Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 4. – Feedbag

Proč vlastně ty papírky nezatížíte lžičkou anebo samotným šálkem? Ono když nad tím tak přemýšlím tak nacpat je do mlíčenky, navíc od mléka, je vlastně celkem nechutný.... [emoji188]

Proč je to mlíčenka a ne mléčenka? Když je na mléko. Anebo mlékanka??? Mlékačka?[emoji54]

Ano. Nudím se.... [emoji57]
 
Chcete se zlepsovat a od @jan dostanete tohle:
image.jpeg
 
Co jste to za resort, kdyz nepoznate kdo k tomu potrebuje jeste bryndak :D
 
Issue s lednackem je od @Jerry :D

A to jsem tam nenapsal to, ze nam i pres vyslovenou zadost @mkopcak neprinesl mlicenku!!
 
Woe koukám, že chceš jít taky na black list [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Já to četl jen abych se dozvěděl co znamená Cpát cukr do mlíčenky... už vím
Já bych se chtěl jen @mkopcak zeptat, zda je - dle jeho rozhovorů s ostatními managery - "cpaní cukru do mlíčenky" běžné i v ostatních resortech, nebo se jedná o specialitu Hořehled. Děkuji.
PS - já tam ten obal cpu standardně taky, měl jsem pocit, že tím kávový servis obsluze tak jako "předuklidím":)
 
Ono tedy nutne priznat, ze jsme si na anketnim listku kompenzovali frustraci z vykonu.
Hriste nam dalo slusne na pr**l a jeste ukradlo nekolik micku!!
 
Já bych se chtěl jen @mkopcak zeptat, zda je - dle jeho rozhovorů s ostatními managery - "cpaní cukru do mlíčenky" běžné i v ostatních resortech, nebo se jedná o specialitu Hořehled. Děkuji.
PS - já tam ten obal cpu standardně taky, měl jsem pocit, že tím kávový servis obsluze tak jako "předuklidím":)

Na Lorete maji proti tomuto nesvaru ucinne protiopatreni :D
IMG_2735.JPG
 
me uz k tomu napada jen jedno:
Notář mi vyprávěl, že dědeček byl vyhlášený samotář. Lidem se vyhýbal a nikoho kolem sebe nesnesl. Ale odjakživa toužil stát se hostinským. Nejdřív si otevřel hospodu u silnice na Písek. Ale chodili mu tam lidi. Pak si najal hostinec na náměstí v Opočně, zas mu tam chodili. A tak si postavil tohleto. Ty jsi tu, Ludvíku, za dědečka nevím, ale za mě patnáct let, sice stály, to je pravda, ale jediny host. A takovy host, že to tak musím říct, neurazíš se, Ludvíku, viď? To vlastně ani není host. A bez hosta hospodu neuživíš. A uživíš-li, nepobavíš se. A pobavíš-li se, jen do pláče.

:D
 
Na Lorete maji proti tomuto nesvaru ucinne protiopatreni :D
Zobrazit přílohu 1799

Jojo, to máme na snídaních taky a už jsem to uvažoval na recepci, jenže jsem zjistil že i uvnitř ten cukr relativně rychle vlhne a tudíž se z toho stává kámen. A venku na recepci by to bylo asi ještě horší...Ale není nic snazšího než to vyzkoušet...
 
Já tady pořád přemýšlela, co to je "cpát cukr do mlíčenky" - jestli tím myslíte, že se prázdný pytlíček od cukru nacpe do kelímku od mlíčka...tak to dělám teda taky, v domnění jak je to spořádané a "uklizené"...jestli je to tak strašné, slibuji na holý pupík, že už to nikdy neudělám!:rolleyes:
 
Já tady pořád přemýšlela, co to je "cpát cukr do mlíčenky" - jestli tím myslíte, že se prázdný pytlíček od cukru nacpe do kelímku od mlíčka...tak to dělám teda taky, v domnění jak je to spořádané a "uklizené"...jestli je to tak strašné, slibuji na holý pupík, že už to nikdy neudělám!:rolleyes:
Problém je, že v Hořehledech nedávají ty kelímky, ale porcelánový kalíšek (mlíčenku), do kterého nalejou mléko z krabice. Není to plast na jedno použití...
c1ea70684331149962b023377979eefc.jpg
 
Problém je, že v Hořehledech nedávají ty kelímky, ale porcelánový kalíšek (mlíčenku), do kterého nalejou mléko z krabice. Není to plast na jedno použití...
Tak už chápu rozhořčení @mkopcak, do těch porcelánovejch pytlíky od cukru necpu:) Teda běžně je tam necpu, ale v Hořehledech to udělám:D
 
Problém je, že v Hořehledech nedávají ty kelímky, ale porcelánový kalíšek (mlíčenku), do kterého nalejou mléko z krabice. Není to plast na jedno použití...
c1ea70684331149962b023377979eefc.jpg
Ahá, díky za vysvětlení, tak do tohoto obal od cukru fakt necpu, to je jasné, že to pak někdo musí vyšťourat. To pak @mkopcak chápu, že ho to vytáčí.
 
Tak cukřenka na recepci neprošla - ten cukr tvrdne v rámci minut, nejde vyškrábat ani nožem:). Asi budu muset ke kávě dávat manuál jak správně s jednotlivými komponenty zacházet...
 
Martine, osvědčila se nějak žádost o feedback, sbírá se něco?
 
Martine, osvědčila se nějak žádost o feedback, sbírá se něco?

Myslíš dotazníky?

Snímek obrazovky 2017-07-26 v 14.32.28.png
 
Ale lidi docela reagují. To je dobré. Minimálně něco se objevuje konkrétního. Dobrý!

Hele, kde je můj požadavek z 22. přidat stojánky na hrábě? :)) A @jan na méně tekoucí zmrzliny? Janův vem čert, ale můj byl konstruktivní a pečlivě napsaný. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom