Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Dáváte si novoroční předsevzetí?

Dáváte si novoroční předsevzetí?

  • Ano, ale vím, že mě to po pár dnech... přejde

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ano, aby se neřeklo

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    17

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dáváte si novoroční předsevzetí? Dodržíte je? Alespoň v duchu, když už ne veřejně? Golfové předsevzetí sem!

Pozor, nejedná se o vlákno s golfovými cíli na rok 2020, to bude až trochu později. :)
 
Novoroční předsevzetí si nedávám. Když něco chci změnit, tak s tím začnu hned a nečekám až na Nový rok.
 
Ano, dávám.
I když vím, že všechno nesplním.
Razím heslo: Když si nic nenaplánuješ tak máš 100% splněno.
Nebo
Když se rozhodnu udělat př. několik kroků třeba 100 a udělám jen 10 je to špatně. Stále je to více než neudělat nic.

Můj cíl pro příští rok:
1. snížit HCP z 54 na 45
2. účastnit se 5-10 turnajů
3. pak nějaké finační investice, a rozpočty
4. nové obchodní straterie a jiné
Na konci roku pak dělám vyhodnocení. Co se mi povedlo a co ne.
 
Předsevzetí si nedávám, nějak nevím proč by takové věci měl člověk dělat zrovna na Silvestra. Hledím s nadějí do nového roku, že bude alespoň tak dobrý jako ten končící.
 
Jedinná předsevzetí, která si dávám jsou ta golfová. Předchozi dva roky jsem je splnil téměř beze zbytku, letos ani ň. Jelikož jsem ale vzdělaný a zkušený člověk, všechny neúspěchy jsem si dokázal objektivně zdůvodnit a jsem naprosto v pohodě. Takže já se předsevzetí nebojím a už pomalu uvažuji, jaká si dám. ;)
 
Ano, dávám.
I když vím, že všechno nesplním.
Razím heslo: Když si nic nenaplánuješ tak máš 100% splněno.
Nebo
Když se rozhodnu udělat př. několik kroků třeba 100 a udělám jen 10 je to špatně. Stále je to více než neudělat nic.

Můj cíl pro příští rok:
1. snížit HCP z 54 na 45
2. účastnit se 5-10 turnajů
3. pak nějaké finační investice, a rozpočty
4. nové obchodní straterie a jiné
Na konci roku pak dělám vyhodnocení. Co se mi povedlo a co ne.
cituji z prvého příspěvku: Pozor, nejedná se o vlákno s golfovými cíli na rok 2020, to bude až trochu později. :)
 
Tak přeci jen jedno Novoroční předsevzetí:
HRÁT VŽDY MÍČ JAK LEŽÍ 🤭
FB40B856-8445-40C5-823E-70E0EACC98A9.jpeg
 
Tak co, berou, ptá se krokodýl rybáře. Ale neberou. Tak se na ryby vyprdni a pojď si zaplavat. Myslím, že to by byl tvůj poslední odpal😂, ale předpokládám, že by se ti
krokodýl potopil i s míčkem😂.
Když krokouše nejdřív nasytíš např. spoluhráčkou z flajtu, tak už pak můžeš v klidu odpalovat 🤔 😂
 
Když krokouše nejdřív nasytíš např. spoluhráčkou z flajtu, tak už pak můžeš v klidu odpalovat 🤔 😂
Tak až půjdeme spolu, ještě nějakou plnoštíhlou kocibrndu pribereme. Asi budeme muset letět na Floridu. 😂
 
Tak až půjdeme spolu, ještě nějakou plnoštíhlou kocibrndu pribereme. Asi budeme muset letět na Floridu. 😂
V Lípě jsem zatím moc krokodýlů nepotkal 🤭
 
V Lípě jsem zatím moc krokodýlů nepotkal 🤭
Vlivem globálního oteplování se k vám za pár desítek let přestěhují z Key Westu. To já už budu seschla. Mnou tedy pohrdne😂.
 
To já už budu seschla. Mnou tedy pohrdne😂.
Hlad dělá divy, ne nadarmo se říká „Hlad je nejlepší kuchař” 🤭
 
Zeby? Jako kdy?
On za to může vlastně Mirek s tím svým krokodýlem, kterýho sem dal😂😂😂. A napsal, že u vás v Lípě nejsou, a já, tak pojďme tam, kde jsou, na Key Westu. Takže trochu sprochu. Ale na každým sprochu je pravdy trochu😁. Já bych s tím problém neměla, někam vyrazit. Samozřejmě mám nějaké limity, pokud by se tu nenašel nějaký sponzor nadějné seniorské golfistky😂. Takže Duškovo motto, "nelituj ani času, ani peněz na štěstí z poznávání světa". 😉👍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom