ČR - Západ Darovanský dvůr

19.jamka SunsetCup 2019

Helldriver

Aktivní člen
19.2.2016
344
260
73
Jméno
Jiří Žampach
Dnes Panorama + Jezírka . Hřiště ve velmi dobrá kondici, recepce milá a příjemná, jídlo po hře ( grilovaná krkovička + utopenci) jednoduché ale dobré.
Mohu doporučit.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,899
1,421
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Dnes jezírka a svatá anna, poprvé na hřišti.
Jezírka moc příjemná na rozehrani, parádní stav.
Na svaté anne jsem dostal po tlamě, počítám za to mohla přestávka a Plzeň mezi devitkama.
Hřiště v parádní kondici, recepční na mě dost strohá, v restauraci jsem nejedl. Obsluha se nepretrhne.
Celkově pozitivní dojem, hlavně kvůli kvalitě a designu hřiště.
Ještě sem určitě pojedu.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,160
1,006
123
Jméno
David Machač
včera večer jsem šel devítku Jezírka. Po celodenním dešti fajn stav. Dokonce i grýny celkem jezdily . Hřiště míčky nežere, posekané rafy.
NIkde nikdo, mohu jen doporučit.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
790
807
103
Praha
Jméno
Jirka L.
včera večer jsem šel devítku Jezírka. Po celodenním dešti fajn stav. Dokonce i grýny celkem jezdily . Hřiště míčky nežere, posekané rafy.
NIkde nikdo, mohu jen doporučit.
a bydlel jsi na místě? Také doporučíš? Je to jeden z adeptů na víkendové výlety ;)

19.jamka SunsetCup 2019

macdav

Guru fóra
7.12.2016
1,160
1,006
123
Jméno
David Machač
Dnes Panorama a opet Jezirka. Hriste super, gryny jezdily jak blazen. Spocital jsem si to na 36stb.
Panorama pekne vyhledy, musi se teda castecne splhat.
Byl jsem zde na dva dny na skoleni:) takze i s pobytem na miste. Musim rict, ze me to mile prekvapilo a i cena je super.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,899
1,421
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Mě se tam loni líbilo moc, teda jen ten vrchní byl nějakej divnej.
Ale hřiště paráda. Teď jen vymyslet, jak dostat rozumnou cenu za 27 jamek...

Seppper

Aktivní člen
23.3.2016
389
362
73
Chýně
Jméno
Lubos Hendrich
Hřiště v perfektní kondici, rychlost greenů velmi slušná ( z Beřovic by měli přijet na školení ), v sobotu odpoledne naprosto prázdno, musím jedině doporučit.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,899
1,421
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Hřiště v perfektní kondici, rychlost greenů velmi slušná ( z Beřovic by měli přijet na školení ), v sobotu odpoledne naprosto prázdno, musím jedině doporučit.
Hele, Beřovice greeny jako mávnutím kouzelného proutku včera ok

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,385
1,069
123
Jméno
Marta N.
Včera navštívený Darovansky Dvůr. Krasne prostředí, paní na recepci vcelku v pohodě, má nějaký trochu slovenský přízvuk, ale zbytečně hovorná není. Šli jsme Panorama a Jezírka. Teda Panorama super, už název napovídá, že se trochu člověk drápe do kopce. A je to typ hřiště co se mi líbí. Široké ferveje, nízké rafy, fakt prima. Teda greeny na mě rychlé úplně hrozně, nějak jsem na ně nepřivykla za celou devitku. Jezírka už jsou trochu nudnějši, ale vyhnal nás déšť a bouřka hned na jedničce, takže oběd, kávička a pak znovu ještě za deště nástup na první Jamku. Pršet přestalo, takže nakonec fajn hra, a dobře, že už to nebylo tak fyzicky náročné. Jsem ráda, že jsem to hřiště poznala a ráda se vrátím.

19.jamka SunsetCup 2019
WebGolf.cz