Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doktordee WITB

Tak už to začíná... ten patr má, zatím, jen 2 chyby - není to Nike a cover to má jak dámské psaníčko [emoji164]
Ja to rikal, ja to rikal :D
 
Když já nějak nemám rád tu značku... Taylor Made. To zní spíš jako značka zubní pasty nebo prášku na praní.
 
No... A je to tady. Taylor jde do světa. Nový, snad na delší dobu, přírůstek do bagu. A je to NIKE ;) Taylor byl a je stále velmi příjemný ale... Hraje za mě. A to nechci. S žádným z předchozích patrů jsem neposílal míčky tak rovně jako s tímhle. HALOJŮLJA! :D

IMG-20170829-WA0000.jpg

A driver jsem také vyměnil. Spíše obměnil. Teď tam je Vapor Flex. Shaft Diamana S+60. Nebo tak nějak. Chvíli jsem tam měl 50g shaft ale hlava měla tendence mě do impactu předbíhat.

71SVy64tnZL._SY355_.jpg
 
No... A je to tady. Taylor jde do světa. Nový, snad na delší dobu, přírůstek do bagu. A je to NIKE ;) Taylor byl a je stále velmi příjemný ale... Hraje za mě. A to nechci. S žádným z předchozích patrů jsem neposílal míčky tak rovně jako s tímhle. HALOJŮLJA! :D

Zobrazit přílohu 2015

A driver jsem také vyměnil. Spíše obměnil. Teď tam je Vapor Flex. Shaft Diamana S+60. Nebo tak nějak. Chvíli jsem tam měl 50g shaft ale hlava měla tendence mě do impactu předbíhat.

Zobrazit přílohu 2016
Chtel jsem dat shot, ale pak jsem si uvedomil, ze to je Nike, takze pisu takto :D
 
Po letech došlo na výměnu bagu. Zvolil jsem Motocaddy aby mi seděl na vozík díky systému Easy lock. Původně jsem chtěl aby mi i barevně ladil k žluto-zelené barvě co je občas na vozíku ale dle fotek je to spíše žlutá. A ta se mi nelíbila. Tedy jsem vzal oranžový. Na produkt kartičce u bagu jsou vidět ostatní barvy a podle nich by ten žlutý seděl. No nic. Bag je to vcelku velký, pevný, celkem lehký a zcela komplet nepromok! Překvapily mě kapsy. Ty standardně menší jsou větší než jsem čekal. Bohužel ty velké jsou naopak o dost menší. Než jsem čekal. A než jsem zvyklý. Thermo kapsa je celkem velká. Milé. Co mi asi bude chybět je externí "držák" na patr. Jinak v pátek objednán a v úterý dorazil. Z anglie.
61eca3bbab66909c5691ac482819d2f2.jpg
 
Tak mám v bagu novou zbraň. Před léty měl na Zbraslavi Callaway putting day a ze všech zkoušených mi padl nejlépe. Jenže byl nesmyslně drahý a na prodejně jsme ho neměli. A co čert nechtěl... objevil se na levnygolf.cz. Tak jsem do něj šel. Zatím jen putting a sobotní texas na Zbraslavi.
7944985b11c317a0a3beab6876147ad0.jpg
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom