Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dárek od Ježíška

kristyna

Aktivní člen
19.jamka
Chtěla bych se zeptat, o co byste si napsali Ježíškovi, co by vám udělalo radost. Něco s golfem spojené. Hledám inspiraci. Děkuji moc. 
 
Pro Michala? Tak to máš snadné. Stačí mu zavelet, ať každý víkend vypadne aspoň na devítku :)
 
Golfistu nejvíce těší hrát. Vše ostatní si dokáže pořídit sám a líp. Protože ví přesně co chce. Osobně nerad dostávám dárky. Obzvláště golfové. Vždy jsou to, s prominutím, kraviny. ;-)
 
Já asi aby žena hrála taky, ale ona ne a ne...
 
Děkuji všem za reakce, zajímavé a k zamyšlení. Tentokrát golfový Ježíšek nebude.
 
No, to jsem zvědav co dostanu. Ale téma obnovuji, shodou okolností jsem narazil na sic reklamní, ale přesto pěkně zpracovaný článek k tématu:

http://www.ongreen.cz/blog/jak-vybrat-v ... -golfisty/

Takže dle článku:
1. prohledat bag - a koupit oblíbené míčky, když nevíte TproV1 :)
2. rukavice - dobrý doplněk, ideálně kožené, značky: Titleist, TaylorMade, Nike nebo FootJoy, nejlépe G-Force. :)
3. oblečení - základní, termo prádlo, a nebo třeba čepici - dle šatníku golfisty
4. no a samozřejmě voucher na nákup, pokud si nevybere

Pěkně zpracovaný článek. Takový základní přehled, ale proč ne. Sice mimo téma, ale golfiq marketingove docela jede, jak rekl jeden kamarád prostě "takové milé reklamní sdeleni" Btw. kdyby se nahodou jezisek koukal, tak mičky ani rukavici nechci - vyberu si sam. A ani ten voucher. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom