Děkuji a chválím! (aneb Golfoví getlemani nevymřeli)

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,419
3,961
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Kritizovat umí každý, zvlášť mi Češi jsme v tom experti. Ale pochválit a poděkovat veřejně, to chce už trochu kuráž a taky uznání druhého. Obecně se málo chválí a přitom upřímné poděkování a pochvala dokáže víc, než se zdá, minimálně vykouzlit dobrý den jak pro chváleného tak pro toho, kdo chválí. Takže, když přijdete z golfu, kde jste zažili menší či věci věc, která vás potěšila a nestihli jste poděkovat a pochválit, tady je to správné místo. Jedno, jestli recepční, maršál, hráč, rozhodčí, kolemjdoucí, v eshopu, na 19.jamce... prostě vlákno pro všechny alespoň trochu golfové pochvaly a s nimi související poděkování. :)

Kdopak udělá výkop?

Poznámka: Toto vlákno by mělo obsahovat pouze děkovné a pochvalné příspěvky. Žádné či jen minimum reakcí na ostatní, prosím!
 
Upraveno moderátorem:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Zuziky

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,710
1,886
123
Praha
Jméno
Honza
Dobry napad!
Vzpomel jsem si na milou prihodu z albatrosu, asi rok dozadu.
Turnaj, vedro, ja a kamarad jdeme na tee c. 1. Marshall/starter nam cte vsechny nalezitosti a chystame se na odpal. V tom si kamarad uvedomi, ze si zapomel koupit vodu. Pred nami 5 hodin v 33+ stupnich bez stinu. Marshall ho uklidni, at to neresi... odpalime, jdeme hledat mice a on mu mezitim na bugine privezl 2x vodu z recepce... strasne mile, lidske... Diky!
 

Sarkafarka

Člen fóra
5.6.2019
54
61
18
Díky a pochvala panu Davídkovi za to, jak jak pozvedl a posunul hřiště a klub(ne doslovně jako pan Pavel Pavel sochy Moai) v Molitorově u Kouřimi...
 
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo a mkopcak
WebGolf.cz