Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Deštník na vozík?

ArmadOon

Aktivní člen
Ahoj, potřeboval bych poradit. Na vozík bych rád pořídil golfový deštník, ale nevím jaký vybrat. Mám 194 cm výšku a když jsem byl na turnaji schválně jsem si vyzkoušel se pod jeden schovat a musel jsem se hodně krčit. Je tu někdo vyšší postavy, kdo by mi poradil? Děkuji.
 
Ono hlavně záleží na to, jaký máš vozík. Já mám cca 190 cm, vozík clicgear a originální původní držák. A ten největší deštník, který se dělá, mám pocit 60". A celkem dlouho už zvažuji koupi nového držáku na vozík, který se dá natáčet, ale hlavně je vyšší, takže celkově je deštník o pár cm výš. Ne že bych se vysloveně hrbil, ale mám to odhadem na milimetry :D
 
Upraveno:
Ahoj, potřeboval bych poradit. Na vozík bych rád pořídil golfový deštník, ale nevím jaký vybrat. Mám 194 cm výšku a když jsem byl na turnaji schválně jsem si vyzkoušel se pod jeden schovat a musel jsem se hodně krčit. Je tu někdo vyšší postavy, kdo by mi poradil? Děkuji.

Taky si myslím, že to bude o vozíku. Mám 60” a chytám ho v držáku uplně na konci, aby mi nevypadnul. Ale jsem zvyklý mít opěradlo vozíku relativně nízko, takže i při mých 182 cm mám problém. Když na drátech průběžně suším rukavici, bundu a ručník, jsem jak tarzan v deštnym pralese - voda za krkem i v xichtě.
 
Mám 195. Na původním manuálním vozíku jsem používal šedesátku deštník, docela to šlo. Na motocaddy je to nepoužitelné.
Nakonec jsem koupil kvalitní nepromoky a klobouk, deštník už nepoužívám. Nejlepší rozhodnutí, které jsem mohl udělat...
 
Dělají se i 68". Oproti 60 je to až nečekaně velký rozdíl. Pod 60 se nevejdu, 68 je úplně v pohodě.
 
Jen bacha na to... vetsi vyska = vetsi paka, ktera pusobi na vozik.
Ono to obcas ma tendenci spadnout i v soucasnych rozmerech. :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom