Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 21. – Lajka ve Sputniku

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Právě jsem publikoval článek:

Deníček golfového manažera 21. – Lajka ve Sputniku

Blog  Deníček golfového manažera 21. – Lajka ve Sputniku

Dumání nad nesmrtelností chrousta je vždycky zábava. Vysnít si můžete cokoli, a to ještě znásobit tisíci variant. A válíte si to v kebuli od ucha k uchu. Připadáte si jako reinkarnace da Vinciho, neobjevenej génius pod Brdama přemluvil k veletočům svoje nervové synapse a všichni návštěvníci z...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Dumání nad nesmrtelností chrousta je vždycky zábava. Vysnít si můžete cokoli, a to ještě znásobit tisíci variant. A válíte si to v kebuli od ucha k uchu. Připadáte si jako reinkarnace da Vinciho, neobjevenej génius pod Brdama přemluvil k veletočům svoje nervové synapse a všichni návštěvníci z nich budou paf jak golfovej profík ze soketu. Jenže ne vždy je to tak, jak si to člověk vymyslí...
Zobrazit přílohu 4189
Z jara mám vždycky neskutečnej drajv. Ta zimní pauza ze mě vyžene všechny smutky minulé sezóny a já plnej elánu vymýšlím, plánuju, zařizuju, sháním, maluju, kopu, drhnu a krájím. Protože vím, že jakmile to spustíme, budu jak Lajka ve Sputniku – tušim kam to jede, ale řídit to nezvládám.

A dovolil jsem si vybrat několik takovejch jarních radovánek, které si na mě smlsly:

Rozšíření hřiště

Podařilo se domluvit nějaké výměny pozemků a protože došlo k novele stavebního zákona, vše mělo být jednoduší. Rozhodli jsme se vyndat plot u 3ky, objednali u firmy nový (který oběhne už nové pozemky), objednali zaměření. Den před příjezdem plotařů přišlo info, že kvůli migraci zvěře není možné nový plot ztopořit. A starý už je pryč. Nový půjde až se změnou územního plánu. Možná za tři měsíce, možná za 3 roky...Ale zase můžeme sledovat ty stáda divokých prasat, jak bez obav brázdí krajinou!

Drenáže

Objevili jsme původce podmáčení spodní části hřiště. Místo aby voda tekla do melioračního sběrače (velká zakopaná trubka u silnice, kam vedou všechny drenáže), tak z něj u 3. odpaliště crčí na povrch a zaplavuje vše okolo. Sběrač je vlastníka pozemku, což je v tomto místě obec. Jenže to asi udělali traktory zemědělského družstva, které zde hospodaří. Patrně neoprávněně, protože pozemek není orná půda, ale komunikace. Sousedí hned se silnicí I. třídy, kam se voda tlačí a podemílá ji. Je potřeba vyjádření ŘSD, dohled města (rada a zastupitelstvo), zemědělců, myslivců, kominíků a hovnocucářů. A nakonec to bude ucpaný kořenama a jsme v řiti i my...

Personál

Já skákal metr vysoko, k 1. březnu jsem měl obsazeny všechny volné pozice, věc to za poslední 3 roky naprosto nevídaná. Vydrželo to týden. Domluvená recepční dostala lepší nabídku, ale aspoň napsala. Servírka si práci vyzkoušela, potvrdila svůj zájem, podepsala papíry a další den dvacet minut po začátku směny napsala, že si to rozmyslela. Pokojská chodila týden, pak prostě nepřišla. Po 4 dnech napsala SMS, že měla chřipku a kdy si může přijít pro výplatu...

Nové mapky na hřiště

Už od léta 2017 to vymýšlim. V lednu jsem z dodavatele konečně dostal návrh a cenu. Ok, rozběhneme to. Přijede parta a s ní trubky tak vorezlý, že postavit z nich lešení k parlamentu bych se styděl. Ok, ty si odvezou a přestříkaj. Už je to měsíc a zatím ani vidu, ani slechu...

Banka

Asi nejveselejší story jara. Potřeboval jsem vybrat peníze z firemního účtu, tož poslal jsem kolegu jednatele. Vrátil se plačky, že nemá podpisové právo a nikdo se s ním nebaví. Vyrazil jsem já, u přepážky umrtven totožným tvrzením. “Můžete mi prosím prozradit kdo má k našemu účtu podpisové právo?“, táži se bezelstně satana za přepážkou. “Bohužel, to mohu sdělit jen tomu, kdo má podpisové právo.“ Patovou situaci se snažím přehodit na osobní rovinu, kdy u této paní jsem já i kolega řešili věci s firemním účtem už stokrát a oba nás velmi dobře zná. Šermuji trikem s logem zaměstnavatele, vizitkami, razítkem, mikinou, oblebeným firemním vozem. Satan neoblomně mlčí, ale doporučí výběr z bankomatu, který je mimo provoz. Zvedám tedy telefon a zkouším štěstí na infolince, kde mi bez okolků jméno osoby s podpisovým právem sdělí. No ještě že máme ten firemní servis...

Partner

S velkou radostí jsem po dvou letech vyjednávání sehnal parádního partnera, co naše turnaje vylepší svými lahodnými cenami. A zcela určitě bude mít radost i výherce, který na zářijovém mistrovství klubu dostane ceny s trvanlivostí do června...

Zdraví

Už jsme asi milion let nemocný, celá rodina. Smrkání už mám jako vyzváněcí melodii na telefonu. Navíc dle doporučení doktorů nesmím pivo, víno, tvrdej alkohol, ořechy, čokoládu, slané, sladké, luštěniny, pšeničné výrobky, uzeniny, maso,....

Takže až mě letos poprvé potkáte, neoholenýho a neostříhanýho, nevrlýho a hladovýho, tak bacha, už jsem v módu Lajka!
Už jsi začal hledat nejbližší provaznictví? Já hledám naplněn podobnými pocity, hele nějak nemám úspěch. Nevíte někdo,kde se dá v Berouně koupit kvalitní špagát?
 
Už jsi začal hledat nejbližší provaznictví? Já hledám naplněn podobnými pocity, hele nějak nemám úspěch. Nevíte někdo,kde se dá v Berouně koupit kvalitní špagát?

Vidím, že mě a moji 10-letou slivovici potřebuješ jako sůl.:cool:

Prosím, vydrž ještě do turnaje - jinak asi PPL nebo DPD. Pošty by jsi se nedočkal nebo by Ti přišla 15-letá slivka:)

No já to snáším poměrně statečně, byť dnešní komunikace s Vodafone ohledně přenosu čísel ke konkurenci mne hodně pokouší!
 
No já to snáším poměrně statečně, byť dnešní komunikace s Vodafone ohledně přenosu čísel ke konkurenci mne hodně pokouší!
To Ti nezávidím. Já řeším změnu dodavatele energií. Taky původně, že to bude hned a bez problémů. No a teď jim skenuji asi 10 papír...
 
To Ti nezávidím. Já řeším změnu dodavatele energií. Taky původně, že to bude hned a bez problémů. No a teď jim skenuji asi 10 papír...

Od toho mam do 2020 pokoj, nastesti.
 
Ještě bagruješ? Tady napadl přes noc sníh...

Tady jen mírný poprašek, už je to pryč. Jdu zrovna zkontrolovat včerejší přesazení, budu reportovat!
 
Tak držím pěsti:up:

IMG_4975.JPG
IMG_4976.JPG
IMG_4977.JPG
 
Krásné, si borec...:up: Ale trnky jsou trnky

Ja ne, zamestnanci. A trnky trhaj šusťákovky!
 
Trnky se netrhají, ale otřepávají.:)

Zaměstnanci by to tak dobře neudělali, kdyby nebylo dobrého vedení:p
myslím, že byste si měli vyjasnit co pro koho slovo trnky znamenají :p
 
Zaměstnanci by to tak dobře neudělali, kdyby nebylo dobrého vedení:p

Mám velmi samostatné zaměstnance. Občas:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom