Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 4. – Feedbag

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Právě jsem publikoval článek:

Deníček golfového manažera 4. – Feedbag

Blog  Deníček golfového manažera 4. – Feedbag

Lidská nátura je potvora a rozlousknout její vrtochy je jeden z dalších bodů mojí práce. Skoro bych řekl, že nejdůležitější. Postřiky a povlečení neodmlouvaj, ale rozlousknout oříšek vnitropodnikové i klientské komunikace chce pořádnou veverku. V posledních dnech jsem na základě víkendového...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Slibuju, ze do konce prazdnin prijedem a jednu "zpetnou vazbu" necham na recepci na listku i s podpisem. :)

Jestli to bude nějaká blbá kritika, tak to radši nepodpisuj:-D!
 
Hm, v tohle se poznávám: “Chytrák ani netrefí balon, ale greeny mu přijdou moc pomalý...“
To se mi moc ta snaha sdělit čerstvé poznatky moc nepovedla:)
 
Hm, v tohle se poznávám: “Chytrák ani netrefí balon, ale greeny mu přijdou moc pomalý...“
To se mi moc ta snaha sdělit čerstvé poznatky moc nepovedla:)

Já věděl, že se poznáš...:-D
 
Jj, poznal a urazil se. Snad si na to vzpomenu zase před turnajem :)

Zase jsme u toho - seš přecitlivělejo_O
 
Tak rekl sis o to!
V sobotu prijedu... pokud nebude prset. A to uvidis!! :D

PS: A reci ala "netrefil mic" na me neplati... protoze sice mic netrefim, ale vim to, a tak se uz ani neurazim. :D
 
Tak rekl sis o to!
V sobotu prijedu... pokud nebude prset. A to uvidis!! :D

PS: A reci ala "netrefil mic" na me neplati... protoze sice mic netrefim, ale vim to, a tak se uz ani neurazim. :D

Rád tě uvidim...narozdíl od @JardaK a @requo. Jeden cpe cukry do mlíčenek a druhej si sype skořici do kávy. Co ti tak můžou dát za zpětnou vazbu k hřišti...
 
Rád tě uvidim...narozdíl od @JardaK a @requo. Jeden cpe cukry do mlíčenek a druhej si sype skořici do kávy. Co ti tak můžou dát za zpětnou vazbu k hřišti...
Jak chceš, řekl sis o to...
 
Rád tě uvidim...narozdíl od @JardaK a @requo. Jeden cpe cukry do mlíčenek a druhej si sype skořici do kávy. Co ti tak můžou dát za zpětnou vazbu k hřišti...

Proste mi zavidis klobouk, chapu. Ale ja te kdyztak do svych fotek nejak propasuju. ;)
 
V sobotu prijedu... pokud nebude prset. A to uvidis!!
Já měl v rozvrhu na sobotu Hořehledy ještě před touto výzvou a requo psal, že by možná taky dorazil, tak co z toho udělat takovou neplánovanou miniakcičku. Neplánovaný bejvaj nejlepčí.;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já měl v rozvrhu na sobotu Hořehledy ještě před touto výzvou a requo psal, že by možná taky dorazil, tak co z toho udělat takovou neplánovanou miniakcičku. Neplánovaný bejvaj nejlepčí.;)
Já nepřijedu, nikdo mě tam nechce :)
Měl jsem to v plánu, nakonec v sobotu dopoledne jiný program, odpoledne stihnu tak leda Líšnici..
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já měl v rozvrhu na sobotu Hořehledy ještě před touto výzvou a requo psal, že by možná taky dorazil, tak co z toho udělat takovou neplánovanou miniakcičku. Neplánovaný bejvaj nejlepčí.;)

Právě si to začal plánovat...
 
Já nepřijedu, nikdo mě tam nechce :)
Měl jsem to v plánu, nakonec v sobotu dopoledne jiný program, odpoledne stihnu tak leda Líšnici..
Vem si klobouk + knirek a rekni, ze nejsi Jarda, ale Franta Kubanek... bratr Jardy.
Na recepci ma byt nejaky kopcak, ten to nepozna. :)
 
Vem si klobouk + knirek a rekni, ze nejsi Jarda, ale Franta Kubanek... bratr Jardy.
Na recepci ma byt nejaky kopcak, ten to nepozna. :)

Jeho ale prozradí to neustálý remcání, i kdyby vypadal jak Fantomas...:-D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Právě si to začal plánovat...
Nesouhlasím ... pocházím z doby, kdy se plánovalo na pětiletky, takže plán na zítra nepovažuji za plán v právém slova smyslu :rolleyes:

Ale abys měl klid tak to opravím ... Ne aby jste někdo zítra jezdil do Hořehled, hlavně ne odpoledne na zhruba 15.hodinu.

... a modří už vědí ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom