Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 33. - Hypertrofovaný smysl pro spravedlnost

Bohumil je expert, ale spíš ohledně psychickýho a mentálního tréninku. Někdy si myslím, že ještě s pár dalšími, je to Michalův agent, který se stará o čeření hladiny, pokud se začne jevit nebezpečně stojatá. Což je z určitého úhlu pohledu koneckonců činnost bohulibá.
Ale zpět k tématu ... trvám na tom, že označení na 6. a 7. jamce jasně říká, že platba už proběhla.
Ha, zaujal jsi mě. Viděl někdy někdo Bohouše naživo? Aby se ta myšlenka o Michalovo agentovi vyloučila.. protože kdo ví?
 
- v tomto případě zapisovatel netušil, že zapisuje způsobem neobvyklým. Psal to poprvé. Pokud by to byl zkušený hráč a odevzdal skórkartu vyplněnou čárkami, arabskými číslicemi apod., mohl by být DQ, bralo by se to jako úmyslně nepřehledná skórkarta. Tady ale o (zlý) úmysl nešlo. Šlo nešikovnost. Čárky šlo dopočítat, nejlépe po zavolání zapisovatele. Počet ran byl OK. Nikde v pravidlech jsem neobjevil explicitní požadavek na zápis v číslech.
- o DQ na základě nepodepsání tady nikdo nepochyboval
- To, že jsou 3 čárky 111 ran by spíše svědčilo o mdlém rozumu toho, co výsledek vyhodnocoval. Nicméně, osobně jsem byl svědkem příhody ( 2. liga CGF !! ), kdy zapisovatelka psala číslo 7 tak, že vypadala jako jednička. Recepční pak do počítače bez mrknutí oka napsala hráčce na pěti jamkách, kde hrála sedm, výsledek 1. Těch 5 hole-in-one ( 2 na pětiparech ) by ji hodinu, než to opravili, záviděl snad i Kim Čon Il ( viz bod 4 - https://g.cz/bizarni-fakta-ze-zivota-bozskeho-kim-cong-ila-dil-1/# ) !!!
Brát ironický příměr jako fakt, je trochu za hranou, nicméně součástí zkoušky na HCP by měla být hra na hřišti. Za celou mou kariéru jsem jen jednou vydal HCP 54 bez hry na hřišti. Do smrti si to budu vyčítat, bylo to opravdu neprofesionální. Byť jsem pravidla zapisování vysvětlil, na hřišti jsme nehráli.
 
Ha, zaujal jsi mě. Viděl někdy někdo Bohouše naživo? Aby se ta myšlenka o Michalovo agentovi vyloučila.. protože kdo ví?
Ne, ale dá se vygůglit ;)
 
Vidíte , admin tu taky je a není😄😳😩, k čárkovému zápisu pouze toto , pokud není prováděn pětkovou metodou tak vodorovná čára znamená škrtám jamku, nikoli placeno🤪🤡.
už poněkolikáté tady navrhuji, že se můžete zůcastnit MAGYAR TOUR BUK ano nyní 2020 a to tam uź jedeme po 8mé, termín září cca druhý týden, letos hřiště na to sucho v chvalitebném stavu grýny středně rychlé odpaliště zrekonstruované , rozvod vody na závlahy se dokončoval hrála se první devítka druhá byla taky opravena . Hotel super jídlo taky každovečerní denní vyhlašování nejlepších a volná zábava do ..... nic vám nebrání vyslat zástupce A pokud dáte dohromady tým můžeme si zahrát jamka vs LIPINY 😆😄😩
 
... k čárkovému zápisu pouze toto , pokud není prováděn pětkovou metodou tak vodorovná čára znamená škrtám jamku, nikoli placeno...
A kde v pravidlech toto najdu?
 
Vidíte , admin tu taky je a není😄😳😩, k čárkovému zápisu pouze toto , pokud není prováděn pětkovou metodou tak vodorovná čára znamená škrtám jamku, nikoli placeno🤪🤡.
už poněkolikáté tady navrhuji, že se můžete zůcastnit MAGYAR TOUR BUK ano nyní 2020 a to tam uź jedeme po 8mé, termín září cca druhý týden, letos hřiště na to sucho v chvalitebném stavu grýny středně rychlé odpaliště zrekonstruované , rozvod vody na závlahy se dokončoval hrála se první devítka druhá byla taky opravena . Hotel super jídlo taky každovečerní denní vyhlašování nejlepších a volná zábava do ..... nic vám nebrání vyslat zástupce A pokud dáte dohromady tým můžeme si zahrát jamka vs LIPINY 😆😄😩
A na tom MAGYAR TOUR BUK se dělá zápis do scorekarty "čárkovou" metodou? Nebo jiným způsobem? Jinak mi totiž uniká smysl, proč v souvislosti se způsobem zápisu do scorekarty tento turnaj zmiňuješ. ;)
 
😂😂
Pán, jehož se scorekarta ani netýkala, ale byl otcem jejího majitele a blízkým kamarádem zapisovatele, mne před plnou restaurací nazval trotlem v momentě, kdy jsem jim oznámil, že mi nic jiného než DQ nezbývá. Zahřálo mne u srdce, jak jde golf ruku v ruce s pokorou, slušným vychováním a smyslem pro spravedlnost a pánovi jsem doporučil, aby si sebral svých 5 švestek a vystřelil z mýho resortu pokud možno okamžitě, že už ho tam nikdy nechci vidět.

Tak až zase bude golfovým světem kolovat historka, jak se ten tupej hořehledskej manažer neumí chovat ke svým váženým hostům, tak ať máte i tu druhou stranu příběhu...
teď už to dává smysl, skórkarta byla předškoláka
 
A na tom MAGYAR TOUR BUK se dělá zápis do scorekarty "čárkovou" metodou? Nebo jiným způsobem? Jinak mi totiž uniká smysl, proč v souvislosti se způsobem zápisu do scorekarty tento turnaj zmiňuješ. ;)
Abys viděla Bohumila naživo přece...
 
Poprvé v roli hlavního rozhodčího pro ČGF, takže dnes příprava hřiště - Karlštejn!

085408DF-16BC-41F5-BA0C-47D8AC427322.jpeg
 
Kdepak dnes pískáme?

B48B483B-12EA-4E6F-B276-91FA44291E0E.jpeg
 
Takový to ráno, kdy si na 1ku necháte zavolat headgreenkeepera, že má blbě PIN a zjistíte, že jste na 4ce...

33870963-C755-4DC5-A985-022659C2BC27.jpeg
 
Na Karlštejně jasno až polojasno, teplota 23 stupňů, rozhodně neprší a vlaje mírný, pozdně letní vánek!

Btw. dělat courscheck s přendáním a označením odpališťových kamenů, je samo o sobě v 6:30 dost opruz, protože to znamená 288 dřepů. A na Karlštejně má každej ten kámen 10kg!!!

4C6E3580-E2D9-4C5D-9E64-88C6A35CD448.jpeg
35E1EC78-742E-4C99-AC06-155CCBDFEBEE.jpeg
 
Na Karlštejně jasno až polojasno, teplota 23 stupňů, rozhodně neprší a vlaje mírný, pozdně letní vánek!

Btw. dělat courscheck s přendáním a označením odpališťových kamenů, je samo o sobě v 6:30 dost opruz, protože to znamená 288 dřepů. A na Karlštejně má každej ten kámen 10kg!!!

Zobrazit přílohu 26473Zobrazit přílohu 26474
Sice sis udělal ranní rozcvičku, ale pak ses vozil v bugině. 🤭😂
My si pak odpaliště a extra lehké PIN pozice užívali 4,5 hodiny v příjemném letním vánku a extrémně vysušených rafech.
Kurňa - ty kousaly 🙈
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom