Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dobrič- podzim 2018

Kdo by měl zájem a v jaký termín? Komu je to jedno, ať zaškrtne vše.


  • Hlasovalo
    4
  • Poll closed .
OK, tak bychom to měli tedy s konečnou platností nějak uzavřít. Já bych do toho šel. Od Golfove-cesty vezmeme pobyt (to můžu zařídit já) a @JanKostalCZE zajistí letenky. Kdo jde do toho, ať to sekma závazně potvrdí.
 
OK, tak bychom to měli tedy s konečnou platností nějak uzavřít. Já bych do toho šel. Od Golfove-cesty vezmeme pobyt (to můžu zařídit já) a @JanKostalCZE zajistí letenky. Kdo jde do toho, ať to sekma závazně potvrdí.
I’m in!!
 
Pokud bude parťačka na pokoj, jedu.
 
neni.
1. je to jine hriste
2. je to snidane
3. jsou tam 2 kola, ne unlimited
a pardon - to je Lighthouse... Mě je to jedno. já 100% jedu a když doladíme termín, tak rozhodím mezi kamarády, aby se někdo přidal.
 
Tak děcka, dost dohadů. Ještě jednou. Navrhuji vzít poslední nabídku od golfove-cesty
7x noc ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenzi
Neomezené green fee na hřiště Lighthouse
1x green fee na hřiště BlackSeaRama
1x green fee na hřiště Thracian Cliffs
Transfery na hřiště a letiště
Cena: 740 EUR (19 462 Kč) */osoba ve dvoulůžkovém pokoji Golf View

Lighthouse Golf & Spa Hotel 5*
13.9 – 20.9.2018

Přímý let se společností Smartwings
1. Cesta: Praha - Varna 13. září 2018 (Čtvrtek)
SmartWings
QS1186
5:05 Praha / Letiště Václava Havla (PRG) / Česká republika > 8:10 Varna / Varna (VAR) / Bulharsko
2. Cesta: Varna - Praha 20. září 2018 (Čtvrtek)


Termín je tedy jasný.
Rozhodnutí účastníci @Jerry , @JanKostalCZE , @Marcela ,@Dana.
Pokud se nám podaří sehnat jednoho dalšího přidává se @DzejBee
Pokud se nám podaří sehnat 3 ušetřime každý cca 2000.
Prosím tedy zúčastněné, aby se pokusili sehnat další. Kdo někoho sežene, ať to sem prosím okamžitě napíše.
Ať už se nám podaří někoho sehnat, či ne, v pátek dělám rezervaci a bude třeba poslat zálohu.
Letenky si následně bere na starost @JanKostalCZE .

Souhlasí s tím všichni jmenovaní?
 
uz jsem na to koukal. vyjde to o 1000 levneji vymenou za 5 fee misto neomezeneho
uz jsem na to koukal. vyjde to o 1000 levneji vymenou za 5 fee misto neomezeneho
nechci vás obírat o fee, ale první a poslední den se většinou stejně nezvládne hrát a kolik za den odehrajete 18? A neomezené bude jen na jednom hřišti, kde se bydlí. Ale já si myslím, že postupem doby se to bude spíš zlevňovat, než zdražovat. Vždycky takhle fungují. Ale já se přizpůsobím, kvůli 1000 Kč to nemá cenu řešit.
 
Oba jste přehlídli, že ta nabídka od golfove-cesty je s polopenzí, takže si k té nabídce od golfoveslevy přičtete 3000,-
 
nechci vás obírat o fee, ale první a poslední den se většinou stejně nezvládne hrát a kolik za den odehrajete 18? A neomezené bude jen na jednom hřišti, kde se bydlí. Ale já si myslím, že postupem doby se to bude spíš zlevňovat, než zdražovat. Vždycky takhle fungují. Ale já se přizpůsobím, kvůli 1000 Kč to nemá cenu řešit.
ja urcite pujdu vzdy odpo znova. alespon 9 vzdy. prvni den prilet v 8, takze hrat pujdu urcite a odlet posledni den az pozde vecer, takze pujdu taky :D :D
 
Já netvrdím, že půjdu odpoledne vždy, ale 2x až 3x určitě taky půjdu na odpo 9-ku..
 
Marcelo, ty jsi říkala, že bys někoho dalšího mohla sehnat ... zatím nic?
 
Tak to vypadá, že s námi nikdo další nepojede. Budeme tedy "Fantastic four".;)
 
Někdo se přidejte, fantastic si(e)x by znělo líp :) ... No, snad jindy.
 
Marcelo, ty jsi říkala, že bys někoho dalšího mohla sehnat ... zatím nic?
ještě jsem to nestihla nikomu nabídnout. :( Už na tom makám. Vy nikoho v okolí nemáte? Já jsem udělala jednoduchý leták, viz příloha. dejte to na vaše FB nebo to rozhoďte mezi kamarády.
 

Přílohy

  • Golfový zájezd do Bulharska.pdf
    109,1 KB · Zobrazení: 361
Já jsem dinosaurus, FB nemám a nikdy mít nebudu. Golfivých kámošů mimo 19.jamku jsem se ptal všech, takže já můžu zodpovědně prohlásit, že nikoho dalšího neseženu. :down:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom