Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Darovanský dvůr

Dnes Panorama + Jezírka . Hřiště ve velmi dobrá kondici, recepce milá a příjemná, jídlo po hře ( grilovaná krkovička + utopenci) jednoduché ale dobré.
Mohu doporučit.
 
Dnes jezírka a svatá anna, poprvé na hřišti.
Jezírka moc příjemná na rozehrani, parádní stav.
Na svaté anne jsem dostal po tlamě, počítám za to mohla přestávka a Plzeň mezi devitkama.
Hřiště v parádní kondici, recepční na mě dost strohá, v restauraci jsem nejedl. Obsluha se nepretrhne.
Celkově pozitivní dojem, hlavně kvůli kvalitě a designu hřiště.
Ještě sem určitě pojedu.
 
včera večer jsem šel devítku Jezírka. Po celodenním dešti fajn stav. Dokonce i grýny celkem jezdily . Hřiště míčky nežere, posekané rafy.
NIkde nikdo, mohu jen doporučit.
 
včera večer jsem šel devítku Jezírka. Po celodenním dešti fajn stav. Dokonce i grýny celkem jezdily . Hřiště míčky nežere, posekané rafy.
NIkde nikdo, mohu jen doporučit.
a bydlel jsi na místě? Také doporučíš? Je to jeden z adeptů na víkendové výlety ;)
 
Dnes Panorama a opet Jezirka. Hriste super, gryny jezdily jak blazen. Spocital jsem si to na 36stb.
Panorama pekne vyhledy, musi se teda castecne splhat.
Byl jsem zde na dva dny na skoleni:) takze i s pobytem na miste. Musim rict, ze me to mile prekvapilo a i cena je super.
 
Mě se tam loni líbilo moc, teda jen ten vrchní byl nějakej divnej.
Ale hřiště paráda. Teď jen vymyslet, jak dostat rozumnou cenu za 27 jamek...
 
Hřiště v perfektní kondici, rychlost greenů velmi slušná ( z Beřovic by měli přijet na školení ), v sobotu odpoledne naprosto prázdno, musím jedině doporučit.
 
Hřiště v perfektní kondici, rychlost greenů velmi slušná ( z Beřovic by měli přijet na školení ), v sobotu odpoledne naprosto prázdno, musím jedině doporučit.
Hele, Beřovice greeny jako mávnutím kouzelného proutku včera ok [emoji846]
 
Včera navštívený Darovansky Dvůr. Krasne prostředí, paní na recepci vcelku v pohodě, má nějaký trochu slovenský přízvuk, ale zbytečně hovorná není. Šli jsme Panorama a Jezírka. Teda Panorama super, už název napovídá, že se trochu člověk drápe do kopce. A je to typ hřiště co se mi líbí. Široké ferveje, nízké rafy, fakt prima. Teda greeny na mě rychlé úplně hrozně, nějak jsem na ně nepřivykla za celou devitku. Jezírka už jsou trochu nudnějši, ale vyhnal nás déšť a bouřka hned na jedničce, takže oběd, kávička a pak znovu ještě za deště nástup na první Jamku. Pršet přestalo, takže nakonec fajn hra, a dobře, že už to nebylo tak fyzicky náročné. Jsem ráda, že jsem to hřiště poznala a ráda se vrátím.
 
Dnes odehráno ve společnosti Romana a @honza62 v kombinaci Panorama + Jezírka. Hrací plochy naprosto skvostné, hřiště je luxusní opravdu všude. FW nádherně měkké, celistvé, jako peřinka. Greeny jak beton, na míč se stačí jen zle podívat a uteče od jamky jak kopnutej. Okolí jamek vystříháno a heváč je sice hledatelný, ale hrát z toho je vo zápěstí. Bunkery sice neprotažené, ale písku dostatek a šutry v nedohlednu. Obsluha v recepci veselá, servírka trochu kyselejší, ale jídlo bylo špičkové, byť trochu dražší - kuřecí steak 205 Kč

O to víc mne mrzí a vytáčí značení jamek. Na hřišti této velikosti a skutečně špičkové kvality nejsou mapky jamek. Jen cedulka s čislem. Ani na sprinklerech nic nenajdete, jsou tu jen 150m a 100m koliky, jinak prd. Na většině jamek to nevadí, jsou v podstatě rovné, ale jakmile máte dogleg, ránu přes vodu (ta je jen jedna) nebo odpal z tee přes horizont, tak prostě víte kulový. A to mi hru kazí a dle mého uplně zbytečně...

Btw. jedna zajímavost - maji sprinklery cca 1 m vystrčeny do greenu, to jsem nikde jinde neviděl.
A1EC10B1-266D-4AA8-824A-414A6645F788.jpeg
24C69FC3-0CB2-4D95-B5A4-405B66EB19AB.jpeg
F0B9C0C2-C764-48C8-AA28-9C17C779E4C2.jpeg
BD5A8449-F3AB-4A52-992D-2372F8E49F5D.jpeg
8A21B763-BF2B-4867-B997-086A48C1BDBD.jpeg
 
Je to presne jak rikas... Hral jsem to hriste cca 2 mesice zpatky, hriste v uplne skvely kondici, navic jsme byli na hristi prakticky jen my a to jsme hrali v nedeli dopo, takze v tomto ohledu perfektni.
Vsichni jsme ale hriste hrali poprvy a vedeli jsme kulovy kam hrat... Znaceni zadny, jen na zacatku jamky kamen se vzdalenostma s ruznejch teecek, ale je to tak strasne spatne citelny, ze to clovek skoro prestane sledovat 😁
Jidlo jsme nemeli (covid), recepcni teda hrozna, ale urcite se sem znovu a rad vratim!
 
Je to presne jak rikas... Hral jsem to hriste cca 2 mesice zpatky, hriste v uplne skvely kondici, navic jsme byli na hristi prakticky jen my a to jsme hrali v nedeli dopo, takze v tomto ohledu perfektni.
Vsichni jsme ale hriste hrali poprvy a vedeli jsme kulovy kam hrat... Znaceni zadny, jen na zacatku jamky kamen se vzdalenostma s ruznejch teecek, ale je to tak strasne spatne citelny, ze to clovek skoro prestane sledovat 😁
Jidlo jsme nemeli (covid), recepcni teda hrozna, ale urcite se sem znovu a rad vratim!

Jak říká @requo - a zeptal si se někoho, proč to nemají? Takže jsem nelenil a napsal majitelce email s poděkováním za krásnou hru a dotazem, proč tam mapky nejsou. A pokud mi odpoví, rád to zprostředkuji:). Zůstaňte naladěni...
 
Je to presne jak rikas... Hral jsem to hriste cca 2 mesice zpatky, hriste v uplne skvely kondici, navic jsme byli na hristi prakticky jen my a to jsme hrali v nedeli dopo, takze v tomto ohledu perfektni.
Vsichni jsme ale hriste hrali poprvy a vedeli jsme kulovy kam hrat... Znaceni zadny, jen na zacatku jamky kamen se vzdalenostma s ruznejch teecek, ale je to tak strasne spatne citelny, ze to clovek skoro prestane sledovat 😁
Jidlo jsme nemeli (covid), recepcni teda hrozna, ale urcite se sem znovu a rad vratim!
přesně moje zkušenost, recepční ani nezvedla hlavu - hrála solitaire - vyloženě jsem jí zdržoval - řekl jsem to maršálovi - řekl mi, že musí brát co je... - hřiště krásné, ale bez hodinek bych byl ztracený
 
Tahle recepční tam je už spoustu let a kyselá je vždycky, hlavně neuvěřitelně pomalá, když sem tam jezdil na turnaje, tak sem si musel nechat min. 30 min jen na recepci.
 
Tak rada je snadná - buď si řekněte o birdie kartu zdarma nebo půjčte buginu:
Pěkný den, paní Sinkulová,

dnes jsem si u Vás byl s přáteli zahrát a velmi rád Vám vyseknu poklonu za naprosto fantastické hřiště - takhle nádherně svěží fairwaye a betonové greeny jsem už dlouho neviděl a skutečně jsme si hru náramně užili. Ráno nás potěšila velmi veselá recepční a kuchař s kuřecím steakem odvedl také výbornou práci. Moc děkujeme za krásný zážitek!

Společně s přáteli na 19. jamce nás ale trápí jedna věc - proč nemáte u odpališť jamek mapky se vzdálenostmi k překážkám, doglegům, významným stromům atd.? Chápu, že členové to neřeší, protože hřiště znají. Ale my, jako sváteční návštěvníci, jsme často velmi tápali v odhadu vzdálenosti a volbě správné hole. Budu moc rád, když si najdete chvilku na odpověď.

Mějte se krásně!

Martin Kopčák
Odpověď:
Vážený pane Kopčáku,

děkuji Vám touto cetou za Vaši milou zprávu
.

Velice si toho vážíme!

Co se týče výhrady k označení jednotlivých jamek, dáváme hráčům, kteří u nás ještě nebyli bezplatně ke greenfee Birdie kartu. Mrzí mne, že Vám ji paní recepční nedala.
Omlouvám se Vám za nepříjemnosti.

Nově jsou na našem hřišti k dispozici golfová autíčka s GPS systémem navigace, včetně zobrazení layoutu jednotlivých jamek, měření vzdálenosti či zobrazení překážek na dané jamce.

Přeji Vám příjemný zbytek týdne, úspěšnou sezónu a co nejvíce spokojených klientů!

S pozdravem a přáním příjemného dne,

Jiřina Sinkulová
 
Birdie karta pro novâčky zdarma... To je dobrý nápad. Akorát, když recepční zapomene - dost nahovno. Ale stejně ty cedule by být měly. Proč se řeší přednostně online navigace a ne staletí osvědčená offline verze, tzn funkční cedule za všech podmínek? Asi pokrok.

Díky za info, dobré vědět!

Jinak hezký email, za zmínku 19.jamky v tak pozitivním duchu máš u mě pivo. :)
 
Upraveno:
Birdie karta pro novâčky zdarma... To je dobrý nápad. Akorát, když recepční zapomene - dost nahovno. Ale stejně ty cedule by být měly. Proč se řeší přednostně online navigace a ne staletí osvědčená offline verze, tzn funkční cedule za všech podmínek? Asi pokrok.

Díky za info, dobré vědět!

Jinak hezký email, za zmínku 19.jamky v tak pozitivním duchu máš u mě pivo. :)
No nejsem ekonom, ale asi je lepší vyhodit spoustu peněz za online navigaci než utratit méně za cedule a zbytek buď vydělat nebo investovat do hřiště na jiné věci 🤔 Ale každý svého štěstí strůjce, majitel má buď dost peněz nebo miluje moderní technologie.
 
Po delší době (10 let) jsem navštívil Darovanský dvůr. Centrem areálu je původní zrekonstruovaný statek, ve kterém se nachází recepce, restaurace s terasou, hotel, bazén, tenisové kurty a další. Hřiště má 27 jamek, 3 samostatné devítky, které lze libovolně kombinovat. Pro hru jsem vybral kombinaci devítek Panorama a Jezírka. Kvalita hracích ploch perfektní, o víkendu proběhlo zapískování grýnů. Grýny i přes to jezdily rychle a míček na nich neskákal. Skladba jamek je pestrá. Devítky Panorama a Sv. Anna jsou podobné a fyzicky mírně náročnější než poslední devítka Jezírka. Jednotlivé jamky jsou přehledné, dostatečně široké a jejich délka je pro začínající a středně pokročilé golfisty přiměřená, bez problému lze na všech jamkách hrát bogey/double bogey golf. Výtku bych měl k chybějícím plánkům jamek na odpalištích, na většině jamek to tolik nevadilo, ale u některých jsem dohledával vzdálenosti v birdiekartě v mobilu.
IMG_5035.JPG
IMG_5038.JPG
IMG_5055.JPG
IMG_5074.JPG
IMG_5081.JPG
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom