Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doporučíte mi bag na záda i na vozík?

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
HI (HCP)
+-15
Tak já se zkusím zeptat expertů. ;)
Mám dva bagy. Na záda (Taylor made) a na vozík (Cobra). Chodím hrát prakticky v každém počasí a beru si klacky každý den do auta, protože nikdy nevím, kdy bude prostor a vyrazím se někam ztrapňovat. Dilema, jestli si mám do auta vzít bag na záda, nebo na vozík, mě těžce rozčiluje. Jen pro vysvětlení, jakmile hrozí déšť, nebo pršelo v noci, beru na záda (nebaví mě čistit kolečka atd.)
Takže jsem se rozhodl, že chci jen jeden bag - hybrid.
Nejsem nijak náročný a v bagu nenosím miliardu věcí, takže nepotřebuju nějaké kapsy na stan, spacák, karimatku apod. ;)

Chci jen:
- ideálně 14 komor, minimálně 8
- všechny komory rozdělené po celé délce
- suchý zip na rukavici
Není podmínkou, ale ideál:
- vycvakávací popruhy na záda, chladící kapsa, držák na deštník, držák na ručník

Tohle je po půl roce hledání můj favorit https://bigmaxgolf.com/en/product/dri-lite-hybrid/ , ale @Seppper s tímhle typem má špatnou zkušenost, tak mi moc nepomohl.
Co myslíte?

A ještě takový autistický požadavek.
Neměl by to být bag od značky, která vyrábí i hole. Mám Cobry a psychicky bych nedal, kdybych měl hole jedné značky v bagu jiné značky holí. 😂

Cobra vyrábí stand bagy jen s 4-5 komorami a to mám teď u Taylor made a přivádí mě to k šílenství. :rolleyes:
U cart bagu mám 8 a to už je přijatelné.

Díky za tipy a zkušenosti.
 
Můj nejmladší syn má Wilson hybrix, je s ním spokojený - ale nejspíš se už neprodává a nesplňuje tvou podmínku výrobce holí.:rolleyes:
 
Můj nejmladší syn má Wilson hybrix, je s ním spokojený - ale nejspíš se už neprodává a nesplňuje tvou podmínku výrobce holí.:rolleyes:
Skvělej tip, díky. :up:
Sice neprodává a Wilson hole dělá, ale moc děkuju, rozšiřuju si obzory a mám aspoň pro porovnání. ;)
 
Ahoj ohledně těch komor, mám 14 komor oddělených po celé délce. Nicméně u nových holí mám podlepené gripy a u některých komor se hole stejně o sebe otíraly. Nechtěl jsem si zbytečně dřít nové gripy, tak jsem pořídil Bag Tube - najde třeba zde: https://www.golfgear.cz/produkty/bag-tube/x_11075 . A vše je vyřešeno :) Pasuje to do komor krásně a hůl ti sama zajede až na dno. Tímto by jsi možná mohl vyřešit i nutnost mít 14 komor nebo mít je po celé délce oddělené :)
 

Přílohy

  • 1622535981192.png
    1622535981192.png
    42,7 KB · Zobrazení: 175
Mohl by ti pro výběr pomoci i tento článek na golfspy:


Jinak, já mám velmi dobrou praktickou více než roční zkušenost s Decathlon - inesis Waterproof (taky je v tom testu) Na parádu to moc možná není, ale funguje.
https://www.decathlon.cz/golfovy-bag-waterproof-modry-id_8561774.html (2.899,- Kč). Vše drží, myslím, že mi nikdy nepromokl... jakmile se uvidíme, mohu ukázat.

Výstřižek.JPG
 
Pasuje to do komor krásně a hůl ti sama zajede až na dno.
Ty brďo, tohle je zajímavý. 👏
Trošku se peru s tím vizuálem, nelíbí se mi, jak to čumí z bagu. Ale kdybych to na spodku říznul o 10 cm, tak by to tam mohlo zapadnout a vyřešeno. 🤔
Postneš, prosím, fotku, jak to vypadá u tebe v bagu?
Díky.
 
Ty brďo, tohle je zajímavý. 👏
Trošku se peru s tím vizuálem, nelíbí se mi, jak to čumí z bagu. Ale kdybych to na spodku říznul o 10 cm, tak by to tam mohlo zapadnout a vyřešeno. 🤔
Postneš, prosím, fotku, jak to vypadá u tebe v bagu?
Díky.
Taky jsem myslel, že je zkrátím, ale nebylo potřeba sedí úplně přesně. Kamarádovi to samé. Fotku mám teď jen tuto - není to moc dobře vidět. Ale zkusím večer něco vyfotit ať to vidíš lépe :)
 

Přílohy

  • 1622560249172.png
    1622560249172.png
    268,1 KB · Zobrazení: 270
Na parádu to moc možná není, ale funguje.
Jasně, tenhle byl jeden z prvních, na který jsem se byl podívat. ;)
Přijde mi už hodně takovej "gumovej". 🤷‍♂️ Ale věřím, že funguje a účel plní.
Díky.
 

Přílohy

  • IMG-1d0e99d4bf41e408633a717c922317b4-V.jpg
    IMG-1d0e99d4bf41e408633a717c922317b4-V.jpg
    118,4 KB · Zobrazení: 240
Někdo mi sem odpoledne dal příspěvek s tímhle linkem https://catfore.com/torrent-14-hybrid-golf-bag/ , ale viděl jsem to jen v telefonu a teď už tu není. Přiznejte se, kdo to byl! 😂
Bag vypadá super! A má dokonce i vycvakávací ramena! 😍 Cenovka je v normě, ale nenašel jsem ho nikde v CZ distribuci. A z US se to s poštovným nevyplatí.
Škoda, vypadá velmi dobře! 👏
 
Dával jsem to já, ale stáhl jsem, protože to neodpovídá požadavku na oddělení holí v celé jejich délce(alespoň to tak bylo popsáno v nějaké recenzi jako zápor). Jak je to se zastoupením v EU nevím, to jsem neřešil. Občas není zbytí než cvaknout clo a DPH, když holt něco nutně "potřebuji" a tady to není k sehnání.;)
 
Ty brďo, tohle je zajímavý. 👏
Trošku se peru s tím vizuálem, nelíbí se mi, jak to čumí z bagu. Ale kdybych to na spodku říznul o 10 cm, tak by to tam mohlo zapadnout a vyřešeno. 🤔
Postneš, prosím, fotku, jak to vypadá u tebe v bagu?
Díky.
Tak tady mas foto, kde je vidět, jak jsou trubice pod hranou. Nicméně i tak je stačí pouze zkrátit, kdyby lezly ven :)
 

Přílohy

  • D782CAE8-8061-4C0C-AEEB-DAEF63C04AED.jpeg
    D782CAE8-8061-4C0C-AEEB-DAEF63C04AED.jpeg
    156,5 KB · Zobrazení: 224
Tak tady mas foto, kde je vidět, jak jsou trubice pod hranou. Nicméně i tak je stačí pouze zkrátit, kdyby lezly ven :)
Super, moc děkuju! :up:
To vypadá fakt dobře. A za 43,-/kus slušná vychytávka. 👏
Díky moc!
 
Jasně, tenhle byl jeden z prvních, na který jsem se byl podívat. ;)
Přijde mi už hodně takovej "gumovej". 🤷‍♂️ Ale věřím, že funguje a účel plní.
Díky.

Jj. To je asi nejpřesnější definice. Jako holínky. :) Ale vydrží dle mého i poměrně ošklivé zacházeni (narvání do kufru s ostatními krámy).

Ty trubky ale vypadají funkčně. Taky zkusím. Díky @Zdeněk za tip:up:
 
Ty Bag Tube vypadají dobře za ty peníze. Snad brzo doskladní, protože mají aktuálně jen 3 kusy.:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom