Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Davies Caddy vozik

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Snazil jsem se vypatrat, kdo vyrabi voziky Davies Caddy. Prislo mi totiz celkem zvlastni, ze neco takoveho nema ani web stranky, pricemz u nas techto voziku jezdi pomerne dost. Osobne bych si vozik, co nema nikde existujiciho vyrobce nekoupil uz kvuli servisu a dilum. Preci jen to neni nakup na mesic.

Aktualne to vypada, ze jde ciste jen o jinou znacku tohoto vyrobce (?) https://www.tour-made.de/Elektro-Golftrolleys/ jen cena v nemecku je o 1/4 nize nez u nas. Tzn. za cenu manualniho Jucadu dostanete lithiovy elektrovozik.
 
Jj, ona to bude cina. O tom zadna.

Ale zase to vypada bytelneji nez baoer atp.
 
To vypada dost podobne
 
Před koupí nového vozíku (03/2017) jsem ho měl jako jednoho ze dvou favoritů. Odradily mě dvě reference zde z fóra od majitelů, kteří si oba stěžovali, že jim praskl rám, a oběma ve stejném místě. Tak jsem nakonec koupil Motocaddy.
 
starší modely Compakt měly problémy s jedním svárem, který praskal, pokud někdo zvedal vozík za madlo nahoru ... novější modely (2017) to již mají vylepšené a u modelu Quick fold tento problém nehrozí vůbec, je konstrukčně jinak řešený a bez problémů
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
podle mě držák na deštník bude ready i na JuCada, však Davies je jeho levnější kopie :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
A jak je to velke, kdyz je vozik slozeny? Asi letos me ceka nakup voziku, zjistuji co je mejmensi pri slozeni.
 
...s díly a reklamacemi není problém (máme obchodní zákoník)...

On zakonik je prima, ale ten ti negarantuje, ze nekde budou k dispozici dily na stare modely... jejich cena a dostupnost nebude astronomicka. O ty dva roky v zaruce bych se asi nebal.

Prikladem muze byt ma nedavna epizoda s mym motocaddym (model stary vice jak 5 let), kde se mi rozbil regulator rychlosti... a dil u dovozce sel bezne koupit v cene 400,- (+ na internetu navod jak si to sam doma opravit... coz je extrem, uznavam). Ale zase je pravda, ze i vyrobce muze zmizet... viz. Baoer.
 
podle mě držák na deštník bude ready i na JuCada, však Davies je jeho levnější kopie :)
Jako myslim, ze v tech drzacich se skryva slusny business... a neobjeveny!
Jucad prodava jen sve destniky, na ktere uzivatele dost nadavaji. V nemecku se uz objevil prodejce "trnu", co si clovek muze sam narvat do destniku. Nicmene Davis Caddy drzak je skvele reseni a muzu si poridit destnik dle sveho uvazeni a preference znacky holi. :)

PS: 5% at nezeru ;)
 
A jak je to velke, kdyz je vozik slozeny? Asi letos me ceka nakup voziku, zjistuji co je mejmensi pri slozeni.
Je to podobne jak ostatni. Zalezi na modelu, nektere jdou rozdelat na trubky ala Jucad, coz se pak uz vejde vsude.

Hodne zalezi, jaky mas tvar kufru... nekdo chce placku, nekdo soudek.
 
A jak je to velke, kdyz je vozik slozeny? Asi letos me ceka nakup voziku, zjistuji co je mejmensi pri slozeni.

obecně řečeno, čím dražší, tím menší ... :D
 
Stewart používám už 4 roky a jsem spokojen, ale ne tento ale klasický něco jako clicgear, který sem nechtěl, protože ho má každý.
 
obecně řečeno, čím dražší, tím menší ... :D
Díky, to je to co jsme nechtěl slyšet :mad:
Aktuálně mám ve výběru buď něco jako Davies Caddy, nebo Clicgear.
U toho DC mi vadí, že tam nejsou žádné odkládací "přihrádky" nebo jak to nazvat. jen na skorkartu a míčky. Třeba na pití musíš zase dokoupit, nikde už neodložím třeba svačinu :)
 
To jsem taky sáhodlouze řešil, když jsem vybíral vozík , protože můj starý vozík měl velkou schránkou. Nakonec jsem se ale rozhodl, že v bagu je místa dost a je to jen malilikno míň pohodlný, že se k němu musíš trochu ohnout.
 
Díky, to je to co jsme nechtěl slyšet :mad:
Aktuálně mám ve výběru buď něco jako Davies Caddy, nebo Clicgear.
U toho DC mi vadí, že tam nejsou žádné odkládací "přihrádky" nebo jak to nazvat. jen na skorkartu a míčky. Třeba na pití musíš zase dokoupit, nikde už neodložím třeba svačinu :)
Máme doma tři druhy vozíků - já mám BigMax T1000, ten složíš na placku a ještě jdou lehce sundat kolečka. Starší syn má takový jakoby Dunlop, kupoval si stejný tuším REquo vloni na Sportsdirectu - a ten se složí do takové hroudičky, poměrně kompaktní a malé. Před měsícem jsem nejmladšímu synovi koupila Clickgear, tolik se mi líbí! Ale! Bože to je taková hrouda když se složí! Do kufru auta (Ford Focus Combi), když dáme 4 bagy, tak můj vozík - no problem, synův po sundání koleček dobré...ale ten clicgear, to je hrůza...DaviesCaddy se mi moc nelíbí (stejně jako Jucad), ale to jejich složení na jednotlivé trubky a placku bych viděla jako velké plus.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom