Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doktordee WITB

doktordee

Guru fóra
Driver: Nike Vapor Pro, Ozik Matrix 7M3 Black Tie stiff
Fairway: FW 5/19 Nike VR Pro Ltd Edition, Diamana 'ahina 75 stiff
Hybrid 2/17 - Nike VRS Covert, Kuro Kage black, 70 stiff
Železa: Nike Blade 4-PW, steel stiff
Wedge: Nike VR Pro 52/10, 56/10, 62/08, steel stiff
Putter: Scotty Cameron Futura X5r 35"

Míčky: Nike RZN Prototype, značím si je červenou čárou

Cart-bag Nike se spoustou kapes kde nechybí nepromok, náhradní ponožky, repelent, opalovací krém a velké markovátko (mám rád když je vidět).

972ce03e90b14100de2f9601575e149b.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Já vím. Zklamal jsem. Bohužel Nike zatím neudělal patr který by mi sedl. Možná letošní Origin... Uvidíme.
 
Myslím, že to je nedostatek lásky ke značce. Měl by ses kousnout :)
 
Jako taky mi to přijde docela jako smrtelný hřích. Nemůžeš si tam tu fajfku alespoň nalepit? :) 
 
Tiger taky hrával s patrem Titleist. Celkem dlouho. :-D
 
Tiger taky hraval s Mizuno zelezama ;) nebo s "Titleist by Miura" celkem dlouho.

Tak swoosh, swoosh (cti "sup, sup"), jestli chces, pujcim ti nesmazatelnou fixku :)
 
Ja jsem chtel prave nabidnout vrtacku a ze bych to tam nejak pribouchal. 

Ostatne sroubu uz tam mas ted dost, takze by to nikdo ani nepoznal... maximalne by si nekdo myslel, ze to je PXG :)
 
62eb130802c9c4fdb2e4bb4109be3348.jpg


Tak se mi do bagu připletl "nováček...". Jsem zvědavý, jak si povede. Zatím dobrý! [emoji41]
 
Pekny, koukam opet center shaft :)

Scotty go home..
 
Ani jeden z patrů SC nebyl center shaft. Je to pro mě trochu změna. Hlavně v přístupu k samotnému úderu "skrz" míč. Ale mám pocit, že s ním mnohem lépe kopíruji právě potřebnou dráhu patu. Po letech jsem ale zjistil, že u patru zcela určitě potřebuji square vytažení hlavy. A nikdy se mi moc nechtělo mít mallet. Tenhle model má krásnou klasickou hlavu a je square. Což mě hodně baví. Zatím jediná výtka - příliš ale opravdu příliš úzký grip. Že jsem s ním krátký na delší paty je otázkou tréninku.
 
Davide, ale grip je asi to nejmensi? Pregripovat preci muzes? Nebosi spise chces zvyknout?

Ted akorat nebudes moci frajersky patem zvedat micky, tedy.
 
Je pravda, že zvedání míčku je s ním obtížnější. Ale jde to! :) grip se mi měnit moc nechce ale je pravda, že vyměnit ho je opravdu to nejmenší.
 
Zvedat mice blade putterem preci jde easy a vypada to jeste frajersteji. Jen to nesmis hodit 15 za sebe do bunkeru, jako kdyz jsem to zkousel prvne... :))

Ta fotka SC me zmatla. Myslel jsem, ze je tez center.

Konecne mas rasove cisty bag!

Ein folk! Ein reich! Ein Nike!! :)
 
Tak po letech změna! Dnes jsem si přivezl nová železa. Vzhledem k tomu, že Nike s nimi končí tak jsem prostě musel. Ano. Jsou to stále Nike. Vapor Pro Combo. Shafty Recoil 460 F4. Supr trupr pocit! A díky Michalu Prokopovi z Golf Gear jsem získal kombinaci která se standardně nedělá. Takže ještě jednou MOC DÍKY!
 
doktordee řekl:
Tak po letech změna! Dnes jsem si přivezl nová železa. Vzhledem k tomu, že Nike s nimi končí tak jsem prostě musel. Ano. Jsou to stále Nike. Vapor Pro Combo. Shafty Recoil 460 F4. Supr trupr pocit! A díky Michalu Prokopovi z Golf Gear jsem získal kombinaci která se standardně nedělá. Takže ještě jednou MOC DÍKY!
Musím říct, že jsem je zkoušel a jako vždy mě David nasral, protože to vážně hraje samo. Navíc jemu líta 6i na 180m , za což bych ho zabil :) (určitě nějen já .-) ) Na druhou stranu mu ale musím poděkovat, protože mi pomohl konečně najít hole "naší" značky :) , takže se těším jak malý kluk až budou v bagu (VR PRO combo)
 
Tak viděl jsem v televizi, že to jde. No. Jde. Tedy nečekal jsem, že mně ale co... já už se s tím srovnám. [emoji41]
 
Nový přírůstek do bagu. Letos už poslední. Snad. Tenhle patr se mi líbil už co mi přišly obrázky z centrály. Problém byl, že byl pro mě příliš těžký do hlavy. Pak jsem ho našel na Ebay a nedalo mi to. A co čert nechtěl u nás na golf shopu jsem ho našel ve verzi se závažím v gripu. Po několika jamkách jsem se rozhodl, že si ho fakt nechám. S CounterFlex systémem je zvláštně klidný do úderu. Což mi strašně vyhovuje. Stává se mi, že si s běžným patrem cuknu do míče. Takže rána na pikaču. A patr s těžkou hlavou má tendenci mě předbíhat.

Jsem zvědavý jak dlouho mi bude fungovat... :lol:
 

Přílohy

  • origin.jpg
    origin.jpg
    29,1 KB · Zobrazení: 859
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom