Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Seznam výmluv správného golfisty

Wiki Seznam výmluv správného golfisty

Manzelsky par ve flightu: Rana damy leti daleko za green...
Ona: "To si mi tedy poradil hul"
On: "Me nenapadlo, ze to zrovna ted trefis" :D
Jo, tak to znám...míček letí za green ("ideálně" do vody za green:(....viz nedávno Č.Lípa jamka 7), což komentuju frází:"...jsem nečekal, že to tak dobře trefím"...a nebo:"...to jsem trefil líp než jsem chtěl"
 
Jo, tak to znám...míček letí za green ("ideálně" do vody za green:(....viz nedávno Č.Lípa jamka 7), což komentuju frází:"...jsem nečekal, že to tak dobře trefím"...a nebo:"...to jsem trefil líp než jsem chtěl"
To se mi stává často...pak zírám jak dlouho ránu jsem schopná péčkem zahrát :eek:
 
Z konverzace s trenerem:
"Rovina svihu je prima... ale Jardo, ja jsem prisel s tim, ze chci napravit trochu driver a odchazim, ze netrefim Pcko." :D
 
Dneska jsem použila osvědčené : "sem netušila, že budu tak dlouhá". (Česká Lípa, na dvojce driverem rovnou do rybníka u trojky) :D
 
Podle skutečnosti co se opravdu loni stalo v Telči ... povídá maršál: omlouváme se, ale dnes jamky navrtávala údržba, greenkeepr si musel vzít volno ... poté co jsme si po turnaji stěžovali , že byly všechny jamky povytažené nahoru i s drnem a míčky nám u jamek braly zatáčky na obě strany
 
Není nad dobře trefenou topinku, aneb to byla dobře pokažená rána.
 
Nedávno jsem slyšel další - David mě rozhodil...! (při nedohraném patu z metru na jamce 9 na Zbraslavi)
 
Nemám sedmičku, proto to bylo dlouhý/krátký/úplně vedle!

To není výmluva, ale fakt. Na Zbraslavi jsem nechal na jedničce sedmičku a pak mi chyběla, prostě kvůli tomu jsem nemohl hrát přesné rány na 140 metrů. :-D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom