Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

DJHolmes WITB

DJHolmes

Aktivní člen
Jméno
Jindra
Driver: GigaGolf P2 Ti 10,5° - letos asi ještě půjdu do Callaway Rogue ST Max
3W a 7W: GigaGolf P2
Železa: Mizuno MP 57 (7-PW); GigaGolf P2 Deep cavity č.6 - vše R flex
Wedge: GigaGolf SGS Black 60° a 56° (60°-tka je mocná zbraň :)) a jinak večky mám nejradši 😍
Putter: Cleveland Huntington beach 8.5 soft

Bag: Stand bag - už ani nevím, asi nějaký starý levný Longridge
Boty: Callaway - dříve jsem golfové boty nepoužíval, ale taky jsem si několikrát nabil hubu ;)
Rukavice: přestal jsem po letech používat
míče: hlavně lakeballs, ale semtam i nové především Srixon
 
Tak se přiznám, že o značce GigaGolf slyším poprvé. Nebo v mém okolí za posledních pár let, co ten golf hraju, je tuším nikdo nemá.

Jak si se k těmto holím této značky dostal? Mám dojem, že je ani v krámech moc nevídám...
 
Tak se přiznám, že o značce GigaGolf slyším poprvé. Nebo v mém okolí za posledních pár let, co ten golf hraju, je tuším nikdo nemá.

Jak si se k těmto holím této značky dostal? Mám dojem, že je ani v krámech moc nevídám...
Jdou objednat pravděpodobně pouze z USA. První hole jsem objednával někdy v roce 2008 (tehdy byl dolar tuším na 17.50,- a to byla jiná). Našel jsem je asi přes Google. Jsou to špičkově kvalitní vesměs klony. Super je, že jdou objednat i jednotlivé hole s různými úpravavami. Mají i eFitting takže úpravy délek, lie ..... A šaftů na výběr také spoustu. Velmi profesionální přístup. A letos mají pro mne velmi lákavou novinku viz. přiložený obrázek ;) I manželka má komplet vybavení této značky. V době kdy byl dolar ještě pořád pod 19 Kč, tak ta kvalita těchto holí vzhledem k ceně byla naprosto úžasná - a to i s dopravou a clem - navíc tehdy made in USA (nevím jak teď). Jediný problém byl, že zásilka za 4 dny dorazila k nám na celnici a tam další měsíc ležela než ji odbavili. :eek::vomit: Ty jejich puttery nedoporučuji, jsou takové divné a to jsem pár modelů od nich držel v prackách.
 

Přílohy

  • 279016037_10160114142108980_5048377855968447888_n.jpg
    279016037_10160114142108980_5048377855968447888_n.jpg
    25,9 KB · Zobrazení: 157
Me prislo ze to jsou klony Ping Rapture od pohledu, coz jsou porad oblibeny dreva. Ukaz ty Mizuna:devil:
 
Me prislo ze to jsou klony Ping Rapture od pohledu, coz jsou porad oblibeny dreva. Ukaz ty Mizuna:devil:
Oni jsou to klony spíše G10 nebo dokonce ještě možná i G5 viz. foto železa. Rapture mají titan face a to jsou v nabídce GigaGolfu klony P3 Ti irons.
Mizuna mi vyhovují, akorát bych přivítal maličko těžší hlavu - lépe se pak drží rovina švihu, ale stačí i nedržet hůl křečovitě. Používám akorát 7-PW.
 

Přílohy

  • IMG_20220816_182419.jpg
    IMG_20220816_182419.jpg
    116,8 KB · Zobrazení: 127
  • IMG_20220816_182552.jpg
    IMG_20220816_182552.jpg
    118,4 KB · Zobrazení: 121
Ok, me to jen hned napadlo kdyz sem videl ty dreva. Ten design se mezi radama tolik nemenil. Ty mp57 maji u 6i 261g, to je docela o dost vic oproti mym mx17 249g. Tak dej trochu oloveny pasky a uvidis jestli budou pocitove lepsi. Jsou moc pekny:up:
 
Upgrade ovladače (léto), želez (podzim) a bag (Vánoce). :

Velká bambule: CALLAWAY Rogue ST Max Tensei Blue 55g; R flex; 10,5°
Malé bambule: 3W a 7W: GigaGolf - P2; UST - HDX 70 Graphite; R flex; men's standard 0.25; Lamkin Crossline
Železa: Cleveland Launcher XL (6-PW); True Temper Elevate 95 Steel shaft; R flex
Wedge: GigaGolf SGS Black 60° a 56°; True Temper - Feather Flight (Premium); R flex; men's standard 0.25; Lamkin Crossline
Putter: Cleveland Huntington beach 8.5 soft

Bag: Stand bag - Big Max Aqua Seven Stand Bag bluestone - letošní dárek od Ježíška 🤗. Trochu menší, ale na těch 10 - 11 holí akorát.
Boty: Callaway Chev Comfort Černá 44,5 - jsou vynikající :up:
Rukavice: Cabretta Leather Glove by Copperidge - většinou ale hraji bez rukavice, pořád zkouším, co mi z toho více vyhovuje 🫤
Míče: Srixon AD333 (žluté i bílé); a taky lakeballs

Během letoška bych ještě chtěl obněnit wedge za: https://www.gigagolf.com/club_detailsHTML.jhtml?manufacturer=GigaGolf&groupnum=WG-GGCV15
a ještě malé bambule za: https://www.gigagolf.com/club_detailsHTML.jhtml?manufacturer=GigaGolf&groupnum=WD-GGPT02 - (3W a 7W za 5W)
 
Upgrade 3W a nový hybrid 4.

Velká bambule: CALLAWAY Rogue ST Max Tensei Blue 55g; R flex; 10,5° - proti nové 3W sráč, po víkendu letí z bagu (nebo se vrátím k 14 let starému GigaGolf P2)
Malé bambule: 3W: GigaGolf Pursuit ps550; Pursuit Golf Technology - M2T graphite; men's standard 0.25; R-flex; grip Winn - Dri-Tac Soft standart
7W: GigaGolf - P2; UST - HDX 70 Graphite; R flex; men's standard 0.25; Lamkin Crossline
Hybrid: 4H: GigaGolf Pursuit ps550; UST - HDX 80 Graphite; men's standard 0.25; R-flex; grip Winn - Dri-Tac Soft standart - ty gripy jsou strašně příjemné
Železa: Cleveland Launcher XL (6-PW); True Temper Elevate 95 Steel shaft; R flex
Wedge: GigaGolf SGS Black 60° a 56°; True Temper - Feather Flight (Premium); R flex; men's standard 0.25; Lamkin Crossline
Putter: Cleveland Huntington beach 8.5 soft

Bag: Stand bag - Big Max Aqua Seven Stand Bag bluestone - letošní dárek od Ježíška 🤗. Trochu menší, ale na těch 10 - 11 holí akorát.
Boty: Callaway Chev Comfort Černá 44,5
Rukavice: Cabretta Leather Glove by Copperidge
Míče: Srixon AD333 (žluté i bílé); a taky lakeballs

Ty nové skořepinové drivery mi prostě nevyhovují.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom