Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 29. – Vzorová místní pravidla

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Právě jsem publikoval článek:

Deníček golfového manažera 29. – Vzorová místní pravidla

Blog  Deníček golfového manažera 29. – Vzorová místní pravidla

Protože si ČGF dává se svým vzorem načas a protože všichni už víte, jak Hořehledy hrát, rozhodl jsem se portfolio doporučujících herních dokumentů doplnit o kus z vlastního pera. Protože má mysl je otevřená, nebojte se tato doporučení šířit a sdílet, rád se o vlastní know how podělím s každým. A...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Díky za článek, upřímně mě to pobavilo. Super. Jsem rád, že tvůj břit, šarm a korektnost je zpátky. :up:
 
Neboj, to je jen chvilkové procitnutí.. Brzy bude zpátky arogantní, drzý a vzteklý..:):):)
 
Neboj, to je jen chvilkové procitnutí.. Brzy bude zpátky arogantní, drzý a vzteklý..:):):)

jj, dame sazky, kdy poprvé vybouchne, otevírá se tuším ofiko 1.3. Tak tipuji, že 2.3. v 11:32. :)
 
Jestli otevře v pátek v 8:00 tak mu dáváš 27hod a 32 minut.. Optimisto, nejpozději v pátek odpoledne.. :)

Volové:). Jako byste nevěděli, že můj pocit nasranosti je permanentní a konstantní. A hlavně, od pátku do neděle jsem na školení pravidel a tam se musím chovat slušně:).
 
Jestli otevře v pátek v 8:00 tak mu dáváš 27hod a 32 minut.. Optimisto, nejpozději v pátek odpoledne.. :)
Volové:). Jako byste nevěděli, že můj pocit nasranosti je permanentní a konstantní. A hlavně, od pátku do neděle jsem na školení pravidel a tam se musím chovat slušně:).
Školení tipuji v pátek od 9hod. Mů tip je tedy 8:59 :)
 
@mkopcak

6637
 
Konec srandičkám. Tady jsou ty opravdový. A kdo v nich najde chybu, má u mě 250 Kč voucher do restaurace.

Slide1.jpg
 
Až budu u Plzně, tak se na to tvoje hřiště přijedu podívat. Uchošťoury a čípky si beru s sebou... :D:D:D

Tak na hřišti byl, ale dobrovolnou kontrolu nepodstoupil:)
 
Tak na hřišti byl, ale dobrovolnou kontrolu nepodstoupil:)
😂😂😂 Ja furt premejslim, co mam napsat do Jak jste naposledy hrali. Protoze me to vcera u tebe stalo asi 10 micku, z toho asi ctyri jsou v zahradach... 😂🙈
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom