč golf umí, x lidí nemá HCP, ono taky to nic moc nedokazuje - pár lidí, co vím, nemají HCP už jen z principu. Každé hřiště se k tomu může stavět jinak. Někde pouští v pohodě, někde v doprovodu někoho s HCP, někde jen v doprovodu s nižším HCP atd, někde vůbec. Menší hřiště s tím nemívají problém - mnohá jsou označená i jako veřejná. Nejlépe uděláš, když na konkrétní hřiště si před zbytečným výletem zavoláš a svoji situaci popíšeš a zeptáš se, jak to je konkrétně u nich.

(a doufat, že jiná směna v ten den, kdy tam přijedeš, to má nastaveno stejně :)
 
Někdy chtějí drobný příplatek k fee. Nesetkal jsem se s negativním postojem. Ale na top hřiště bych to asi o víkendu nezkoušel..
 
Vzal jsem takhle párkrát kamaráda bez HCP.....a je to opravdu různý. U nás v Bolce to nešlo (pouze akademie), ale v Benátkách nebo na Ještědu to bylo bez problémů. Takže asi fakt nejlepší je prověřit si to telefonicky na recepci....
 
Setkali jste se někdy, jako platící, že by po vás recepce někde chtěla nějaký doklad??
Stačí nahlásít jméno, max se zeptá na klub a to ani ne, jen, když tam je více shodných jmen,ČGF.
 
Setkali jste se někdy, jako platící, že by po vás recepce někde chtěla nějaký doklad??
Stačí nahlásít jméno, max se zeptá na klub a to ani ne, jen, když tam je více shodných jmen,ČGF.
Ne.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Setkali jste se někdy, jako platící, že by po vás recepce někde chtěla nějaký doklad??
Stačí nahlásít jméno, max se zeptá na klub a to ani ne, jen, když tam je více shodných jmen,ČGF.
Ano. Pred par lety na Gardagolf. Meli HCP omezeni 28 a kontrolovali na karticce + mam pocit, ze tehdy to chteli ukazat i v databazi cgf (ja mel tehdy HCP na hrane 28 a tehdy to jeste zkontrolovat slo).

V CR je hra lidi bez HCP za ucasti hrace s HCP na konkretnich hristich jasne definovana i povolena, napr. Molitorov.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Setkali jste se někdy, jako platící, že by po vás recepce někde chtěla nějaký doklad??
Stačí nahlásít jméno, max se zeptá na klub a to ani ne, jen, když tam je více shodných jmen,ČGF.

Pokud dokladem nemyslíš kartičku člena klubu, tak na to ani recepční nemá právo - na to má právo pouze policie.
 
Před 2 týdny na Garda golf nic nechtěli ukazovat (a měli jsme s sebou i HCP mezi 28 a 36).

Jinak já jsem v podobných situacích zavolal a zeptal se. I třeba na Ostravici to bylo OK.

Kdyby někdo nahlásil libovolné existující jméno někoho jiného, tak to recepční taky nepozná.
 
Tím lépe. Moje zkušenost je z roku 2010 a je jediná z cca 150 hřišť na kterých jsem měl tu čest hrát. Jinak, když je na hříšti HCP omezení, tak volám předem a zatím jsem se nesetkal, že by hráče s vyšším HCP nenechali hrát.

Ale téma bylo "hráč bez HCP". A tam bych viděl, že podvod s nahlášením cizího jména není úplně košer - přece jen ta "zelená karta" by měla lidi naučit aspoň trochu bezpečnému chování na hřišti.
 
Ahoj, mam takovy kacirsky dotaz. Chceme s pritelkyni pres velikonoce zajit na hriste. Nicmene problem je v tom, ze ja mam HCP, kdezto pritelkyne si bude delat kartu az zacatkem kvetna. Je uz zaregistrovana u CGF, takze treba v teetime ji muzu klidne pridat na misto ve flightu. Nicmene nevim jestli nam proste pak na hristi nereknou "no je hezke, ze to mate zarezervovane a zaplacene, ale slecna nema HCP". Chci jen upozornit ze neni zadny neznala, pravidla umi, na hristich byla nekolikrat a dokonce jsme stravili cely tyden v Turecku na hristich. Pominu i to, ze obcas hraje i lip nez ja.
Ale k dotazu, jake mate zkusenosti ze se k tomu hriste stavi? Jestli jsou nas schopni vyhodit na recepci a nepustit nebo kdyz s ni pujdu, tak nebudou mit problem?

Myslím, že můžeš být v klidu, když na recepci slušně pozdravíte a vysvětlíte jak se věci mají, tak jedině špatné vedení recepce to bude řešit! Hezkou hru!
 
Chodím hrát s kamarádem bez HCP celkem běžně a mimo špičku neřeší nikdo vůbec nic. Žádný kartičky, registrace, nic. Ve špičce by to mohl být problém, jednou jsem to zažil. Hřiště o víkendu plné Němců, tak to najednou bylo hógo fógo a že bez HCP ani na odpaliště. Na tom samém hřišti v týdnu jen s kreditkou a bez problému.
 
Před 2 týdny na Garda golf nic nechtěli ukazovat (a měli jsme s sebou i HCP mezi 28 a 36).

Jinak já jsem v podobných situacích zavolal a zeptal se. I třeba na Ostravici to bylo OK.

Kdyby někdo nahlásil libovolné existující jméno někoho jiného, tak to recepční taky nepozná.
Po me na Gardagolf nejaky doklad videt chteli. Nemel jsem s sebou karticku, nakonec to vyresila teetime appka, kde netusim nac koukali. Ale vyrozumel jsem, ze hledali jmeno klubu, nikoliv HCP. Bez toho me ale pustit nechteli..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom