Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doporučíte mi bag na záda i na vozík?

Ano. Kvůli tomu jsem to kupoval. Ale není to do malého auta, superb kombi, kufr na délku jen tak tak. Samozřejmě dřeva musí ven, ale to i z předchozího bagu.

Mohl by si mi prosím změřit cm, kolik to měří na dýlku se zasunutými železy? Potřebuji se ideálně s rezervou vejít do 120 cm. Myslím, že železa by to dát pohodlně mohlo?
 
Upraveno:
Mohl by si mi prosím změřit cm, kolik to měří na dýlku se zasunutými železy? Potřebuji se ideálně s rezervou vejít do 120 cm. Myslím, že železa by to dát pohodlně mohlo?
109 k nejvyšší pozici včetně 4i. Ty dvě nejvyšší pozice jsou na hybridy nebo železa. Pokud to máš na délku k sedačkám, nezapomeň, že nejsou svisle😏
Já to vyzkoušel před koupí, skladem mají na golfovevoziky.cz, měli i slušnou cenu. Případně se zastav u mě.
 
Upraveno moderátorem:
Mam novy JUCAD s organizerem po celé délce , organizer si nemohu vynachválit jako i oddělení jednotlivých holí po celé delce, hole se vlezou i s omotávkami bez problémů. Kapes je tam hodně jsou dostatečně veliké. Do kufru octávky se vejdou i s dřeva našikmo bez dřev našířku. Materiál není pláštěnka, ale jejich vodoodpudivý , běžně umývání proudem vody od bahna a střiže a nepromokl, zipy vodotěsné .
zatím pohoda barevně ladí k vozíku motocaddy černo červená kombinace.
1E08C116-F2E0-43AE-A0F1-AB6640033699.jpeg
 
Mam novy JUCAD s organizerem po celé délce , organizer si nemohu vynachválit jako i oddělení jednotlivých holí po celé delce, hole se vlezou i s omotávkami bez problémů. Kapes je tam hodně jsou dostatečně veliké. Do kufru octávky se vejdou i s dřeva našikmo bez dřev našířku. Materiál není pláštěnka, ale jejich vodoodpudivý , běžně umývání proudem vody od bahna a střiže a nepromokl, zipy vodotěsné .
zatím pohoda barevně ladí k vozíku motocaddy černo červená kombinace.
Zobrazit přílohu 25716
Ten na záda moc nevypadá. 😉
 
@ferry - bereš si vlastne někdy reálně bag na záda? Já jsem zjistil, že maximálně na driving. Kde jsem schopen ho přenést, v praxi pak vozík v aute i malý sunday bag, který mi na těch pár holí poslouží stejně. Vůbec mi sice nevadí tahat bag na zádech, v zimě, ake že bych si to v případě všech holí nějak užíval... Myšleno hru. Ale uznávám, je to mnohem mobilnější.
 
bereš si vlastne někdy reálně bag na záda?
Beru. Od října do března prakticky pořád a v létě někdy na devítku. Někdy v létě i na osmnáctku, když je bláto a nechce se mi čistit vozík. Mně to na zádech nevadí a jestli půjdu s vozíkem, nebo to hodím na záda, se kolikrát rozhoduju až na parkovišti před hrou a proto jsem chtěl hybrid. ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom