Děkuji a chválím! (aneb Golfoví getlemani nevymřeli)

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,937
3,201
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Kritizovat umí každý, zvlášť mi Češi jsme v tom experti. Ale pochválit a poděkovat veřejně, to chce už trochu kuráž a taky uznání druhého. Obecně se málo chválí a přitom upřímné poděkování a pochvala dokáže víc, než se zdá, minimálně vykouzlit dobrý den jak pro chváleného tak pro toho, kdo chválí. Takže, když přijdete z golfu, kde jste zažili menší či věci věc, která vás potěšila a nestihli jste poděkovat a pochválit, tady je to správné místo. Jedno, jestli recepční, maršál, hráč, rozhodčí, kolemjdoucí, v eshopu, na 19.jamce... prostě vlákno pro všechny alespoň trochu golfové pochvaly a s nimi související poděkování. :)

Kdopak udělá výkop?

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze děkovné a pochvalné příspěvky. Žádné či jen minimum reakcí na ostatní, prosím!

Upraveno moderátorem:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Zuziky

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,557
1,643
123
Praha
Jméno
Honza
Dobry napad!
Vzpomel jsem si na milou prihodu z albatrosu, asi rok dozadu.
Turnaj, vedro, ja a kamarad jdeme na tee c. 1. Marshall/starter nam cte vsechny nalezitosti a chystame se na odpal. V tom si kamarad uvedomi, ze si zapomel koupit vodu. Pred nami 5 hodin v 33+ stupnich bez stinu. Marshall ho uklidni, at to neresi... odpalime, jdeme hledat mice a on mu mezitim na bugine privezl 2x vodu z recepce... strasne mile, lidske... Diky!

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Nikdo tu teď není.

Statistiky fóra

Vlákna
1,923
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter