Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Dobrouč

Ke hřišti je tu ještě jedno "malé" vlákno, které vzniklo z příspěvku "co se šustlo jinde", když vyšel článek na Golf Digest a Forbes. https://www.19jamka.cz/threads/golf...ve-hriste-v-orlickych-horach.6641/#post-67871
Ke slavnostnímu otevření a hřišti samotnému asi nemám co dodat - vše bylo krásně popsáno a jen bych opakoval řečené. Do žádného článku se nepovede popsat zapálení a energie Petra Koláře, když při rychlé komentované prohlídce říkal příběhy k historii a stavbě jednotlivých greenů a odpališť .... . Nicméně matička příroda zalévá a tak komentovaná prohlídka slavnostního otevření skončila po rychlé procházce přes 6 jamek u klubovny asi 5 minut před dalším vydatným deštěm. Ten s menší či větší intenzitou pokračoval celé čtvrteční odpoledne, noc i ráno. Páteční turnaj tedy byl zrušen. Na některých místech stoupala voda a hřiště je přeci jen ještě "dítě" a nezaslouží si v těchto podmínkách dospělou turnajovou zátěžovou zkoušku.

Jedna věta z otevření, (kterou jsem možná v článcích přehlédl) ale stojí za vypíchnutí.... nejsem novinář tak doufám, že má parafráze vystihne podstatu sdělení: "Chceme mít nejlepší hřiště. Možná ne sportovními či jinými parametry, ale atmosférou." Nutno říci, že svým přístupem má rodina našlápnuto "se poprat" o čelní místo se všemi, kteří se o toto "nej" dnes ucházejí. :) Hřiště s nádhernými výhledy a přírodou v okolí, které se jim povedlo postavit, tu atmosféru rozhodně mít bude.

Jako "pražský Pepík" to mám docela daleko, ale už teď se těším až se do Dolní Dobrouče vrátím!

IMG-2288.jpg IMG-2291.jpg
 
7.7. těšíme se, až vyzkoušíme, rezervace je zatím možná pouze telefonicky
 
Včera jsem jel kolem, zastavil jsem se na čumendu. Vypadá to tam moc hezky! Hřiště u klubovny je ještě syrové, asi bych ještě hru nedoporučoval, ale napřesrok už to bude určitě ok! Třípar devět je super! Trefit green a pak jen s patrem v podpaží sestoupit do ROKLE!
 

Přílohy

  • IMG_20200705_172442.jpg
    IMG_20200705_172442.jpg
    220,4 KB · Zobrazení: 273
  • IMG_20200705_171852.jpg
    IMG_20200705_171852.jpg
    184,4 KB · Zobrazení: 287
  • IMG_20200705_172109.jpg
    IMG_20200705_172109.jpg
    359,4 KB · Zobrazení: 296
Dejme jim férové 3 roky, pak můžeme hodnotit...
 
Dejme jim férové 3 roky, pak můžeme hodnotit...

byl jsem tam hrát včera a souhlasím s tebou, dejme jim férové 3 roky a hodnoťme až poté

každopádně z bílých to hřiště lehké nebude
 
Jedeme tam pristi sobotu (25.), tak jsem na to velmi zvedavej.

Tak dej pak vedet, my jedeme v srpnu.
 
Skvělé, tak prosím, udělejte i nějakou fotku a napište mi pak na zdenek.fekar@hrejgolf.cz. Díky předem a ať se Vám tam hraje dobře.

No, pro recenzi na HrejGolf se klidně domluv s @Paldagram , ideálně prosím však pomocí soukromé zprávy - vlákno k hřišti neslouží k veřejnému lanaření redaktorů a to ani pro spřátelené/partnerské projekty. ;)

---

Jasne, napisu pak neco :).

Taky jsem zvědav, jak se reálně bude hrát. A hlavně na osobní dojmy z výhledů. Fotky vypadají úžasně. Já se tam dostanu snad za 3, 4 týdny. Tak porovnáme zážitky. :)
 
hral jsem cca pred mesicem, hriste je hooodne syrove, dalsi navstevu bych nechal az na jaro :/
 
Na HrejGolf.cz se objevila nová recenze na Dobrouč. Tak se dá připravit, co nás tam bude čekat, všechny, co tam zavítáme. :)

"Dobrouč je opravdu přírodní hřiště se vším všudy, kde slyšíte cvrlikat hmyz, užíváte si okolních lesů a pastvin a při tom vlastně hrajete mimo jiné i golf. Příjemné je i to, že hřiště nemá outy a vše se hraje jako voda. Zároveň to je fyzicky a technicky těžké hřiště ‒ vysoké roughy, nelehká modelace jamek či dlouhé přechody to jen potvrzují a prověří každého golfistu. Hřiště je samozřejmě v syrovém stavu, potřebuje se zajet, greeny a odpaliště změknout. Já byl ale nadšený a opravdu se těším, až se tam za dva roky pojedu podívat znovu a užít si to báječné hřiště v srdci přírody."

Celou recenzi najdete tady:

 
@Paldagram - chápu to správně, že jsi autorem výše uvedené recenze?

Pokud jo, tak se pochlub, za kolik si zahrál? :) V recenzi to pár ztracenými míčky zavánělo. A jak je to tam s jídlem?
 
@Paldagram - chápu to správně, že jsi autorem výše uvedené recenze?

Pokud jo, tak se pochlub, za kolik si zahrál? :) V recenzi to pár ztracenými míčky zavánělo. A jak je to tam s jídlem?

Prvni devitka za 47, druhou nemam, na 15. jamce jsem byl z tech kopcu tak unavenej, ze posledni jamky byly kriz, par, kriz a kriz :D.
Jidlo meli nejaky zaklady (gulas s chlebem, vypecky, parek v rohliku, klobasu, atd.), takze clovek se najedl, ale zatim zadna hitparada. Za to piti meli vsechno (birell a plzen na cepu), takze tam spokojenost.
 
requo - jídlo? nam tam ve vsedni den rekli ze tam nevari, pani nam nabidla tatranku
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom