Deníček golfového manažera – Vzorová místní pravidla

mkopcak

Guru fóra
Autor vlákna
1.3.2016
2,398
2,760
123
Jméno
Martin Kopčák
Protože si ČGF dává se svým vzorem načas a protože všichni už víte, jak Hořehledy hrát, rozhodl jsem se portfolio doporučujících herních dokumentů doplnit o kus z vlastního pera. Protože má mysl je otevřená, nebojte se tato doporučení šířit a sdílet, rád se o vlastní know how podělím s každým. A třeba nám díky tomu bude na hřišti zase o trošku lépe.

6619

1. Jestliže leží míč na nízko sekaném povrchu v poli na nezatravněné ploše, poděkujte bohu za ucházející ránu a nevymejšlejte kraviny. Potlačte nutkání si míč někam dropnout, stejně tu další pošlete do kopru.
  2. Kopr najdete na jamkách 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 a 9.
  3. Hranice hřiště jsou relativní vzhledem k vaší touze vyhrávat. Míč můžete spustit do vzdálenosti jedné hole od místa, kde vám vypadl z kapsy.
  4. Trestné oblasti nemáme, za dostatečný trest považujeme hru samotnou.
  5. Oblast u jamky č. 4, vyznačená modrými kolíky s magenta štrafováním a béžovým koncem, je půda v abnormálním stavu se zákazem hry, zákazem vstupu, zákazem pohledu a zákazem dýchání. Každý, kdo se na jeden nádech poslepu pronoruje, si může míč spustit, kde je mu libo.
  6. Křoví u 8. greenu taky měla být nějaká oblast, ale došli nám kolíky, takže to musíte hrát, jak to je.
  7. Chráněné biozóny na jamkách 2. a 3. ve skutečnosti nechrání žádný lišejníky ani jedovatý žáby, ale vymysleli jsme si je proto, abychom vás nasrali a mohli vám vaše míče prodat za 30 Kč na recepci.
  8. Používání mobilních telefonů, papírových kapesníků, kontaktních čoček, uchošťourů a paralenových čípků je striktně zakázáno. Kontrolu používání bude namátkově a bez varování provádět maršál a v případě prokázání použití se zabavuje bez náhrady. Kromě telefonu, ten si můžete nechat.
  9. Hra drivingovými míči je trestána zavedením zabaveného paralenového čípku.
  10. Na jamce č. 7 je zákaz hrát driverem, 7kou železem a putterem. Jo a taky provéčkama.
  11. Nepohyblivé závady:
    • Ožralý greenkeeper
    • Stromy nižší než driver ale vyšší než středně ztopořený sysel
    • Dekorativní kameny (od nedekorativních se poznají tak, že jsou mnohem hezčí)
  12. V případě bouřky bychom normálně troubili, ale vy na to stejně kašlete, tak si dělejte, co chcete.
  13. Vstup na hřiště povolen jen ve schváleném oblečení. Všichni oškliváci (5/10 a nižší) hrají povinně s pytlem na hlavě. Bez pytle nebudete připuštěni ke hře. Při hře s pytlem se hrací HCP upravuje o +9.
  14. Kodex chování – každý, kdo se bude chovat jako vůl, dostane kopačku do holeně!
Trest za porušení místních pravidel:
  • Hra na rány – smrt udušením facesittingem od manažera hřiště
  • Hra na jamky – tří hodinová přednáška od @Trenér na téma “Moje bolavé koleno“

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,934
3,198
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Díky za článek, upřímně mě to pobavilo. Super. Jsem rád, že tvůj břit, šarm a korektnost je zpátky. :up:

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: carasino

mkopcak

Guru fóra
Autor vlákna
1.3.2016
2,398
2,760
123
Jméno
Martin Kopčák
Jestli otevře v pátek v 8:00 tak mu dáváš 27hod a 32 minut.. Optimisto, nejpozději v pátek odpoledne.. :)
Volové:). Jako byste nevěděli, že můj pocit nasranosti je permanentní a konstantní. A hlavně, od pátku do neděle jsem na školení pravidel a tam se musím chovat slušně:).

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
679
617
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Jestli otevře v pátek v 8:00 tak mu dáváš 27hod a 32 minut.. Optimisto, nejpozději v pátek odpoledne.. :)
Volové:). Jako byste nevěděli, že můj pocit nasranosti je permanentní a konstantní. A hlavně, od pátku do neděle jsem na školení pravidel a tam se musím chovat slušně:).
Školení tipuji v pátek od 9hod. Mů tip je tedy 8:59 :)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: karlos a requo

mkopcak

Guru fóra
Autor vlákna
1.3.2016
2,398
2,760
123
Jméno
Martin Kopčák
Konec srandičkám. Tady jsou ty opravdový. A kdo v nich najde chybu, má u mě 250 Kč voucher do restaurace.

Slide1.jpg

mkopcak

Guru fóra
Autor vlákna
1.3.2016
2,398
2,760
123
Jméno
Martin Kopčák
Až budu u Plzně, tak se na to tvoje hřiště přijedu podívat. Uchošťoury a čípky si beru s sebou... :D:D:D
Tak na hřišti byl, ale dobrovolnou kontrolu nepodstoupil:)

• Pobavilo, díky!
Reactions: Ferrry

Ferrry

Člen fóra
1.1.2019
98
70
18
Tak na hřišti byl, ale dobrovolnou kontrolu nepodstoupil:)
😂😂😂 Ja furt premejslim, co mam napsat do Jak jste naposledy hrali. Protoze me to vcera u tebe stalo asi 10 micku, z toho asi ctyri jsou v zahradach... 😂🙈

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter