Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dokonale teecko!

Hele @jan neuměl bys na tom vehyklu vyrobit šablonu pro značení golfového míče?
Z Ali to máš za 1$ vč. poštovnýho ;)
 
@mkopcak Jasne, ze umel. Toho je i mrak vyrobeneho.
Copak presne potrebujes?
 
Jelikoz jsem nasel pod stromeckem 3D tiskarnu... a tak jsem premyslel, jak ji nejlepe zuzitkovat... idealne golfove. :)

Vite jaka je jedina vlastnost dreveneho tycka, ktere nema tycko plastove?
Ze nevite?
No preci, ze se lame! 🤣

Tak jsem se rozhodl toto velke know how zuzitkovat a vydelat “majland”! 🤩
Udelam si prvni poradna plastova teecka, ktera se budou hezky lamat jako ta drevena. Mozna jeste lepe...
Budu je prodavat prevazne asijske klientele. Kus za 50,- Kc. Nebo bych mel radeji za vic?? 🤪🧐

Myslite, ze se to chytne? 🙂

Zitra si zkusim vytisknout driver! 😂

Zobrazit přílohu 15465Zobrazit přílohu 15466Zobrazit přílohu 15467Zobrazit přílohu 15468
Ahoj Jane,
mně už Průša (MK3) dělá radost skoro 2 roky. Golf nezůstal mimo mé "pracovní" nasazení a vyrábím, co se dá - v příloze např. markovátko na tkaničky do bot a týčko - vše vlastní nápady a provedení.
Markovátko se osvědčilo, ale životnost týčka (vyrobeno z PLA) je pouze jedna rána :(

TISKU zdar!
 

Přílohy

  • Markovatko_bota.png
    Markovatko_bota.png
    9,3 KB · Zobrazení: 160
  • Týčko_iron.png
    Týčko_iron.png
    11,2 KB · Zobrazení: 151
Ahoj Jane,
mně už Průša (MK3) dělá radost skoro 2 roky. Golf nezůstal mimo mé "pracovní" nasazení a vyrábím, co se dá - v příloze např. markovátko na tkaničky do bot a týčko - vše vlastní nápady a provedení.
Markovátko se osvědčilo, ale životnost týčka (vyrobeno z PLA) je pouze jedna rána :(

TISKU zdar!
Ta zivotnost jednu ranu beru jako “vyhodu”. Mas pocit bombera 🤣
To markovatko neni zle. 👍
Ja uz golf veci neresim, nemam zadne napady... takze ted blbnu s doplnky na zbrane. 🤪
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom