Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Divnick Golf - teleskopické hole

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17


Teleskopické puttery, drivery, železa. No, minimálně to železo na turnaji neprojde, ale je to prča. Přijít s ledvinkou na golf. :) Cca 200 USD, ta multifunkční jedna hůl. :)
 
Rick Shiels má ma YT video jak s tím hraje, tak se podívejte.
 
Rick Shiels má ma YT video jak s tím hraje, tak se podívejte.

A co zkusit kliknout na video v prvním příspěvku? :)
 
Já sem v práci a YT tu máme zablokovaný, takže já tam nic nevidím :)
 
To je dobra sranda... na cestovani s rodinkou docela ideal.
Obavu bych mel stejnou jako @Marek90... tzn. zivotnost shaftu. Zejmena u me hry, kdyz to obcas napalim do zeme.

200 USD na pokusy je dost, ale tu cenu chapu... ona to neni asi zadna masovka.

Mozna si doma zkusim pridelat hlavu hole na teleskopicky obusek. :D
 
Supeeeer, to chci!
 
Supeeeer, to chci!
Ty bys spíš potřeboval tohle 🤭
385370FF-EA66-48B8-80C7-345DFE348AC4.jpeg
 
Ten shaft přece nemůže nic vydržet :rolleyes::D Pár krtků a snadno zlomím hned 7 holí najednou :D.

Na tom webu je x hrist, kde to vydrzelo. Prece nehrajes krtky, ne? Hrajeme lehce, lehce! :) ale jak rika @jan, na frajerinku a zkouzku je to krapet drahe... :(
 
Nedalo mi to spat, fakt myslite, ze to nic nevydrzi, na tom videu to vypada docela stabilne. Jasne - nove, jedna hra, ale stejne.
 
Nedalo mi to spat, fakt myslite, ze to nic nevydrzi, na tom videu to vypada docela stabilne. Jasne - nove, jedna hra, ale stejne.
Ááááá, já asi vidím pokusnýho králíka ... ;)
 
Nedalo mi to spat, fakt myslite, ze to nic nevydrzi, na tom videu to vypada docela stabilne. Jasne - nove, jedna hra, ale stejne.

Koupíme to napůl? Respektive, já to koupím jako tréninkovou pomůcku na firmu a pučim ti to, ok?

Edit: Teď koukám, že 2 vycházejí na 179$ každá a když se vezmou tři, tak je tam dalších 10% sleva. Tak co, nepřidá se někdo? @JanKostalCZE , @Jerry ,@Marklar ? To cestování do Turecka a Španělska by to výrazně zlevnilo:-D
 
Mě osobně se ta myšlenka takovéto pohotovostní multihole, kterou budu mít s deseti míčkama furt v autě líbí. Ale tak trošku (nebo spíš i víc) se obávám, že to skončí tou klasickou větou : "kde asi soudruzi z NDR udělali chybu ..." Moji zvědavost, jestli to opravdu funguje bych ocenil na 500,- Kč, což je částka, kterou jsem ochoten přispět na nákup za příslib přednostního zapůjčení na týden.
 
Tak co ogaři, objednal to někdo nebo ne? Já do toho jdu bo stejně nevím co s prachama :cool:.

Přes zimu stejně hráváme s jednou holí na zimní greeny a je to dost osvobozující, když se člověk netahá se všema holema.

Tak co přidá se někdo k objednávce ;)
 
Tak co ogaři, objednal to někdo nebo ne? Já do toho jdu bo stejně nevím co s prachama :cool:.

Přes zimu stejně hráváme s jednou holí na zimní greeny a je to dost osvobozující, když se člověk netahá se všema holema.

Tak co přidá se někdo k objednávce ;)
Ja bych ji bral.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom