Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doporučíte mi bag na záda i na vozík?

Třeba by stačila ta trubka na každou druhou hůl, možná vyzkouším?
Jestli máte na mysli ty Bag Tube co mám já, tak jich mám v bagu 12 ks a na váze jsem to ani nepoznal. Jsou dost tenké a lehké :)
 
Tak já se zkusím zeptat expertů. ;)
Mám dva bagy. Na záda (Taylor made) a na vozík (Cobra). Chodím hrát prakticky v každém počasí a beru si klacky každý den do auta, protože nikdy nevím, kdy bude prostor a vyrazím se někam ztrapňovat. Dilema, jestli si mám do auta vzít bag na záda, nebo na vozík, mě těžce rozčiluje. Jen pro vysvětlení, jakmile hrozí déšť, nebo pršelo v noci, beru na záda (nebaví mě čistit kolečka atd.)
Takže jsem se rozhodl, že chci jen jeden bag - hybrid.
Nejsem nijak náročný a v bagu nenosím miliardu věcí, takže nepotřebuju nějaké kapsy na stan, spacák, karimatku apod. ;)

Chci jen:
- ideálně 14 komor, minimálně 8
- všechny komory rozdělené po celé délce
- suchý zip na rukavici
Není podmínkou, ale ideál:
- vycvakávací popruhy na záda, chladící kapsa, držák na deštník, držák na ručník

Tohle je po půl roce hledání můj favorit https://bigmaxgolf.com/en/product/dri-lite-hybrid/ , ale @Seppper s tímhle typem má špatnou zkušenost, tak mi moc nepomohl.
Co myslíte?

A ještě takový autistický požadavek.
Neměl by to být bag od značky, která vyrábí i hole. Mám Cobry a psychicky bych nedal, kdybych měl hole jedné značky v bagu jiné značky holí. 😂

Cobra vyrábí stand bagy jen s 4-5 komorami a to mám teď u Taylor made a přivádí mě to k šílenství. :rolleyes:
U cart bagu mám 8 a to už je přijatelné.

Díky za tipy a zkušenosti.
Prodej konečně ty Cobry:D
 
materiál ze kterého se vyrábí plastové odpadní potrubí :)
Tímhle bylo spíš myšleno potrubí vodovodní. Pro kanalizaci se používá jen v případě tlakových větví. Ale to je naprosto vedlejší detail.
Jestli máte na mysli ty Bag Tube co mám já, tak jich mám v bagu 12 ks a na váze jsem to ani nepoznal. Jsou dost tenké a lehké :)
Ty jsou od pohledu tenkostěnné, ale řeč byla o vodovodním polyethylenu, který je těžší. Jako náhražka by se asi víc hodilo nějaké PVC, jako se používá na bazénové rozvody, tam je coulová trubka se stěnou tuším jen 1,5 mm. Ale zas nevím, jak v tom budou ty hole cvakat.
 
Tímhle bylo spíš myšleno potrubí vodovodní. Pro kanalizaci se používá jen v případě tlakových větví. Ale to je naprosto vedlejší detail.

Ty jsou od pohledu tenkostěnné, ale řeč byla o vodovodním polyethylenu, který je těžší. Jako náhražka by se asi víc hodilo nějaké PVC, jako se používá na bazénové rozvody, tam je coulová trubka se stěnou tuším jen 1,5 mm. Ale zas nevím, jak v tom budou ty hole cvakat.
Neplánovaně jsem včera vyzkoušela takovou tu trubku na sbírání míčků, kterou jsem před turnajem po tréninku nestihla odvézt do caddy roomu. Taky dobrý, patr si v ní hověl, měl rozhled a neotloukal se. Je to lehounký, ale, bohužel, tak široký, že se mi to vejde jen do toho jedinýho, nejširšího, oddílu v bagu. Fotku nemám, nějak mě to včera netrklo, že je tady o tom vlastně diskuze...
 
Tak jsem si to samozřejmě udělal po svém, nedbal rad a pořídil si bag, který jsem si vyhlédl. Jako vždycky. 🤣
A dobře jsem udělal! Je skvělej!
Jediný "nedostatek" jsem vyřešil v galanterii za 120 kaček a teď mám jediný bag na světě od Big Maxu, který má lehce odnímatelné popruhy na záda. 😉 Dneska jsem ho vyvenčil a sluší mu to. Podle mě mi ubere tak deset ran. 🤣
Díky moc všem za konzultace. 👍
 

Přílohy

  • 20210610_213834.jpg
    20210610_213834.jpg
    97,2 KB · Zobrazení: 278
  • 20210611_110553.jpg
    20210611_110553.jpg
    106,6 KB · Zobrazení: 276
  • 20210611_110615.jpg
    20210611_110615.jpg
    76 KB · Zobrazení: 280
  • 20210611_110523.jpg
    20210611_110523.jpg
    103,7 KB · Zobrazení: 287
  • 20210611_151649.jpg
    20210611_151649.jpg
    157,6 KB · Zobrazení: 278
  • 20210611_171620.jpg
    20210611_171620.jpg
    153,3 KB · Zobrazení: 279
Tak jsem si to samozřejmě udělal po svém, nedbal rad a pořídil si bag, který jsem si vyhlédl. Jako vždycky. 🤣
A dobře jsem udělal! Je skvělej!
Jediný "nedostatek" jsem vyřešil v galanterii za 120 kaček a teď mám jediný bag na světě od Big Maxu, který má lehce odnímatelné popruhy na záda. 😉 Dneska jsem ho vyvenčil a sluší mu to. Podle mě mi ubere tak deset ran. 🤣
Díky moc všem za konzultace. 👍
Tak jak jsi po měsíci spokojenej? Já včera vrátil svůj bag a potřebuju koupit novej a parametry mám víceméně shodné s tebou - 14 komor, nepromok, na záda....
 
Tak jak jsi po měsíci spokojenej? Já včera vrátil svůj bag a potřebuju koupit novej a parametry mám víceméně shodné s tebou - 14 komor, nepromok, na záda....
Já jsem úplně nadšenej! @Seppper měl trošku pravdu v tom, že se o sebe hole lehce otírají, resp. že se v bagu občas trochu o sebe zadrhnou. To protože ti pitomci dělají sice rozdělení komor po celé délce, jenže nejsou prošité úplně ke krajům (ale to mají všechny bagy všech značek), takže po drncaní na hřišti se občas nějaká trochu posune do jiné komory. Nicméně oproti bagu, který má třeba jen 5 komor, je to nebe a dudy. Cool kapsa veliká na dvě půllitrové Plzně 😍 a i další kapsy optimálně velký. Já toho moc nevozím a pláštěnka i s mikina se do té velké v pohodě vejde. Je parádně lehkej. Odepínání popruhů jsem vyřešil karabinkami z galanterie za pár kaček. Za mě pecka! Jediný co mě teda štve, že mi neubral ty rány... :mad:😂
 
Tak jak jsi po měsíci spokojenej? Já včera vrátil svůj bag a potřebuju koupit novej a parametry mám víceméně shodné s tebou - 14 komor, nepromok, na záda....

To si tu historku o vrácení vzal pěkně zkrátka. :))

@Ferrry - máš už zkušenost v dešti?
 
@Ferrry - máš už zkušenost v dešti?
V dešti úplně ne, ale poprchávání už zažil a poznatek je, že mu to s mým deštníkem sluší. 😂
Bag není waterproof, ale jen water resist, takže v lijáku bude asi durch. Ale v lijáku jsem já durch v klubovně na baru, takže ho dám pod střechu. ;)
 

Přílohy

  • 20210611_151649.jpg
    20210611_151649.jpg
    157,7 KB · Zobrazení: 154
Water resist je naprd, dovnitř voda teče a ven ne. Jedině water proof😁
 
Nechtěl jsem gumovej... 🤷‍♂️;)
Kupoval jsem nedávno Bennington (na vozejk). Pocitově ani vizuálně nebyl v materiálu na resist a proof verzi rozdíl skoro žádný. Barevně se víc líbil resist, ale vzal jsem proof a za tejden si za to v Sokolově gratuloval😉
 
Kupoval jsem nedávno Bennington (na vozejk). Pocitově ani vizuálně nebyl v materiálu na resist a proof verzi rozdíl skoro žádný. Barevně se víc líbil resist, ale vzal jsem proof a za tejden si za to v Sokolově gratuloval😉

Spokojený v praxi s tím jejich organizérem?
 
Spokojený v praxi s tím jejich organizérem?
Ano. Kvůli tomu jsem to kupoval. Ale není to do malého auta, superb kombi, kufr na délku jen tak tak. Samozřejmě dřeva musí ven, ale to i z předchozího bagu.
 
Kupoval jsem nedávno Bennington (na vozejk). Pocitově ani vizuálně nebyl v materiálu na resist a proof verzi rozdíl skoro žádný. Barevně se víc líbil resist, ale vzal jsem proof a za tejden si za to v Sokolově gratuloval😉
Ja viděl dost waterproof a většina byla fakt napůl gumová. Kouknul jsem na ty Bennington. To je 2x, 3x dražší než mám. 🙃 To radši jednou za rok vyleju kapsy... 😂
 
Ja viděl dost waterproof a většina byla fakt napůl gumová. Kouknul jsem na ty Bennington. To je 2x, 3x dražší než mám. 🙃 To radši jednou za rok vyleju kapsy... 😂
Ale jo, vylejvej, jak je libo😁
Já moknu cca co 14 dní, a kromě vylejvání kapes by to znamenalo sušení všeho v bagu. Takhle mám klid. V tom Sokolově to bylo, jak kdyby nás polejvali kýblema. Někteří ždímali i trenky, já jen vylil vodu z bot, kam nateklo vrchem. Snad vydrží víc, než šmejd od motocaddy, ten se začal třetí sezónu rozpadat…
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom