Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Seznam výmluv správného golfisty

Wiki Seznam výmluv správného golfisty

Resim to stejnym zpusobem. Bohuzel to znamena, ze zacinam hrat golf az od 8. jamky [emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Já bych potřeboval turnaj na 27 jamek a prvních devět škrtat...
 
To pak uz je zase clovek unavenej... kazdopadne driving pred hrou je nesmysl, neb si tim clovek bud vystrili vsechny dobre rany a nebo se na*ere jeste pred samotnou hrou. :D
 
To pak uz je zase clovek unavenej... kazdopadne driving pred hrou je nesmysl, neb si tim clovek bud vystrili vsechny dobre rany a nebo se na*ere jeste pred samotnou hrou. :D
No, tohle je asi úhel pohledu. Já jsem kancelářská krysa a když někam jedu hodinu autem, tak se rad trosku rozhýbu. Protáhnu se sám a tam, kde mají 25, 30 míčku rad využiji. :D
 
Já se taky před tím než jdu na hřisté snažím
rozehrát.
A co týče výmluv :

Už vím proč mi golfový švih moc nejde. On ten můj trenér je na mě moc hodnej.

To jsem nikde neslyšel ani nečetl, to se mi poslední dobou honí hlavou.
 
tak jsem si po svých posledních hrách vzpomněl na toto starší vlákno ..... jen mě nenapadají vhodné výmluvy... možná ..... když jsem se začal víc doma věnovat prckovi a přestal chodit trénovat, tak to najednou nejde .....

jak to máte vy? kolik toho odehrajete/odtrénujete, abyste si udrželi svůj standard?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já trénuji hodně a čím víc trénuji, tím jsem lepší ... bohužel pouze na drivingu ... .Je to hlavně mentální záležitost. Na drivingu se donutím soustředit na to co mám dělat aby to fungovalo, ale jakmile vyrazím na hřiště přijde mentální blackout, adrenalin, vyšší moc a bůhvíkdo ještě a je konec.
Kolikrát se tomu musím interně až smát. Postavím se k míčku a řeknu si : pomalý nápřah, vytočit hrudník, pěkně až za hlavu a plynule do švihu. A co se stane ? Hůl mi vylítne dozadu jako bych tam chtěl pálit, leknu se toho a pro jistotu to zaseknu ve třech čtvrtinách nápřahu a pak rychle dopředu. Samozřejmě rukama protože tělo je tak málo vytočený, že by to nikam nedoletělo. A když se náhodou stane, že se těch 15 chyb co jsem udělal vhodně vykompenzuje je z toho krásná dlouhá rovná rána. Prostě radost ... 😜
 
Já trénuji hodně a čím víc trénuji, tím jsem lepší ... bohužel pouze na drivingu ... .Je to hlavně mentální záležitost. Na drivingu se donutím soustředit na to co mám dělat aby to fungovalo, ale jakmile vyrazím na hřiště přijde mentální blackout, adrenalin, vyšší moc a bůhvíkdo ještě a je konec.
Kolikrát se tomu musím interně až smát. Postavím se k míčku a řeknu si : pomalý nápřah, vytočit hrudník, pěkně až za hlavu a plynule do švihu. A co se stane ? Hůl mi vylítne dozadu jako bych tam chtěl pálit, leknu se toho a pro jistotu to zaseknu ve třech čtvrtinách nápřahu a pak rychle dopředu. Samozřejmě rukama protože tělo je tak málo vytočený, že by to nikam nedoletělo. A když se náhodou stane, že se těch 15 chyb co jsem udělal vhodně vykompenzuje je z toho krásná dlouhá rovná rána. Prostě radost ... 😜
Jsem rád, že to tak nemám jen já sám 🤭
 
Já trénuji hodně a čím víc trénuji, tím jsem lepší ... bohužel pouze na drivingu ... .Je to hlavně mentální záležitost. Na drivingu se donutím soustředit na to co mám dělat aby to fungovalo, ale jakmile vyrazím na hřiště přijde mentální blackout, adrenalin, vyšší moc a bůhvíkdo ještě a je konec.
Kolikrát se tomu musím interně až smát. Postavím se k míčku a řeknu si : pomalý nápřah, vytočit hrudník, pěkně až za hlavu a plynule do švihu. A co se stane ? Hůl mi vylítne dozadu jako bych tam chtěl pálit, leknu se toho a pro jistotu to zaseknu ve třech čtvrtinách nápřahu a pak rychle dopředu. Samozřejmě rukama protože tělo je tak málo vytočený, že by to nikam nedoletělo. A když se náhodou stane, že se těch 15 chyb co jsem udělal vhodně vykompenzuje je z toho krásná dlouhá rovná rána. Prostě radost ... 😜
Na to je přímo banální rada, nechoď na driving, vlítni na hřiště, rozsekej ho na cucky a jdi radostně domů.. Na drivingu úplně zbytečně vyplácáš dobrý rány..:):D:)
 
Na to je přímo banální rada, nechoď na driving, vlítni na hřiště, rozsekej ho na cucky a jdi radostně domů.. Na drivingu úplně zbytečně vyplácáš dobrý rány..:):D:)

Říkal sem to @Jerry už v zimě v Alicante. On se rozehrával na drivingu ve 120 km vichřici, zatímco my s @Pitching a @Kubik sme se pěkně v teple soustředili se strejdou Zacapou.

Na hřišti jsme hráli všichni šrot jen s tím rozdílem, že nám to bylo fuk😄👍.
 
Toho znám, výborný trenér, přinese klid do švihu, bohužel mě někdy přetrénuje a ztrácím stabilitu.. :) :D :)

Já s ním mám jen dobrý zkušenosti. Sice patří k dražším, ale má na mě vždycky čas a stabilitu ve své hře nehledám, neb tam nemá co pohledávat!
 
Kdyby tak na odpališti vedle nekecali, to bych se určitě trefil...
To bylo tím čekáním, šneci před náma jdou jako když nejdou...
Normálně tuhle ránu zvládám 9x z deseti...
Tyjo, to bylo tak 270 metrů (daleko před greenem, když na ten je to 265m)...

Co takto pořádat mistrovství světa v kdyby golfu? Možná bychom to všichni pak chodili za 55 ran :D
 
To není výmluva ale bohužel u mě dlouhodobý fakt :(
Na drivingu jsem o dvě hole delší a hraju celkem rovně. Jak vlezu na hřiště, je průšvih..
To mě připomíná mě.
2 trénimové rány super. další ostrá na míč a je to na ho... :)
 
To mě připomíná mě.
2 trénimové rány super. další ostrá na míč a je to na ho... :)
Víš proč jsou tréninkové ok a „ostrá” jde do kopru? Protože ti u ní „překáží” míček.
Prostě švihni jako by tam nebyl. Je to o hlavě, s počtem odpálených míčů a růstem důvěry ve svůj švih se to bude zlepšovat ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom