Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Divadlo Kalich - Dvě noci na Karlštejně

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
V divadle Kalich je dnes premiéra představení "Dvě noci na Karlštejně" nejen o golfu :) Povinně navštívit a poreferovat!

OSOBY A OBSAZENÍ

Boris ….. VÁCLAV KOPTA
Iveta ….. LUCIE BENEŠOVÁ
Vojtěch ….. IGOR CHMELA
Marika ….. JANA BERNÁŠKOVÁ

Iveta je nejlepší česká manželka. Všude dokázala vždycky sehnat český knedlík. V Kanadě, kde žila s českým hokejistou, na Seychelách, kde žila s uprchlým kontroverzním podnikatelem, i na Antarktidě, kde žila s elitním vědcem. Proto si ji také bere nejmocnější muž Čech, velkopaštikář Boris. Boris si myslí, že má úroveň, není jen zbohatlík. Je osvícený jako Karel IV.. Svatba s Ivetou tak může být jen na Karlštejně a svatební noc jen v Karlově komnatě. A přes den golf na zdejším hřišti. Boris miluje golf, stejně jako jeho svědek Vojtěch, celebrita kosmonaut, který se právě vrátil z mise na Marsu, a stejně jako družička Ivety Marika, dcera stavitele golfových hřišť. Všichni mají svůj hendikep…

Výstřižek.PNG


http://www.divadlokalich.cz/repertoar/95-dve-noci-na-karlstejne/
 
Jak tak na ně koukám, není nic, co by mě přinutilo to absolvovat :)
 
Tak to já asi zajdu, uvidíme, jaké to bude. Určitě to bude něco, co pomůže golf vnímat jako sport pro všechny. :D A budu mít čárku za to, že jdu se ženou do divadla. :)
 
Tak to já asi zajdu, uvidíme, jaké to bude. Určitě to bude něco, co pomůže golf vnímat jako sport pro všechny. :D A budu mít čárku za to, že jdu se ženou do divadla. :)
Je vidět, že ti to tak nějak politicky myslí.:D Napiš pak jaký to bylo.Když to úplně nesepsuješ, udělám to jako ty.;).
 
Tak to já asi zajdu, uvidíme, jaké to bude. Určitě to bude něco, co pomůže golf vnímat jako sport pro všechny. :D A budu mít čárku za to, že jdu se ženou do divadla. :)
To jsi jistě myslel ironicky ;):D:D
 
Tak to já asi zajdu, uvidíme, jaké to bude. Určitě to bude něco, co pomůže golf vnímat jako sport pro všechny. :D A budu mít čárku za to, že jdu se ženou do divadla. :)
No já bych lidi, co golf nevnímají jako sport pro všechny, v divadle nehledal. Takže je to fuk :)
Btw. počítám, že jako čárka ti to doma stejně neprojde :)
 
Je vidět, že ti to tak nějak politicky myslí.:D Napiš pak jaký to bylo.Když to úplně nesepsuješ, udělám to jako ty.;).
Dobrej nápad, taky počkám, jestli je to tak dobrý, že doma nebude vadit, že je to o golfu;) A pak přijdu se super nápadem na společně strávený večer:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom