Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Dannyho taška

Daniel Zeman

Aktivní člen
Driver: Callaway Razr X Black 10,5°
Fairway: Callaway Razr Hawk 3
Hybrid: Callaway Razr Tour 2
Železa: Callaway X Hot Pro 3-PW, Project X Flighted 6.0
Wedge: Callaway Jaws 56/16, Cleveland CG15 52/10
Putter: Odyssey White Ice D.A.R.T.

Míčky: obvykle Bridgestone e6
Boty: Adidas
Rukavice: Callaway Warbird

bag.jpg
 
Ou yes, Lefty jak se patří ;)... Ale co ta wedžka cleveland?!?:mad: :D... To by z tebe neměl Phil radost :)...
 
ja si nemuzu pomoct, ale hole na levou stranu ve me vzdy vyvolaji pocit, ze neco neni jak ma byt, nez mi dojde, ze jsou na druhou stranu :D
 
Jojo, Philda je můj favorit. Koukáme na něj rádi celá rodina.
Ta Clevelandka mi tak nějak zůstala z počátků (takovej černej Petr). Nějak není za co jí vyměnit. Chtěl bych taky 52 Jaws, ale není zrovna sranda jí sehnat na leváka za rozumné peníze. Uvidím, když jí neseženu, tak vezmu nějakou 52ku Mack Daddy.
 
Karlos: to vypadá dobře, díky za typ. Nenašel jsem ale že by posílali do ČR, ale koukal jsem na to jenom ve fofru.
 
Neteř vládnoucí anglinou se ptala, žádný problém s dopravou do ČR
 
Ja tedy doporucuji starou cleveland sekeru v bagu nechat... neni nad to mit jednu wedge v bagu, se kterou clovek muze hrat i z kameni. ;)
 
děkuji
Na tom něco je, nosil jsem dřív v bagu starou 8 železo pro takovéto účely. Už si ale ani nevzpomínám, že bych byl v takové situaci, že by mělo cenu z ní hrát a riskovat hůl nebo ruce. (možná je to tim, že hraju převážně v Benátkách a tam je spíš půlmetrový rough než kameny :-D ) To radši prohlásím za nehratelné a dropnu.
 
levák, to je pozitivní, taky sem budu muset teda vyfotit svoji výbavu :p ... jen lovítko nemám a nikdy mít nebudu, když tam míč padne, tak tam prostě patří, zmetek :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom