Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dobrič- podzim 2018

Kdo by měl zájem a v jaký termín? Komu je to jedno, ať zaškrtne vše.


  • Hlasovalo
    4
  • Poll closed .

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Uvažuji o tom, vyrazit na podzim do Dobriče. Holky @Dana a @Marcela už naznačily zájem. Já je ale sám nezvládnu:p:p:D. Co někdo další.
 
Upraveno:
To je casove tak daleko, ze je mi to uplne jedno. Jen bych asi zkusila poptat hotely naprimo nebo par kamaradu, kteri tam uz byli. Kdyz se dohdneme na presnem terminu, tak zjistim.
 
Ok, poprosím @requo aby vyrobil anketu. Zjistíme adepty na účastníky zájezdu a vyhlasujeme termín. Myslím, že když dáme uzávěrku do konce února, nestihne si ještě @Dana objednat pacoše:p:D.
 
Ok, poprosím @requo aby vyrobil anketu. Zjistíme adepty na účastníky zájezdu a vyhlasujeme termín. Myslím, že když dáme uzávěrku do konce února, nestihne si ještě @Dana objednat pacoše:p:D.
Sorry jako....o pacoše jde až na posledním místě:p, ( koneckonců v srpnu můžu jít do důchodu :devil:), organizační problém je rodina v zahraničí :cry:. To vyjde. Musí.
 
Chci tam uz hrozne dlouho, ale termin velky spatny :( potreboval bych zacatek/pulka zari :(
 
Já osobně to můžu posunout i na 15.9.-22.9. , ale dřív už ne
 
já bych taky mohla i dřív
 
@requo mě naučil vyrobit anketu, tak už je nahoře připravená.:)
 
Taky jsem trochu šmejdila po internetu a třeba mě zarazilo, že Mauricius vyšel stejně draho jako Bulharsko - jen bude dražší letenka ;). Ale nakonec jsem si řekla, že se taky jednou můžu jen "vézt" a ne zařizovat ( jako doma). Takže se ráda přidám a nechám to na vás.
 
To mi schválně pošli odkaz na ten Mauricius. Taky jsem na něj koukal a při srovnatelných podmínkách jsem se rozhodně nedostal na srovnatelnou cenu. Ale možná jen špatně hledám :)
 
třeba: http://www.golfove-cesty.cz/vyhledane-golfove-zajezdy/tamarina-boutique-hotel/, ty prostřední 2 termíny, asi úplně stejné podmínky to nejsou...
Jo na to jsem koukal. Tam je ale sleva 30%, která ale podle mě souvisí s omezením dole v podmínkách, kde se píše "Balíček je platný od 22.4. 2017 do 30.6.2018 " Jinak to samozřejmě vypadá jako dobrá nabídka, až na jednu věc. Když už bych letěl na Mauricius, nebudu to tam chctít strávit na jednom hřišti, což dost zvyšuje cenu. Pokud hřiště patří k hotelu můžou v rámci balíčku slevit rozhodně víc, protože ví, že tam budeš konzumovat a vydělaj si na tobě jinak. Když se jim ale budeš courat po jinejch hřištích, budeš konzumovat o to míň.:rolleyes:
 
Jo na to jsem koukal. Tam je ale sleva 30%, která ale podle mě souvisí s omezením dole v podmínkách, kde se píše "Balíček je platný od 22.4. 2017 do 30.6.2018 " Jinak to samozřejmě vypadá jako dobrá nabídka, až na jednu věc. Když už bych letěl na Mauricius, nebudu to tam chctít strávit na jednom hřišti, což dost zvyšuje cenu. Pokud hřiště patří k hotelu můžou v rámci balíčku slevit rozhodně víc, protože ví, že tam budeš konzumovat a vydělaj si na tobě jinak. Když se jim ale budeš courat po jinejch hřištích, budeš konzumovat o to míň.:rolleyes:
Přiznám se, že jsem to moc nezkoumala ;), ráda to nechám na tobě.
 
Jak to vypada?? mas nejakou cenovou nabidku??
 
Zatím ne, čekám do konce února, jestli se někdo nepřidá a pak to začnu poptávat. Tys snad na něco narazil?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom