Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dobrič- podzim 2018

Kdo by měl zájem a v jaký termín? Komu je to jedno, ať zaškrtne vše.


  • Hlasovalo
    4
  • Poll closed .
Zatím ne, čekám do konce února, jestli se někdo nepřidá a pak to začnu poptávat. Tys snad na něco narazil?
nene, myslel jsem, ze uz neco mas, ale zkusim to zkouknout taky
 
Pobyt:
od GolfoveCesty
Lighthouse, neomezeny golf + 1x black sea rama + 1x thracian cliffs, snidane
18000
letenka PRG-VAR 13.9. 5:10-8:10 / VAR-PRG 20.9. 23:15-0:25
6300
bag
3000
celkem
27300 :)
 
Jak to vypada?? mas nejakou cenovou nabidku??
Ahoj, zatím ne. Dohoda zněla, že počkáme, až se vyjádří zájemci o termínu, který by preferovali. A mě žádné reakce nedorazily. :(. Tak to asi musíme udělat obráceně. Zjistit možnosti a poslat přímo ty. Tak já jdu na to a dám co nejdříve vědět.
 
Já zkoušel projíždět "special offers" velkých místních golfových hotelů a nenašel jsem lepší nabídku, než dává server golfovecesty.cz. Mě osobně vyhovuje termín i zájezd, co navrhuje @JanKostalCZE. Pokud nepřijde @Marcela s nabídkou, co nelze odmítnout, měli bychom to spustit, protože konkrétně u toho Lighthouse píšou, že cena platí při objednání do 28.2.2018. Pak je tam ještě ten zájezd za cca stejný peníze, co jsem navrhoval původně já a tam je omezení na objednání do 30.3.2018.
 
Ahoj, zatím ne. Dohoda zněla, že počkáme, až se vyjádří zájemci o termínu, který by preferovali. A mě žádné reakce nedorazily. :(. Tak to asi musíme udělat obráceně. Zjistit možnosti a poslat přímo ty. Tak já jdu na to a dám co nejdříve vědět.
A ty jsi na tom s termínem jak? Nikde tam tvůj hlas nevidím...
 
@Marcela někde dřív psala, že jí je to jedno , že se přizpůsobí.
 
Ano, me je termin jedno. Uz jsem poptala naprimo resort o zaslani nabidky. Hned preposlu, az odpovi. A kdyby nebyla reakce, tak muzeme vzit to, co nasel @Jerry.
 
Asi bych se přidal. Termín je mi jedno, protože je to strašně za dlouho.
Pokud budete jen čtyři, tak jet jako pátý nedává smysl.
 
Asi bych se přidal. Termín je mi jedno, protože je to strašně za dlouho.
Pokud budete jen čtyři, tak jet jako pátý nedává smysl.
On se urcite jeste nekdo prihlasi :). Bylo by dobre dat dohromady aspon 2 flighty.
 
On se urcite jeste nekdo prihlasi :). Bylo by dobre dat dohromady aspon 2 flighty.
Souhlasím, já jednoho v předběžně v rezervě taky mám. :)
 
Tak mám ještě takovouto nabídku:

- 7 nocí s polopenzí v pětihvězdičkovém hotelu Lighthouse Golf Resort & Spa
- transfer z mezinárodního letiště ve Varně (VAR) do hotelu a zpět (cca 45km)
- neomezený golf na přilehlém hřišti Lighthouse Golf
- garantované hrací časy
- neomezené využití hotelových lázní: finská sauna, pára, turecké koupele, lanconium, infračervená sauna, jacuzzi, sprchy, relaxační zóna
- neomezený vstup do vnitřního a venkovního bazénu
- neomezený vstup do fitness centra
- pro nehrající hosty lze neomezené greenfee zaměnit za vybrané procedury ve wellness centru (nutné nahlásit předem)
- 7+1 - osmá osoba ve sdíleném pokoji zdarma

To celé za 15 243,-

K tomu lze dokoupit balíček: 1x fee Blacksearama GC + 1x fee Thracian Cliffs GC včetně transferů na hřiště a zpět. Cena balíčku je 5.100,- Kč / 1 osoba.

Což je tedy celkem 20 343,- ale s polopenzí , bez polopenze je to o 3100,- levnější. Je to tedy o 1000 levnější, než nabízí golfovecesty.cz

Hlavně je tu ale nabídka 7+1, takže pokud by nás bylo 8 tak ušetříme 15243, což je skoro 2000 na jednoho.
 
Upraveno:
Tak mám ještě takovouto nabídku:

- 7 nocí s polopenzí v pětihvězdičkovém hotelu Lighthouse Golf Resort & Spa
- transfer z mezinárodního letiště ve Varně (VAR) do hotelu a zpět (cca 45km)
- neomezený golf na přilehlém hřišti Lighthouse Golf
- garantované hrací časy
- neomezené využití hotelových lázní: finská sauna, pára, turecké koupele, lanconium, infračervená sauna, jacuzzi, sprchy, relaxační zóna
- neomezený vstup do vnitřního a venkovního bazénu
- neomezený vstup do fitness centra
- pro nehrající hosty lze neomezené greenfee zaměnit za vybrané procedury ve wellness centru (nutné nahlásit předem)
- 7+1 - osmá osoba ve sdíleném pokoji zdarma

To celé za 15 243,-

K tomu lze dokoupit balíček: 1x fee Blacksearama GC + 1x fee Thracian Cliffs GC včetně transferů na hřiště a zpět. Cena balíčku je 5.100,- Kč / 1 osoba.

Což je tedy celkem 20 343,- ale s polopenzí , bez polopenze je to o 3100,- levnější. Je to tedy o 1000 levnější, než nabízí golfovecesty.cz

Hlavně je tu ale nabídka 7+1, takže pokud by nás bylo 8 tak ušetříme 15243, což je skoro 2000 na jednoho.
to vypada dobre, od koho to je a do kdy se musime rozhodnout??
 
to vypada dobre, od koho to je a do kdy se musime rozhodnout??
Teetravel, a teď je to tam do 3.3.2018 ještě o dalších 500,- levnějš. Nikdy jsem ale s touto agenturou nebyl. Jelikož ty balíčky kopírujou balíčky resortů, napadlo mě, předhodit to těm z golfovecesty.cz, jestli jí dorovnaj. O těch vím jistě, že fungujou.
 
Me poslali primo z resortu toto:
BlackSeaRama resort
7 nights + breakfest + dinners
3 hry - s transferem mezi hristi ( na vyber BlackSeaRama, LightHouse, ThracianClifs)
V terminu 16.-30 9. - 640 Euro
Neni v tom letenka.
Takze zadny zazrak. Ani mi ne htelu dat slevu pro grupu. Ale je pravda, ze je to jeden z nejlepsich resortu.
Napad @Jerryho nechat golfive cesty dorovnat tu druhou nabidku, by urcite stal za to.
 
A maji tam nabidku i na 5 dni. Coz by take nemuselo byt spatne
to je usetreni par procent, nejdrazsi na tom je letenka, takze uz bych to vzal rovnou na tyden
 
Nově přišla následující nabídka :

www.Golfove-Cesty.cz
E-mail: krystof.matej@sguide.cz Tel: 774 488 863
Nabídka zahrnuje:
7x noc ve dvoulůžkovém pokoji
Polopenzi
Neomezené green fee na hřiště Lighthouse
1x green fee na hřiště BlackSeaRama
1x green fee na hřiště Thracian Cliffs
Transfery na hřiště a letiště
Cena: 740 EUR (19 462 Kč) */osoba ve dvoulůžkovém pokoji Golf View

Lighthouse Golf & Spa Hotel 5*
13.9 – 20.9.2018

Přímý let se společností Smartwings
1. Cesta: Praha - Varna 13. září 2018 (Čtvrtek)
SmartWings
QS1186
5:05 Praha / Letiště Václava Havla (PRG) / Česká republika > 8:10 Varna / Varna (VAR) / Bulharsko
2. Cesta: Varna - Praha 20. září 2018 (Čtvrtek)
SmartWings
QS1189
23:15 Varna / Varna (VAR) / Bulharsko > 0:25 (21. září) Praha / Letiště Václava Havla (PRG) / Česká republika
Předpokládaná cena letenky je 6 810 Kč + 3000 Kč za přepravu golfového bagu.

Akce 7+1 platí, ale osoba zdarma má jen 7 nocí, snídani a golf na hřišti Ligthouse


Když jsme letěli se smartwings do Španělska byl váhový limit na bag 35kg. Měli jsme půjčenej velkej travel bag, kam se nám vešly prostorově i váhově oba bagy, tedy úspora 1500 na jednoho.
Ještě jsem taky poslal dotaz do kdy nabídka platí.
 
Tak rezervace do 2.3. a do 5.3. zaplacená 50% záloha pobytu
 
to je levnejsi a 8 nas stejne nebude
 
letenku mam za 6365+bag. stejne lety
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom