Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Blog Deníček golfového manažera 2. - Den golfového manažera

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,2
Právě jsem publikoval článek:

Deníček golfového manažera 2. - Den golfového manažera

Blog  Deníček golfového manažera 2. - Den golfového manažera

Přestože ještě není večer, ale mám chvilku volna, popíšu heslovitě dnešní den. Třeba se u něj pobavíte, protože já pláču...krev... 7:30 - vstávám. Původní plán vstát v 6:00 vzal za své, protože se mi zdálo o hypotéce a o tom jak platím dvakrát životní pojištění a to vám prostě radost do...

Diskuse a komentáře k článku vítány.
 
Upraveno moderátorem:
Mel by si @requo udelat radost a udelat rovnou 27 jamek. Konec koncu, je to slusny clovek, dite vratil v poradku najedene...
 
@jan schválně koukni, co jsem mu odpověděl...
 
Chlape, tak jsem asi 10 minut zvažoval jestli jsi zralej ty na psychiatra, anebo mám já vysadit antidepresiva ...... každopádně jsem jen z toho čtení tak unavenej, že si na tvojí počest dám dnes jeden Lexaurin navíc :p
 
Předpokládám, že tohle je popis jednoho z těch klidnějších dnů, tak už se těším na popis nějakýho pořádnýho fičáku;)
 
To je pecka. 11:40 - první hosté, obsluhuji. Jsem to věděl, prostě flákarna a nohy nahoře!
cool-smileys-emoticons73.gif


Jinak paráda, jsem se fakt upřímně při pátku pobavil, pěkné. koukám, že nás mají ty ženské zmáknuté všechny stejně.
 
Kdybyste třeba přemýšleli, co dělá hořehledskej manažér v neděli, tak vozí kravskej hnůj...

16703B1E-EE80-42CA-B80F-318D0789C555.jpeg
11D3D9B4-984C-4B9C-B28E-48E69AAE0173.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom