Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doporučíte bag na vozík ?

Klok

Guru fóra
Jméno
Tomáš
Klub
CGCPR, GCAUS
HI (HCP)
5,6
Inzeráty
1
Doporučíte bag na vozík?

požadavky:
- prostorný bag se spoustou kapes
- minimálně 14 komor na hole
- kvalitní a trvanlivý materiál
- rozumná cena
- ideálně samostatná komora pro každou hůl- není nutná podmínka
 
Doporučíte bag na vozík?

požadavky:
- prostorný bag se spoustou kapes
- minimálně 14 komor na hole
- kvalitní a trvanlivý materiál
- rozumná cena
- ideálně samostatná komora pro každou hůl- není nutná podmínka
Tvé podmíky (s výjimkou ceny) splňují stand bagy, které používají profíci (většinou označení Tour, Staff nebo Profi).
Jen je třeba dát pozor na horní rozměr bagu, aby šel na vozík uchytit.
 
Tvé podmíky (s výjimkou ceny) splňují stand bagy, které používají profíci (většinou označení Tour, Staff nebo Profi).
Jen je třeba dát pozor na horní rozměr bagu, aby šel na vozík uchytit.

jen se trochu obávám, že pojem "rozumná cena" v těchto případech je lehce dezinterpretován :p:p:p:p
 
Upraveno:
Doporučíte bag na vozík?

požadavky:
- prostorný bag se spoustou kapes
- minimálně 14 komor na hole
- kvalitní a trvanlivý materiál
- rozumná cena
- ideálně samostatná komora pro každou hůl- není nutná podmínka
bagy od Motocaddy splnuji asi vse, krom ceny :D
 
Doporučíte bag na vozík?

požadavky:
- prostorný bag se spoustou kapes
- minimálně 14 komor na hole
- kvalitní a trvanlivý materiál
- rozumná cena
- ideálně samostatná komora pro každou hůl- není nutná podmínka

Hele tady je tech komor dost, patrne to neco vydrzi a je to i s vozikem. Cena vzhledem k uloznymu prostoru bude odpovidat!

CEA2F94A-0E2B-48BD-ABB2-A7E7F0C8075D.jpeg
 
jde mi hlavně o Vaše osobní doporučení - osobní zkušenosti, můj stávající bag už se pomalu začíná rozpadat a poohlížím se po náhradě

Hele tady je tech komor dost, patrne to neco vydrzi a je to i s vozikem. Cena vzhledem k uloznymu prostoru bude odpovidat!

Zobrazit přílohu 6262
to jsem při své poslední návštěvě v Hořehledech zaparkované nikde neviděl
 
to jsem při své poslední návštěvě v Hořehledech zaparkované nikde neviděl

Mam to ve sklepe!
 
Trošku to oživím, tu svou mr**ku co mám bych nejradši hodil na dvojce v Beřovicích do vody a vrátil bych se zpět ke cart bagu.

Zaujal mě tento, nebude to asi úplná jebka, vypadá dobře, kapes dost, solo díra na putter ( to chci ) finančně akceptovatelné.

Měl/má ho někdo, případně ví o něčem ještě lepším okolo bůra? Navíc ta modrá jde trochu do Mizuna, to se mi taky líbí :)

 
Trošku to oživím, tu svou mr**ku co mám bych nejradši hodil na dvojce v Beřovicích do vody a vrátil bych se zpět ke cart bagu.

Úplně si teď neuvědomuji/nepamatuji, co konkrétně teď máš? A proč si nakonec s tím tak nespokojený?
 
Trošku to oživím, tu svou mr**ku co mám bych nejradši hodil na dvojce v Beřovicích do vody a vrátil bych se zpět ke cart bagu.

Zaujal mě tento, nebude to asi úplná jebka, vypadá dobře, kapes dost, solo díra na putter ( to chci ) finančně akceptovatelné.

Měl/má ho někdo, případně ví o něčem ještě lepším okolo bůra? Navíc ta modrá jde trochu do Mizuna, to se mi taky líbí :)

Mám motocaddy nepromokavý bag a větší šmejd jsem neměl. Hole v tom zadrhávají taky, ten pičoidní organizér je taky naprd. Celé se to po třech letech rozpadá. Jedině ta nepromokavost fakt funguje. Nechtěl bych ho znova ani zadarmo.
 
Trošku to oživím, tu svou mr**ku co mám bych nejradši hodil na dvojce v Beřovicích do vody a vrátil bych se zpět ke cart bagu.

Zaujal mě tento, nebude to asi úplná jebka, vypadá dobře, kapes dost, solo díra na putter ( to chci ) finančně akceptovatelné.

Měl/má ho někdo, případně ví o něčem ještě lepším okolo bůra? Navíc ta modrá jde trochu do Mizuna, to se mi taky líbí :)

Já jsme minulý rok po sérii promoknutí a sušení koupil tento:
A jsem s ním spokojen, nepromokavost skutečně drží, vejde se mi tam vše a má i takovou tu chladící kapsu, kde vydrží voda déle studená. A funguje to. :D

Jako cena byla vyšší než 5tis., ale nechci si bag kupovat každou chvíli. A i když ho kdovíjak nechráním před vším možným, pořád vypadá stejně ;)
 
Tenhle ale v jiné barvě https://www.golfprovsechny.cz/big-max-aqua-hybrid-9-stand-bag-4

Hole se v tom kříží, takže tam buď nejdou vrátit nebo vyndat, zipy řežou jak žiletky, teče do toho ale zase za 3k co čekat.
Asi půl roku řeším, že už mě nebaví pořád předávat hole ze stand do cart bagu, tak hledám kompromis. Našel jsem tenhle https://www.muziker.cz/big-max-dri-lite-hybrid-white-navy-red-stand-bag a teď tu od tebe vidím, že je na prd?
Je trošku jinej, než máš, ale křížení holí nesnáším. Znáš i tenhle bag?
 
Podle mě je to úplně ten stejný šmejd jako sem měl. Záleží co od toho čekáš :). Já bych nákup nedoporučoval.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom