Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 15. – Já jsem Čech!

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Právě jsem publikoval článek:

Deníček golfového manažera 15. – Já jsem Čech!

Blog  Deníček golfového manažera 15. – Já jsem Čech!

Všichni bychom měli prahnout po klubovém životě. Ze všech stran je nám vštipováno, že jedině podle neutuchající žízně po klubového hemžení se pozná kvalita klubu. Že to je primární ukazatel oblíbenosti a atraktivity. Že je nutné se družit, trávit čas společně, mít se rádi. A že to hřiště, co...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Vyprovokoval tě k zamyšlení ten divné článek. ;) A mě se to líbí, jak jsi to napsal. Hlavně poslední odstavec :up:
 
Sakra, ty nas napinas. Tak jak to dopadlo s woodstockem? :D

Woodstock je jeden z mych nejluxusnejsich zazitku na golfu:)
 
Vyprovokoval tě k zamyšlení ten divné článek. ;) A mě se to líbí, jak jsi to napsal. Hlavně poslední odstavec :up:

Se to tak nejak seslo, uz jsem to valel v hlave delsi cas a tohle tomu dodalo. Pohledu na to je hrozne moc, puvodne me clanek pres 3x A4, ale musel sem to zkratit, aby to bylo k precteni...
 
Tak povidej sakra :)

No prostě 130 minut neutuchajicího vysvětlování, proč každou zprasenou ránu (a že jich bylo 90%) zahrál právě takhle blbě, protože zrovna něco (válečný zranění, fotbalový koleno, tenisovej loket, operace rohovky,...) a to celé kombinoval s větším či menším švindlováním. V paměti mi utkvěly akorát 2 situace:

1. balón co šel z odpaliště do vody, vlastníma očima jsem ho viděl žbluňknout doprostřed rybníku (což on vidět nemoh, protože stál v blbym úhlu), po mém tvrzení že je ve vodě odpověděl, že ho najde. Našel, 50 m za tím rybníkem na kraji fairwaye.

2. Na 8ce zahrál skrz to křoví doprava do zahrady nebo co to tam je, prostě to proskočilo plotem, viděl jsem zcela identicky jako v tom předchozím případě a dokonce ten balón ležel asi 5 m za tim plotem. On po 10 minutách hledání našel míč opět o asi 30 m vepředu, světe div se, krásně hratelnej:).

A což o to, lidí co podvádějí sama sebe je v golfu dostatek, ale mě fascinovala ta intenzivní potřeba si to obhájit před naprosto cizím člověkem, kterýmu to bylo ale uplně jedno. Bavilo mne to natolik, že jsem s nim tu 9ku dohrál, přestože jinak bych ho na prvním greenu poslal doprdele.
 
A což o to, lidí co podvádějí sama sebe je v golfu dostatek, ale mě fascinovala ta intenzivní potřeba si to obhájit před naprosto cizím člověkem, kterýmu to bylo ale uplně jedno. Bavilo mne to natolik, že jsem s nim tu 9ku dohrál, přestože jinak bych ho na prvním greenu poslal doprdele.

To taky znám. A víš co je ohromná zábava? Jít mu usilovně pomáhat a pozorovat jak se potí abych si nevšimnul co chystá. Až je mi ho pak líto, jak musí být vystreslej. :D:D:D
 
To taky znám. A víš co je ohromná zábava? Jít mu usilovně pomáhat a pozorovat jak se potí abych si nevšimnul co chystá. Až je mi ho pak líto, jak musí být vystreslej. :D:D:D

Já už se většinou hned na začátku ptám, proč hledá ztracenej míček s míčkem v ruce? To je většinou spolehlivě rozhodí:)
 
Tyhle veci jsou vazne strasne srandovni. Kdysi jsem hral turnaj na albatrosu a ceo jedne velke realitni spolecnosti tam zahraL na Par3 do bunkeru. Nasledne se snazil vyhrat a rany nahlas pocital. Pri cisle 5 se dostal na green. Dva putty a hlasil 6. :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom