Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 1. - Úvod do problematiky

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Právě jsem publikoval článek:

Deníček golfového manažera 1. - Úvod do problematiky

Blog  Deníček golfového manažera 1. - Úvod do problematiky

Pěkné odpoledne všem, jestli si myslíte, že mne k psaní donutil @requo s driverem u spánku, tak máte rozhodně pravdu. Jsem od přirození psavá osoba, takže pár mých blogů se po golfových internetech povaluje, bohužel jsem dospěl ke zjištění, že jsem: bez témat k psaní byl několikrát osočen, že...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Vyzenit golfove hriste... tomu rikam veno!!
 
@jan nejlepsi jake muze byt :)
 
No vidíš, ani to moc nebolelo. Psa si ještě chvilku nechám, dítě vracím, stačí můj křikloun doma. :)

Podněty na témata, co mě napadá teď:
  • turnaj z pohledu provozovatele hřiště, čím nejvíc organizátoři prudí
  • opakované prudy, aneb co nikdy nekončí a může člověk říkat stokrát
  • zamyšlení, proč být či nebýt managerem golfového hřiště
Klidně si triko tu hoň dál, jsou to tady tvé blogy :)
 
Několikráte jsem se svojí chotí mohl využít pohostinství "Hořehledelského krále" a jeho poddaných:rolleyes: . Musím potvrdit, že po manajerském "pročištění stavu" :eek: zaměstnanců se minimálně jako číšník osvědčil!:p
Bohužel už nestíháme zajet všude kde se nám líbí:cool:, tak letos posílám svého následníka se slečnou :oops:na kontrolu rozvoje rezortu. Do instrukcí jsem přidal - vezměte si hodně míčků:D.
 
Super blog, moc dobre napsany.
Ja bych mel taky neco na nektery z dalsich dilu. Jak je to se spojenim hriste a klub? Je to nutnost nebo povinnost? A pak taky, dava neco federace (ČGF) hristi/klubu. Jaka je vlastne pridana hodnota pro hriste/klub CGF, tedy jestli nejaka.
Dekuji
 
K těm tématům, myslím, že budou velmi přínosné názory ohledně údržby hřiště, drtivá většina z nás do toho nevidí a aspoň se podaří vyvrátit některé mýty (viz např. tvoje vysvětlení ohledně plísně sněžné v tématu k Cihelnám).
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom