Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 8. – Opruzy vol.I

To se bude pojemnovávat dle HCP.... ještě s erozhodnout, jeslti se to bude vázat na alkohol nebo stupně :D
 
To se bude pojemnovávat dle HCP.... ještě s erozhodnout, jeslti se to bude vázat na alkohol nebo stupně :D

Takze zajemcu je zjevne dost. Tzn. navrhuji zalozit s.r.o. Funkce si rozdelte jak chcete, ja jsem sladek!
 
Tak dneska třeba ten o České poště:

Máme naplánovanou akci na konec dubna, kdy potřebujeme oslovit obyvatele měst a vesnic kolem našeho hřiště. Tak jsem v dobré víře oslovil ČP s žádostí, zda mají databázi případných zákazníků a zda roznáší. Po zaslaném seznamu a potvrzení, jsem radostně vytipoval vesnice, zaslal objednávku, nechal si ji potvrdit, domluvil se s vesnicema, posbíral jejich loga, zadal grafiku, nechal vyrobit.

A dnes jsem se dozvěděl, že ČP do obcí pod 40 čísel popisných tuto službu nenabízí. Což je bohužel u nás pod Brdy trochu problém, protože těhle malých vesniček je tu celkem dost a ze mnou vybraných je to skoro 20%. Takže mám 400 letáků, kterýma můžu třeba tapetovat kancl...
 
@mkopcak nebo misto tapetovani si zahrajes na postaka sám [emoji3]

No to samozřejmě mohu a pravděpodobně to tak dopadne. Nijak to ovšem netlumí tu tupou bolest co při komunikaci s takovýmto výsledkem cítím...
 
No to samozřejmě mohu a pravděpodobně to tak dopadne. Nijak to ovšem netlumí tu tupou bolest co při komunikaci s takovýmto výsledkem cítím...
Česká pošta, cos čekal [emoji3]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom